Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
στα 8 μου ήθελα να γίνω φυσικός(συνειδητοποιημένο μικρό...χαχα...:P) ... στα 13 μου ήθελα να γίνω σχεδιάστρια μόδας... στα 15 αποφάσισα πως η κατάλληλη δουλειά για μένα ήταν φιλόλογος... τρεις μήνες αργότερα όμως διέκρινα μια αγάπη για την φωτογραφία... στα 17 μου, πηγαίνοντας προς τα 18 μπορώ να πω πως η ιδανική δουλειά για μένα είναι παιδαγωγικά ειδικής αγωγής αφού όμως το περασμένο καλοκαίρι είχα κόλλημα με την θεατρολογία:D..συμπέρασμα? αν αύριο αποφασίσω να γίνω φουρνάρισσα δεν θα μου κάνει καμία εντύπωση...χαχαχαχα:P:P:P:P
hahahahaha :lol: :lol:Eχω μια φιλη που αλλαζει επαγγελμα καθε μερα..Καθε πρωι μου λεει και αλλο επάγγελμα..:hehe:Το τι τραβαω δεν περιγράφεται...:confused::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
11 (eleven) is the natural number following 10 and preceding 12. It is the first number which cannot be represented by a human counting their eight fingers and two thumbs additively. Eleven is the smallest positive integer requiring three syllables in English, and it is also the largest prime number with a single-morpheme name in this language (although etymologically the word eleven originated from a Germanic compound *ainlif meaning "one left" [1]).
Eleven is the 5th smallest prime number. It is the smallest two-digit prime number in the decimal base; as well as, of course, in undecimal (where it is the smallest two-digit number). It is also the smallest three-digit prime in ternary, and the smallest four-digit prime in binary, but a single-digit prime in bases larger than eleven, such as duodecimal, hexadecimal, vigesimal and sexagesimal.

https://en.wikipedia.org/wiki/11_(number)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Eαν μετρουσα τις ευχες που κανω εγω για εσενα,
μπορει να χανομουν στις λιγες λεξεις που ειπες, αλλα θα
ημουν σιγουρη πως οσα ευχομαι θα πραγματοποιηθούν..:inlove::redface:


Ενα ποιημα που το διαβασα σημερα και το σκεφτομαι ολη την ημερα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
hahahahaha :lol: :lol:Eχω μια φιλη που αλλαζει επαγγελμα καθε μερα..Καθε πρωι μου λεει και αλλο επάγγελμα..:hehe:Το τι τραβαω δεν περιγράφεται...:confused::redface:

χαχα... κάθε μέρα δεν το λές! Αλλά κατασταλαγμένη δεν με λες με τίποτα anti μου ! με τίποτα !! χαχα.... πω πω.. τόσο βάσανο ε; αχ μωρέ! θα τον βρει τον δρόμο της! όλοι τον βρίσκουν ! :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
11 (eleven)
is the natural number following 10 and preceding 12. It is the first number which cannot be represented by a human counting their eight fingers and two thumbs additively. Eleven is the smallest positive integer requiring three syllables in English, and it is also the largest prime number with a single-morpheme name in this language (although etymologically the word eleven originated from a Germanic compound *ainlif meaning "one left" [1]).
Eleven is the 5th smallest prime number. It is the smallest two-digit prime number in the decimal base; as well as, of course, in undecimal (where it is the smallest two-digit number). It is also the smallest three-digit prime in ternary, and the smallest four-digit prime in binary, but a single-digit prime in bases larger than eleven, such as duodecimal, hexadecimal, vigesimal and sexagesimal.
https://en.wikipedia.org/wiki/11_(number)


Και λοιπόν; :redface: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
:)

Ο αριθμός 11 (για συντομογραφία θα αναφέρεται με βάση τον 15 'X'e^12,345 αλγόριθμο μικρού μήκους ως παπάγια), αποτελεί πόλο έλξης μαθηματικοφυσικοχημικών τροβαδούρων και λοιπών αντίχριστων μέντιουμ οι οποίοι κατά τη διάρκεια των πρώτων συγκομιδών της Χήνας Καζαμπούμπου –είδος προς εξαφάνιση- χρησιμοποιούσαν τον αριθμό παπάγια ως το μοναδικό μέσο επικοινωνίας των αρχιερέων του αποκρυφιστικού μαντείου της Κινέτας με τα εσωχθόνια πλάσματα του γεφυριού της Άρτας.

Ο παπάγια είναι πρώτος αριθμός με επέκταση .exe και κατά κύριο λόγο είναι ένα πανάρχαιο spyware το οποίο βρέθηκε πρώτη φορά στο Σούνιο, όταν οι Πέρσες εγκατέστησαν στο λιμάνι τα NortonUtilities και η προβλήτα crashαρε καθώς ένα μικρό πλοιάριο μετέφερε τον μοναδικό γνώστη του αριθμού παπάγια αλυσοδεμένο και ραντισμένο με θειάφι.

περισσότερα εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Χάρρυ Κλυνν, είσαι τεράστιος. :)

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
αυτες οι μερες ειναι τοσο γεματες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
hahahahaha :lol: :lol:Eχω μια φιλη που αλλαζει επαγγελμα καθε μερα..Καθε πρωι μου λεει και αλλο επάγγελμα..:hehe:Το τι τραβαω δεν περιγράφεται...:confused::redface:
Γκούχου :ropalo:
χαχα... κάθε μέρα δεν το λές! Αλλά κατασταλαγμένη δεν με λες με τίποτα anti μου ! με τίποτα !! χαχα.... πω πω.. τόσο βάσανο ε; αχ μωρέ! θα τον βρει τον δρόμο της! όλοι τον βρίσκουν ! :) :) :) :)
Και όμως κάθε μέρα-.-
Μέχρι και εγώ η ίδια το βαρέθηκα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έπεσαν οι μάσκες:lol:

Που λέτε, σήμερα έσκισαν τα παπούτσια μου:/:

(Αν ξαναπάρω all stars, εμένα να με φτύσετε:mpinelik:)

Αλλά είναι της μόδας το σκισμένο (πάνινο) παπούτσι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
αυτες οι μερες ειναι τοσο γεματες....
αυτές οι μέρες είναι τόσο αραλίκι:P
τι ωραίο που είναι το φυσικό,μια κατάληξη,μια γιορτές,και όποτε μας καυλώσει θα κάνουμε μάθημα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
αυτές οι μέρες είναι τόσο αραλίκι:P
τι ωραίο που είναι το φυσικό,μια κατάληξη,μια γιορτές,και όποτε μας καυλώσει θα κάνουμε μάθημα.:D

μακαρι να ταν κ σε μας ετσι!!!εγω τρεχω ολη την ωρα!!! φταινε και οι αποστασεις.θελω 4 ωρες στο πηγαινελα στο πανεπιστημιο:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
μακαρι να ταν κ σε μας ετσι!!!εγω τρεχω ολη την ωρα!!! φταινε και οι αποστασεις.θελω 4 ωρες στο πηγαινελα στο πανεπιστημιο:whistle::whistle:

εγώ αυτές τις μέρες κατεβαίνω στο πανεπιστήμιο για φραπεδιά στη καμάρα και μπύρες χααχαχαχα
έχω να κάνω μάθημα μια βδομάδα και αυτό θα συνεχιστεί μέχρι τη παρασκευή ,απο δευτέρα ξανά μάθημα,έτσι για καμιά βδομάδα και μετά πάλι κλείσιμο ,θα έχουμε το πολυτεχνείο.
Τι γαμάτο είναι το πανεπιστήμιο,αλλά στην εξεταστική .....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top