Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και στεναχωριέσαι; Εγώ κοντεύω τα 28 χωρίς να το καταλάβω πότε πέρασαν τα χρόνια... :confused: :)



Για τι πράγμα πάλι; :hmm:

Υπονοείς κάτι Μιχάλη; :P
Από άγχος θα πάω στο τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΩΩΩΩΩΩ Χρόνια Πολλά nPb να έχεις ό,τι επιθυμείς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
ευχαριστώ ρε Ζωή..να είσαι καλά κουκλίτσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Υπονοείς κάτι Μιχάλη; :P
Από άγχος θα πάω στο τέλος...

Δεν υπονοώ κάτι, το λέω ξεκάθαρα! :P

Δεν απάντησες όμως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
ευχαριστώ ρε Ζωή..να είσαι καλά κουκλίτσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το πρωί έχω σχολείο! :jumpy:
Χρόνια πολλά! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τα δώρα που θέλω είναι: (α). Το πτυχίο Μαθηματικών και (β). μια καλή κοπέλα...

τίποτα άλλο δεν θέλω..
[και τώρα απαντά το τζίνι του λυχναριού] Με πόσο βαθμό είπαμε θέλεις το πτυχίο; 9.70 είναι καλά;



Στα εύχομαι πάντως και τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσο γρήγορα περνάει η ώρα μπροστά sτο πισί. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα με πολύ ωραία διάθεση!!!!:vroum:
Αγαπάω όόόόόόόόλο τον κόσμο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εγώ δε νομίζω..., εσύ νομίζεις....
εγώ γνωρίζω..., εσύ όχι....
μην προσπαθείς να με πείσεις....
πείσε τον εαυτό σου....
(άκυρη σκέψη από άκυρο άνθρωπο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Κόψανε μισθούς και συντάξεις για να γλυτώσουν
800 εκατομμύρια ευρώ
και θα πληρώσουν 400 εκατομμύρια ευρώ πρόστιμο
για παράνομες επιδοτήσεις.

Για τέτοιο μπουρδέλο μιλάμε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Eυχαριστώ Miss Kit...

Γιώργο με ένα 6.54 είμαι πολύ οκ...αρκεί να λέει ΛΙΑΝ ΚΑΛΩΣ...:)) Δεν μας έμαθαν στους βαθμούς γι' αυτό και δεν ζητάμε πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
The colors of the rainbow so pretty in the sky
Are also on the faces of people going by
I see friends shaking hands saying how do you do
They're really saying I love you............
https://www.youtube.com/watch?v=RAZqjsSZphE&feature=player_embedded#! .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θέμα στο αίμα, σκέψη για στέψη.... και ότι βρέξει

χρειάζομαι λίγο ύπνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Για δες που απορούσα αν θα χουμε κανα κορίτσι στο πάρτυ και τώρα διαπίστωσα ότι πρέπει επειγόντως να μαζέψω και λίγα αγόρια γιατί θα βρεθώ ανάμεσα σε καμια 20αριά θηλυκά!:P

ΥΓ: Για πείτε καμιά ιδέα πως θα γλυτώσουμε τα παράπονα από τους γείτονες για το θόρυβο. Να βάλω ανακοίνωση στην πολυκατοικία ή να χτυπήσω τις κοντινές πόρτες και να εξηγήσω κατευθείαν την κατάσταση;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
την ανακοίνωση δε νομίζω να την προσέξει κανείς... εμένα θα μου άρεσε να έρθει ο/η γείτονας/ισσα και να μου πει ότι για τον τάδε λόγο και για ενα μόνο βράδυ θα σας ενοχλήσουμε λίγο έως πολύ... δε θα είναι τόσο απρόσωπη η όλη κίνηση σε σχέση με την ανακοινωση... τώρα αν είναι κομπλεξικοί, ας βάλουν ωτασπίδες!!!:) μια φορά το χρόνο έχουμε γενέθλια!! να μη τα γιορτάσουμε;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για δες που απορούσα αν θα χουμε κανα κορίτσι στο πάρτυ και τώρα διαπίστωσα ότι πρέπει επειγόντως να μαζέψω και λίγα αγόρια γιατί θα βρεθώ ανάμεσα σε καμια 20αριά θηλυκά!:P

ΥΓ: Για πείτε καμιά ιδέα πως θα γλυτώσουμε τα παράπονα από τους γείτονες για το θόρυβο. Να βάλω ανακοίνωση στην πολυκατοικία ή να χτυπήσω τις κοντινές πόρτες και να εξηγήσω κατευθείαν την κατάσταση;:hmm:

Αν τους γνωρίζεις και τους εμπιστεύεσαι μίλησέ τους και δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα. Αν όμως υπάρχει περίπτωση ο οποιοσδήποτε να δημιουργήσει πρόβλημα στη συνέχεια, ζήτα τους να υπογράψουν ότι έλαβαν γνώση και συμφωνούν.
Για ένα βράδυ δε χάθηκε ο κόσμος καλά τα λέει το Ελενακι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
έχεις κάθε δικαίωμα να το διασκεδάσεις όπως εσύ ξέρεις....
εσύ θα βάλεις τα όρια και οι υπόλοιποι θα υπακούσουν....
είναι μια δικιά σου μέρα και κανένας δεν έχει το δικαίωμα, να τη χειραγωγήσει....
φτιάξε τους κανόνες και άσε τους άλλους να τους ακολουθήσουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για δες που απορούσα αν θα χουμε κανα κορίτσι στο πάρτυ και τώρα διαπίστωσα ότι πρέπει επειγόντως να μαζέψω και λίγα αγόρια γιατί θα βρεθώ ανάμεσα σε καμια 20αριά θηλυκά!:P

ΥΓ: Για πείτε καμιά ιδέα πως θα γλυτώσουμε τα παράπονα από τους γείτονες για το θόρυβο. Να βάλω ανακοίνωση στην πολυκατοικία ή να χτυπήσω τις κοντινές πόρτες και να εξηγήσω κατευθείαν την κατάσταση;:hmm:
Το πρόβλημα κατ' εμέ δεν θα είναι τόσο οι γείτονες της ίδιας πολυκατοικίας, αλλά οι γείτονες των απέναντι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σε 2 ωρες αγγλικα...:(:P

ασχετο αλλα....

μπορει καποιος να κλειδωσει τις συμμετοχες για το παλερμο? εχει αρχισει ηδη το παιχνιδι και μπορει καποιος να μπερδευτει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top