Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ελπίζω να μην είμαι ο μόνος, που βλέπω αυτό το avatar, στο προφίλ μου....
....................................έ;

Εγώ άλλο βλέπω στο προφίλ σου και μέσα στα θέματα και άλλο όταν βλέπω την κεντρική σελίδα του chat and funβ στο κουτάκι με τις Σκέψεις! :worry:

Σκέψη: Κρύοοοοοοο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ άλλο βλέπω στο προφίλ σου και μέσα στα θέματα και άλλο όταν βλέπω την κεντρική σελίδα του chat and funβ στο κουτάκι με τις Σκέψεις! :worry:

Σκέψη: Κρύοοοοοοο!!!!

άρα δεν είμαι ο μόνος....
πράγματι κάνει κρύο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εγώ προσπαθώ να αλλάξω, αλλά εσύ με πας αλλού....
τουλάχιστον, μου θυμίζεις ότι είσαι εκεί....
αλλά ξέχασα που ήμουν εγώ....
είσαι ακόμα εκεί...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θαυμασιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
από ένα σημείο και μετά έβλεπα το διαβολάκο και άρχιζα να τον μισώ, αλλά τώρα τον βλέπω και τον συμπαθώ....
και πες μου εσύ πως θα νιώθω σε 10 λεπτά....
θα τον αγαπάω ή θα τον μισώ...;:hmm:
εσύ ξέρεις, εγώ δεν ξέρω τίποτα, αλλά αρχίζω να μαθαίνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όλα λάθος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έλα πες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Για πες...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οχι δεν λεω... Γιατι ειναι πολυ μεγαλη καφριλα και καθολου αστεια...

Κι ειδα και λυπημενη φατσουλα οποτε δεν μου παει καρδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ε βρε τσαφ, καμία στεναχώρια δε μπορεί να μας κάνει να χάσουμε το χιουμορ μας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αχου... Αυτό είναι παιδί... Γλυκό, ευαίσθητο... μπράβο Ακριβέ μου!:D
΄Πώς ήταν η μέρα σου!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε βρε τσαφ, καμία στεναχώρια δε μπορεί να μας κάνει να χάσουμε το χιουμορ μας. :D

Ναι, δεν υπηρχε σχεδον ιχνος χιουμορ...

Ασε που δεν θελω να μου παρεξηγηθεις και να μην ερθεις τον Νοεμβριο...:redface:

Αχου... Αυτό είναι παιδί... Γλυκό, ευαίσθητο... μπράβο Ακριβέ μου!:D
΄Πώς ήταν η μέρα σου!?

Ειδες που μ' εχετε παρεξηγησει???

Η μερα μου??? Παρα πολυ καλη μεχρι στιγμης... Ε, ενταξει με ξυπνησε μια φιλη μου, δεν ξερω αν την ξερεις, αλλα τις ειχα πει εγω να με παρει αν θελει οποτε δεν θυμωνω, ξανακοιμηθηκα μετα... Σηκωθηκα και ενω απολαμβανα τον 2ο καφε μου συντροφια με το στεκι και του Muse χτυπησε το τηλεφωνο γι' αλλη μια φορα....:D:D:D:D:D... Αν με νοεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ειδες που μ' εχετε παρεξηγησει??

Η μερα μου??? Παρα πολυ καλη μεχρι στιγμης... Ε, ενταξει με ξυπνησε μια φιλη μου, δεν ξερω αν την ξερεις, αλλα τις ειχα πει εγω να με παρει αν θελει οποτε δεν θυμωνω, ξανακοιμηθηκα μετα... Σηκωθηκα και ενω απολαμβανα τον 2ο καφε μου συντροφια με το στεκι και του Muse χτυπησε το τηλεφωνο γι' αλλη μια φορα....:D:D:D:D:D... Αν με νοεις...

ποιος σε έχει παρεξηγήσει πες μου, να τον μαλώσω!!:mad:

Τς τς... η γαϊδούρα να σε ξυπνήσει πρωινιάτικα, ανάγωγη... Πραγματικά απορώ με τις σημερινές κοπέλες!!!:stupid:
Και εγώ τώρα πάω να φτιάξω το δεύτερο καφεδάκι μου και θα κάτσω να διαβάσω την οικονομία για αύριο ( έχω τρομοκρατηθεί, θα γράψω χάλια!!:cry_x::cry_x:)
Ο νοών... νοείτω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ποιος σε έχει παρεξηγήσει πες μου, να τον μαλώσω!!:mad:

Τς τς... η γαϊδούρα να σε ξυπνήσει πρωινιάτικα, ανάγωγη... Πραγματικά απορώ με τις σημερινές κοπέλες!!!:stupid:
Και εγώ τώρα πάω να φτιάξω το δεύτερο καφεδάκι μου και θα κάτσω να διαβάσω την οικονομία για αύριο ( έχω τρομοκρατηθεί, θα γράψω χάλια!!:cry_x::cry_x:)
Ο νοών... νοείτω :redface:

Αραγε???

Μα ειδες σε τι κοσμο ζουμε??? Μα δηλαδη να ξυπνας τον κουρασμενο φοιτητη???

Μια χαρα θα γραψεις!!! Worry not!!

I'm glad you're getting my point!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
κρυο κρυο κρυο!!!!!αλλα μαλλον δεν θα κρατησει για πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
βλέπεις το κόσμο με άλλα μάτια, όταν μπροστά σου "στέκεται" ένα μικρό θαύμα της φύσης και της ζωής......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
κρυοοοο...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top