Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλό!;)

Μπορεις να χεις το κινητο κοντα σου ξερεις... Παντως αν με θες κατι για το υπολοιπο της νυχτας θα μαι available μονο στο κινητο... Γιατι βγαινω...

Μπα δεν μου ανεβασες την διαθεση ιδιαιτερα... Γιατι δεν ειναι και πολυ ευθυμο κατ' εμε το κομματι...

Δεν θέλω να το έχω κοντά μου, γιατί το πρωί που θα χτυπήσει το ξυπνητήρι αν το έχω δίπλα μου θα το κλείσω και θα γυρίσω πλευρό (:redface:) αν όμως το έχω μακριά θα σηκωθώ να το κλείσω, οπότε ο σκοπός επετεύχθη!:P

Μην ακούς μόνο τους στίχους, άσε και την μουσική να σου μιλήσει γκρινιάρη άνθρωπε!:whistle:
https://www.youtube.com/watch?v=yq4pb7Sgx-Y:teasing:

Καληνύχτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει η φυσική:vroum: Αύριο γράφουμε:)

Τότε κοιμήσου για να είσαι ξεκούραστος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
βρεχει βαριεμαι και ο καφες που μου φερανε ειναι χαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!! :hello:

Katerina έλα να πιούμε μαζί καφεδάκι... Φτιάχνω καλό καφέ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
είναι τόσοι πολλοί οι καλοί..., που ξεχωρίζουν μόνο οι μέτριοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
λιγο μακρια μου εισαι βρε ζωητσα αλλα αμα ειναι για διπλο ελληνικο μετριο θα το σκεφτω καλημερα σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
είναι τόσοι πολλοί οι καλοί..., που ξεχωρίζουν μόνο οι μέτριοι....
Νομίζω ότι ο κάθε άνθρωπος ξεχωρίζει... Μπορεί να μην έχει βρει το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό που να τον κάνει να διαφέρει,
αλλά ναι.. ο κάθε άνθρωπος που το θέλει πραγματικά, ξεχωρίζει..:redface:

λιγο μακρια μου εισαι βρε ζωητσα αλλα αμα ειναι για διπλο ελληνικο μετριο θα το σκεφτω καλημερα σου:D
Βάσει της θεωρίας μου για τον καφέ, εσύ είσαι:
διπλό --> απαιτητική ;)
ελληνικό--> παραδοσιακή
μέτριο --> ισορροπημένη, με αυτογνωσία!
:clapup:
Εγώ για παράδειγμα, είμαι ό,τι να'ναι

ζεστός νες --> τάση για αυτοκαταστροφή (δεν κάνει καλό αυτός ο καφές!):/:
υπερβολικά γλυκός--> μάλλον ξινή (αλλιώς δεν θα χρειαζόμουν τόση ζάχαρη!):hmm:
με πολύ γάλα--> χρειάζομαι μία ισορροπία στη ζωή μου
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
επιλογές..., μην τις σπαταλάς, γιατί τελειώνουν, μου είπε κάποιος....
και μετράω πόσες μου έμειναν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!!! Εγώ z0itCa που πίνω μόνο φραπέ ή εσπρέσσο φρέντο μέτριο, τι σημαίνει; :P

Σκέψη: Εγώ διάθεση για να βγω έξω έχω, λεφτά δεν ξέρω πως θα βρω! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
η ζωή έχει το χρώμα που της δίνεις....
και το σχήμα των ματιών σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!!! Εγώ z0itCa που πίνω μόνο φραπέ ή εσπρέσσο φρέντο μέτριο, τι σημαίνει; :P

Φραπέ --> επίσης τάση για αυτοκαταστροφή (πρέπει να κόψουμε τον νες)
εσπρέσσο φρέντο --> κάποιες φορές ωστόσο, προσέχεις τον εαυτό σου,
νομίζω ότι τα παραπάνω δυο είναι περίτρανη απόδειξη κυκλοθυμίας!:hmm:
μέτριο--> είσαι και εσύ ισορροπημένη τόσο με τον εαυτό σου, όσο και με τους άλλους ανθρώπους...;)

:P Άλλες λένε το φλιτζάνι, εγώ λέω τα πάντα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φραπέ --> επίσης τάση για αυτοκαταστροφή (πρέπει να κόψουμε τον νες)
εσπρέσσο φρέντο --> κάποιες φορές ωστόσο, προσέχεις τον εαυτό σου,
νομίζω ότι τα παραπάνω δυο είναι περίτρανη απόδειξη κυκλοθυμίας!:hmm:
μέτριο--> είσαι και εσύ ισορροπημένη τόσο με τον εαυτό σου, όσο και με τους άλλους ανθρώπους...;)

:P Άλλες λένε το φλιτζάνι, εγώ λέω τα πάντα!:P


:eek::eek::eek:
Πλάκα κάνεις!!! Πόσο μέσα μπορεί να έπεσες!!!
Μην το αφήσεις τέτοιο ταλέντο! :P

Σκέψη: Μας πήρανε χαμπάρι...! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Νομίζω ότι ο κάθε άνθρωπος ξεχωρίζει... Μπορεί να μην έχει βρει το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό που να τον κάνει να διαφέρει,
αλλά ναι.. ο κάθε άνθρωπος που το θέλει πραγματικά, ξεχωρίζει..:redface:


Βάσει της θεωρίας μου για τον καφέ, εσύ είσαι:
διπλό --> απαιτητική ;)
ελληνικό--> παραδοσιακή
μέτριο --> ισορροπημένη, με αυτογνωσία!
:clapup:
Εγώ για παράδειγμα, είμαι ό,τι να'ναι

ζεστός νες --> τάση για αυτοκαταστροφή (δεν κάνει καλό αυτός ο καφές!):/:
υπερβολικά γλυκός--> μάλλον ξινή (αλλιώς δεν θα χρειαζόμουν τόση ζάχαρη!):hmm:
με πολύ γάλα--> χρειάζομαι μία ισορροπία στη ζωή μου
:redface:
χα χα μηνστεναχωριεσαι και εγω στην ηλικια σου ετσι ημουν και ετσι επινα τον καφε μου αργοτερα εστρωσα:P(λεμε τωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φραπέ --> επίσης τάση για αυτοκαταστροφή (πρέπει να κόψουμε τον νες)
εσπρέσσο φρέντο --> κάποιες φορές ωστόσο, προσέχεις τον εαυτό σου,
νομίζω ότι τα παραπάνω δυο είναι περίτρανη απόδειξη κυκλοθυμίας!:hmm:
μέτριο--> είσαι και εσύ ισορροπημένη τόσο με τον εαυτό σου, όσο και με τους άλλους ανθρώπους...;)

:P Άλλες λένε το φλιτζάνι, εγώ λέω τα πάντα!:P

Εμενα γιατι δεν μου χεις κανει αυτη την αναλυση???

Ξερεις ε?? Εγω προτιμω ή ελληνικο διπλο ή διπλο εσπρεσσο (φρεντο ή μη) κανονικα... Τα υπολοιπα τα ξες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Ερώτηση προς Ζωίτσα: Εγώ από καφέδες έπινα φρέντο μέτριο αλλά πλέον συνήθως γαλλικό. Πλέον πίνω και πολύ τσάι. Τι έχεις να πεις;


Σκέψη και ερώτηση προς κυρίες: Όταν ένας άντρας σας δείχνει ότι πρόσεξε -και σας ρώτησε για- το ντύσιμό σας (άσχετα αν τον ξέρετε και μιλάτε ή όχι), τι άποψη σχηματίζετε; Ότι πχ "αυτό βρήκε να προσέξει πάνω μου;" ή "κοίτα να δεις τι πρόσεξε, ενώ όλοι οι άλλοι βλέπουν το στήθος μου" κλπ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ελληνικός freddo:P:P:P

Είσαι τύπος:
Εναλλακτικός. Δεν συμβιβάζεσαι με τις επιταγές του lifestyle, τους ορισμούς της επιτυχίας και της αποτυχίας που κατασκευάζουν οι άλλοι για σένα, ούτε σου αρέσει να μπαίνεις σε καλούπια. Πειραματίζεσαι με όλα, την ψάχνεις αλλιώτικα και δεν σταματάς ποτέ να αμφισβητείς ακόμα και την ίδια την αμφισβήτηση. Είσαι opinion leader. Ότι κάνεις εσύ σήμερα, οι άλλοι το κάνουν αύριο όταν δηλαδή εσύ έχεις πάει κάπου αλλού. Φέτος ανακάλυψες τυχαία τον ελληνικό φρέντο και μάλιστα σκέφτηκες να καταθέσεις την ιδέα για πατέντα. Για να δούμε πόσοι θα σε ακολουθήσουν αυτό το καλοκαίρι!:P:P:P

Διαβάστε περισσότερα:
Πές μου πώς πίνεις τον καφέ σου να σου πω ποιός είσαι
https://www.menslounge.gr/top10/t10_good_life/cafa_society_pes_mou_pos_ton_pineis_na_sou_po_poios_eisai.html,10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Λυκουργε μαλλον θα το δει θετικα οτι προξεξες το ντυσιμο αρκει αυτο να ειναι γνησιο δηλ μην πεις ωραιο πουκαμισο η μπλουζα π.χ και κοιτας στο ανοιγμα στο στηθος εεεε τοτε θα πει τι μ@λ@κ@ς.
Ειναι ωραιο παντως να προσεχετε τις λεπτομερειες ξεχωριζει αυτοματα ο αλλος απο τον σωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Espresso:P:P:P

Είσαι τύπος:
Straightforward. Ξεκάθαρος, κατασταλαγμένος και απόλυτος στις πεποιθήσεις σου. Δίνεις περισσότερη σημασία στην ουσία κι όχι στο περιτύλιγμα και επιλέγεις σύντροφο, αμάξι, κινητό αλλά και φίλους με γνώμονα την αληθινή αξία. Διαθέτεις μια πρακτική πλευρά που εκτιμούν οι γύρω σου και ο φτηνός εντυπωσιασμός δεν αποτελεί ποτέ τον τρόπο για να κερδίσεις το σκοπό σου. Τα λες συχνά έξω απʼ τα δόντια, αλλά όλοι ξέρουν πως κατά βάθος είσαι δίκαιος.:P

Διαβάστε περισσότερα:
Πές μου πώς πίνεις τον καφέ σου να σου πω ποιός είσαι
:P

https://www.menslounge.gr/top10/t10_...u_pos_ton_pineis_na_sou_po_poios_eisai.html,4


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Ελληνικός freddo

:fool:


Μου αρέσει ελληνικός διπλός σκέτος (ζεστός!!!!!!!!) και espresso με πολύ λίγη ζάχαρη.
Απαιτώ κάποια να μου πει τον καφέ αμέσως.


καλησπέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
δεν βλέπεις και καλά βλέπω.....:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top