Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Καλησπέρα από τη βροχερή Πάτρα με ένα γλυκύτατο τραγουδάκι...

Maggie May - Rod Stewart



"Maggie May" expresses the ambivalence and contradictory emotions of a young man involved in a relationship with an older woman, and was written from Stewart's own experience. In the January, 2007 issue of Q magazine, Stewart recalled: "Maggie May was more or less a true story, about the first woman I had sex with, at the Beaulieu Jazz Festival." The reference to returning to school in "late September" refers to the Michaelmas term, the first academic term of the academic year of many British and Irish universities.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μιχαλάκη!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
μεγειά το νέο αβαταρ Θοδώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
αχ ωραίο τραγούδι μιχαλάκη...! χαχαχα :hehe: :D βρέχει στην πάτρα;;; πάντως στην αθήνα είχε ωραίο καιρό σήμερα!
Θοδώρα μεγιά το αβατάρ! είναι φοβερόοοο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Γεια σου elena666 !! :devil: :lol: :bleh:

Ναι, βρέχει στην Πάτρα αλλά πρέπει να πω ότι για φέτος κατάλαβα ότι μπαίνει χειμώνας το προηγούμενο σ/κ, όταν είχα ανέβει Αθήνα. Εδώ ζέστη μου φαίνεται ότι έχει ακόμα!

Υπέροχα τα τραγουδάκια που μας έβαλες το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ευχαριστώωω...:redface::redface::redface:
τελικά όσο ποιο νότια πας τόσο και ποιο ζέστη έχει...:worry: εμένα η αθήνα μου φαίνεται πολύ ζεστή καθώς η καταγωγή μου είναι από βόρεια ελλάδα....αλλά είναι γεγονός παιδιάα....ο χειμώνας πλησιάζειιιι...!!!! :worry: :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
τελικά όσο ποιο νότια πας τόσο και ποιο ζέστη έχει...

και τόσο πιο κρύους ανθρώπους συναντάς... :confused:

Εσείς οι βόριοι έχετε άλλο αέρα... εμείς οι νότιοι είμαστε άστα να πάνε... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
αχ ναι συμφωνώ απόλυταα...! δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο...το έχω διαπιστώσει αυτό εδώ στην αθήνα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
και τόσο πιο κρύους ανθρώπους συναντάς... :confused:

Εσείς οι βόριοι έχετε άλλο αέρα... εμείς οι νότιοι είμαστε άστα να πάνε... :worry:

Γλυψψψψ! Σλάρρρπ!!!:clapup:

αχ ναι συμφωνώ απόλυταα...! δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο...το έχω διαπιστώσει αυτό εδώ στην αθήνα...:worry:

Να φύγετε κυρία μου, να πάτε αλλού! Στη σαλονίκη να φάτε και μπουγάτσα με κεριά (τούρτα γενεθλίων δηλαδή):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Γλυψψψψ! Σλάρρρπ!!!:clapup:



Να φύγετε κυρία μου, να πάτε αλλού! Στη σαλονίκη να φάτε και μπουγάτσα με κεριά (τούρτα γενεθλίων δηλαδή):P

θα φύγω κύριέ μου! :redface: :P σιγά μην περάσω όλη μου τη ζωή στην ψυχρή αθήνα σας που ο κάθε ένας κοιτάει μόνο την πάρτι του και κανέναν άλλον! εννοείται μπουγάτσα και κουλούρια που μόνο εκεί ξέρουν να τα κάνουν της προκοπής!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Γλυψψψψ! Σλάρρρπ!!!:clapup:

ναι, ήταν κοπλιμέντο, αλλά και αυτοκριτική περισσότερο. :worry:


Στη σαλονίκη να φάτε και μπουγάτσα με κεριά

καμμένο ανέκδοτο :
Πάει ο Αγγελάκας σε μπουγατσοπωλείο της Θεσσαλονίκης.
- Γεια σας. Μια μπουγάτσα με τυρί θα ήθελα
- Δεν έχουμε με τυρί.
- Τότε με κρέμα, με κρέμα, με κρέμα...

:cold::cold::cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Aναμφισβήτητα στη βόρειο Ελλάδα είμαστε τα καλύτερα παιδιά. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
ναι, ήταν κοπλιμέντο, αλλά και αυτοκριτική περισσότερο. :worry:

Να πω ότι έχεις άδικο; Όχι, δεν έχεις! Στη Σαλονίκη ένας γέρος μου σταμάτησε ταξί και με βοήθησε να περπατήσω ως εκεί. Ενας άλλος γέρος στην Αθήνα στο τρόλλευ, παραπονέθηκε εντόνως γιατί αν και ΑΜΕΑ, κάθησα στη θέση παρόλο που ήταν διπλή και δεν τον άφησα να απλώσει τον κώλο του και στη δική μου.:mad:

Βέβαια, μη φτάσουμε και στο όριο των γενικεύσεων, γιατί μ' έχουν εξυπηρετήσει και νότιοι μια χαρά, απλά πιό σπάνια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
There's no one like you
I can't wait for the nights with you

I imagine the things we'll do
I just wanna be loved by you.
No one like you - I can't wait for the nights with you
...............xxx.....<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πότε θα αρχίσει την αντίστροφη μέτρηση, για τα Χριστούγεννα η jumbo;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πότε θα αρχίσει την αντίστροφη μέτρηση, για τα Χριστούγεννα η jumbo;;:P

Χαχαχα! :clapup::D:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ποοοοοοοοοοοοοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
στις 9 το πρωι εχω γερμανικα και δεν εχω κανει τπτ!!! yeahhhh :clapup: ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Μαααααααααααααααανόλο Χιμένεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεθ

Πάμε μωρή Αεκάρα, πάμε σαν άλλοτε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top