Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Βράχνιασα , αλλα άξιζε ! Ονειρικές στιγμές στο γήπεδο !
Achilles, δεν κοιτάμε πια πίσω ! Μόνο μπροστά ! Επειδή ,απλά είμαστε ΑΕΚ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στα 13 μου ηθελα να περασω νομικη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
στα 13 μου ηθελα να περασω νομικη! :P

Εγώ στα 5 μου έλεγα ότι θέλω να γίνω ή γιατρός, ή περιπτεράς ή λεωφοριατζής! :worry: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ στα 5 μου έλεγα ότι θέλω να γίνω ή γιατρός, ή περιπτεράς ή λεωφοριατζής! :worry: :confused:

Πως κολλάει ο ιατρός με τα δύο άλλα επαγγέλματα??:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Ά ρε ντουσαν,
δυο χρόνια τσάμπα τα χάσαμε,
τελείως τσάμπα.


Βράχνιασα , αλλα άξιζε ! Ονειρικές στιγμές στο γήπεδο !
Achilles, δεν κοιτάμε πια πίσω ! Μόνο μπροστά ! Επειδή ,απλά είμαστε ΑΕΚ !

ΑΕΚΑΡΑ ΡΕ!!! Απλως περασε η εποχη του Ντουσαν... Αργησαμε αλλα το καταλαβαμε... Αλλα ακομα ειναι νωρις για να την σωσουμε την χρονια...

Ευπατριδης?? Ποσο κοσμο ειχε στο γηπεδο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
αφιερωμένο στη living doll,που μου την έχει την έχει δώσει αφάνταστα σήμερα και που δεν πρόκειται να παραμείνει για πολύ ζωντανή,θα κάνω αύριο την αγγλική φιλολογία φύλλο και φτερό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:mad: tsarachaf...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Πως κολλάει ο ιατρός με τα δύο άλλα επαγγέλματα??:blink:

Πρέπει οι σκέψεις παιδιών 5 χρονών να "κολλάνε"; :P

Πιθανή εξήγηση για τις επιλογές αυτές :
Γιατρός λόγω κύρους που έχει το επάγγελμα.
και περιπτεράς και λεωφοριατζής διότι μάλλον είχα παρατηρήσει ότι είναι 2 επαγγέλματα που εξηπυρετούν συνέχεια πολύ κόσμο και πληρώνονται επιτόπου (αν θυμάμαι καλά πηγαίναμε κάποια καλοκαίρια στη θάλασσα με λεωφορείο και πληρώναμε το εισητήριο στον οδηγό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πρέπει οι σκέψεις παιδιών 5 χρονών να "κολλάνε"; :P

Σωστό και αυτό :P



Μόνο σε εμένα την τρελή ''κόλλησε'' η ιατρική στα 5 και δεν ''ξεκολλάει''..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεκτή η συγγνώμη σου!:pff:
https://www.youtube.com/watch?v=oYWklAV_cwQ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Σωστό και αυτό :P



Μόνο σε εμένα την τρελή ''κόλλησε'' η ιατρική στα 5 και δεν ''ξεκολλάει''..:/:


Εντάξει, αν δε τα καταφέρεις μπορείς να γίνεις περιπτερού! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Απεχουμε πολυ ακομα απο το ιδανικο...


Θα μπορουσα να την εκφρασω ακομη καλυτερα αν κοιταγες το κινητο σου!!!:P
Νομιζω οτι μας ταιριαζει και των 2 τελεια το κομματι!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εντάξει, αν δε τα καταφέρεις μπορείς να γίνεις περιπτερού! :P :D

:hehe:

μπααα,άμα δεν καταφέρω να περάσω εκεί και να βασανίζω κόσμο σκέφτομαι να αρχήσω να βασανίζω τους μαθητές..:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Απεχουμε πολυ ακομα απο το ιδανικο...
Εμένα μου λες??:teasing:



Θα μπορουσα να την εκφρασω ακομη καλυτερα αν κοιταγες το κινητο σου!!!:P
Νομιζω οτι μας ταιριαζει και των 2 τελεια το κομματι!!!:/:
Θες να με σηκώσεις από το κρεβατάκι μου για να δω το κινητό??:worry:
Άντε πάλι αυτή η αισιοδοξία....:devil:
https://www.youtube.com/watch?v=Pgum6OT_VH8&ob=av2e
Σε έφτιαξα καθόλου??:clapup:


:hehe:

μπααα,άμα δεν καταφέρω να περάσω εκεί και να βασανίζω κόσμο σκέφτομαι να αρχήσω να βασανίζω τους μαθητές..:angel:
Μέσω ποιας ειδικότητας??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Αυπνίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμένα μου λες??:teasing:

Εσυ, που μας προδωσες δεν δικαιουσαι να μιλας...:mad:


Θες να με σηκώσεις από το κρεβατάκι μου για να δω το κινητό??:worry:
Άντε πάλι αυτή η αισιοδοξία....:devil:
https://www.youtube.com/watch?v=Pgum6OT_VH8&ob=av2e
Σε έφτιαξα καθόλου??:clapup:

Μπορεις να χεις το κινητο κοντα σου ξερεις... Παντως αν με θες κατι για το υπολοιπο της νυχτας θα μαι available μονο στο κινητο... Γιατι βγαινω...

Μπα δεν μου ανεβασες την διαθεση ιδιαιτερα... Γιατι δεν ειναι και πολυ ευθυμο κατ' εμε το κομματι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top