Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οι αριστεροί ,με φωνάζουν ''φασίστα'' και οι δεξιοί, ''αναρχοκομμουνιστή'' ! Μάλλον είμαι σε καλό δρόμο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
όλα καλά, πάλι στα ίδια τα σκατά....
πάλι εγώ, πάλι εσύ, πάλι ξανά από την αρχή....
σ' αρέσει δε σ΄αρέσει, πάλι θα ανεχτείς....
μια ακόμα περίεργη μορφή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
παω στο παρτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε θα γελασουμε παλι..!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Οι αριστεροί ,με φωνάζουν ''φασίστα'' και οι δεξιοί, ''αναρχοκομμουνιστή'' ! Μάλλον είμαι σε καλό δρόμο ...

Σε καλό δρόμο είσαι, αν σε λένε και οι φιλελεύθεροι κολλημένο τότε τα πας μια χαρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Γίνομαι έτσι::rant:όσο σκέφτομαι πόσο ποιοτική ελληνική μουσική υπάρχει και οι νέοι ακούνε ξένα!!Και χαρακτηρίζουν τα ελληνικά ξενέρωτα και χάλια!!
Μόνο ένα πολύ μικρό ποσοστό έχει εκτιμήσει τα ελληνικά τραγούδια..:(:(:(::rant::rant::rant::rant::rant:

Τόσο μα τόσο πολλά τραγούδια που σε 5 λεπτά μπορεί κανείς να φτιάξει λίστα με 20,μην πω 50 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑτραγούδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν έχει xfactor σήμερα;

edit: Bόμβα αχαχααα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, και η μάνα μου αυτό είπε, ότι θα πήραν για βόμβα. Εεεε πέρυσι πάνω από 5 φορές είχε γίνει αυτό. κατά τις 11 θα αρχίσει πάλι μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
στις 11:00 θα δω master chef :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η Θεοδώρα μου έκανε το χατίρι και έβαλε το μωράκι που της ζήτησα:D:D:D

Thank you:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γίνομαι έτσι::rant:όσο σκέφτομαι πόσο ποιοτική ελληνική μουσική υπάρχει και οι νέοι ακούνε ξένα!!Και χαρακτηρίζουν τα ελληνικά ξενέρωτα και χάλια!!
Μόνο ένα πολύ μικρό ποσοστό έχει εκτιμήσει τα ελληνικά τραγούδια..:(:(:(::rant::rant::rant::rant::rant:

Τόσο μα τόσο πολλά τραγούδια που σε 5 λεπτά μπορεί κανείς να φτιάξει λίστα με 20,μην πω 50 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑτραγούδια.

Mετά το 95 δεν βγαίνουνε αξιόλογα ελληνικά κομμάτια. Ακόμα και νέοι τώρα ακούνε την παλιά καλή ελληνική μουσική για αυτό στρέφονται στην ξένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Eιδα κατι φανταστικο σημερα σε μια βιτρινα .Ηταν πανεμορφο,εκθαμβωτικο, αξιολάτρευτο.
Ειπα να το αγορασω αλλα κατάλαβα οτι ημουν απλα εγω που καθρεφτιζόμουν στο τζαμι..:hehe:
Oταν το διαβασα ειχα σκασει στα γελια.....:lol:Ποσο ψωνιο παιζει να ειναι αυτος που το εγραψε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πω ρε tweety. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poshi

Νεοφερμένος

Η poshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Eιδα κατι φανταστικο σημερα σε μια βιτρινα .Ηταν πανεμορφο,εκθαμβωτικο, αξιολάτρευτο.
Ειπα να το αγορασω αλλα κατάλαβα οτι ημουν απλα εγω που καθρεφτιζόμουν στο τζαμι..:hehe:
Oταν το διαβασα ειχα σκασει στα γελια.....:lol:Ποσο ψωνιο παιζει να ειναι αυτος που το εγραψε??

χαχχαχαχαχ..!:loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
χαλια χαλια χαλια χαλια...μα ποσο πιο χαλια πια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
1oν: Νομίζω πως με εκφράζει απόλυτα το όσο ζω μαθαίνω. ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΜΩΣ.
2ον: Θέλω να κοιμηθώ χωρίς να ανεβάσω πάλι πυρετό, είμαι καλό παιδί. :baby:
AMHN!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
σκέφομαι τί να γράψω....
μάλλον, καλύτερα τίποτα....
όχι γιατί δεν ενδιαφέρουν εσένα....
επειδή δε θέλω να ενδιαφέρουν εμένα....
και μια στιγμή που νόμιζες ότι την περίμενες....
και ήρθε κρυφά, αθόρυβα, για να σε αλλάξει....
για να σου δώσει ακόμα ένα ερέθισμα, για να αλλάξεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top