Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πες καλέ ποιοι είναι!!!To toshiba είναι το L505-13N?
Για λόγους ασφαλείας προτιμώ να μη σου πω:)

Σκέψεις:

  • Πολλοί λένε ότι δεν υπάρχει "δεν μπορώ", αλλά υπάρχει "δε θέλω". Τους απαντάω λοιπόν: «Θέλω να πιω νερό από τα αυτιά μου. Μπορώ;». Αφού, λοιπόν υπάρχει "δεν μπορώ", γιατί συνηθίζεται να λέγεται ότι δεν υπάρχει;:hmm:
  • Γιατί σχεδόν πάντα, παίρνω τη λάθος απόφαση;:worry:
  • Πώς θα είναι το μέλλον μου;:worry:

Εφηβεία είναι, θα περάσει -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δε μπορώ να καταλάβω,γτ δε μου λες..:worry::(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Μπορεί να σου έμαθα να βγάζεις 2 σταγόνες φωτιά και να θερμαίνεις τον κόσμο και την καρδιά σου, αλλά σου είχα πει να μην την στρέψεις ποτέ προς το μέρος μου, γιατί αν θυμάσαι καλά εγώ είμαι ο Διάολος και ξέρω περισσότερα κόλπα!

Όπως σε απογείωσα από το μηδέν, έτσι θα σε προσγειώσω ξανά εκεί. Έδωσα υπερβολικές ευκαιρίες και υπομονή...Τώρα θα εισπράξω τα δανεικά με τα οποία έκανες το κομμάτι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
συμπληρωνω σημερα μια βδομαδα που ειμαι αρρωστη...:p καλη αναρωση τοσο σε μενα οσο και σε αυτους που βρισκονται στην ιδια κατασταση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μπορεί να σου έμαθα να βγάζεις 2 σταγόνες φωτιά και να θερμαίνεις τον κόσμο και την καρδιά σου, αλλά σου είχα πει να μην την στρέψεις ποτέ προς το μέρος μου, γιατί αν θυμάσαι καλά εγώ είμαι ο Διάολος και ξέρω περισσότερα κόλπα!

Όπως σε απογείωσα από το μηδέν, έτσι θα σε προσγειώσω ξανά εκεί. Έδωσα υπερβολικές ευκαιρίες και υπομονή...Τώρα θα εισπράξω τα δανεικά με τα οποία έκανες το κομμάτι σου!

Σκέψη:

If you prick us do we not bleed?
If you tickle us do we not laugh?
If you poison us do we not die?
And if you wrong us shall we not revenge?
:hmm:

Από την άλλη όμως....

In taking revenge, a man is but even with his enemy; but in passing it over, he is superior.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Οι δύο υπολογιστες έχουν τα ίδια ακριβώς χαρακτηριστικά. Απλά ήθελα Toshiba, λόγω καλύτερης εγγύησης. Κατέληξα στον Dell, λόγω καλύτερης τιμής:)

Δεν είμαι άσχετος, ξέρω από αυτα:P

Δεν ξέρω για τα Toshiba, πάντως είμαι απόλυτα ικανοποιημένη με το service της Dell, η οποία όταν τη χρειάστηκα, ήρθε και επισκεύασε το laptop στο σπίτι μου την επόμενη μέρα, σε αντίθεση με της κόρης μου που έχει Sony και αναγκαστήκαμε να το στείλουμε στην Αγγλικά για ένα ανεμιστηράκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
συμπληρωνω σημερα μια βδομαδα που ειμαι αρρωστη...:p καλη αναρωση τοσο σε μενα οσο και σε αυτους που βρισκονται στην ιδια κατασταση..
Ποπο:(:(

Περαστικά:console:

Δεν ξέρω για τα Toshiba, πάντως είμαι απόλυτα ικανοποιημένη με το service της Dell, η οποία όταν τη χρειάστηκα, ήρθε και επισκεύασε το laptop στο σπίτι μου την επόμενη μέρα, σε αντίθεση με της κόρης μου που έχει Sony και αναγκαστήκαμε να το στείλουμε στην Αγγλικά για ένα ανεμιστηράκι!!!
Η αλήθεια είναι, ότι η sony είναι μία από τις χειρότερες εταιρίες, όσον αφορά τους υπολογιστές της. Ο αδερφός μου, είχε έναν υπολογιστή της εν λόγω εταιρίας, ο οποίος χάλασε στον πρώτο χρόνο χρήσης του. Δεν είναι αξιόπιστη εταιρία, όσον αφορά τους υπολογιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
εχει γενεθλια ο κολλητος μου σημερα..πωωωωωω και βαριεμαι να παωωωωω πφφφφφφφ :(
(((τι καλη φιλη που ειμαι .....:P)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ο κολλητός βλέπω:shifty: Να πας οπωσδήποτε:pfff:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ο κολλητός βλέπω:shifty: Να πας οπωσδήποτε:pfff:

:P

Xχαχαχαχχα....απλα κολλητος τπτ αλλο....μην παρεξηγηθουμε κιολας :D:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εμένα ο Vaioς μου είναι μια χαρούλα και πέρασε πάνω από ένας χρόνος καθημερινής χρήσης. Δε φταίει το μηχάνημα για λάθη και παραλήψεις του χρήστη. Για το service δε μπορώ να μιλήσω, καθώς δεν έχω χρειαστεί κάτι ακόμη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Που ακριβώς είναι το λάθος και η παράληψη του χρήστη, όταν το ανεμιστηράκι χάλασε μέσα σε 6 μήνες και για ανταλλακτικό έπρεπε το laptop να πάει Αγγλία; :worry:
Anyway. Να το χαίρεσαι εύχομαι και να μη σου παρουσιάσει τίποτα, αλλά το service της Sony sucks. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
πφφ..βαριέμαι! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Που ακριβώς είναι το λάθος και η παράληψη του χρήστη, όταν το ανεμιστηράκι χάλασε μέσα σε 6 μήνες και για ανταλλακτικό έπρεπε το laptop να πάει Αγγλία; :worry:
Anyway. Να το χαίρεσαι εύχομαι και να μη σου παρουσιάσει τίποτα, αλλά το service της Sony sucks. :P

Στο ποστ του τζέι αναφερόμουν που έλεγε ότι χάλασε πριν το χρόνο. :redface: Κι εγώ το ίδιο εύχομαι πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
1010010110111011010000101010010100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ΖΑΡΝΤΙΝΙΕΡΑ ILEGAL!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Τώρα μάλιστα αυτό είναι, top chef.

Όχι σαν το άλλο το master chef που κοντεύουμε
να ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Ax... πολυ διαβασμα ρε παιδια! αληθεια ποσες ωρες διαβαζετε/διαβαζατε για την 3η λυκειου εσεις? εγω τα χω παιξει ειλικρινα ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η εβδομάδα που πέρασε ήταν η πιο δύσκολη για εμένα από άποψη διαβάσματος οπότε σήμερα χαλάρωσα μετά το μάθημα.
Μην πλακώνεσαι από τώρα στα 5ωρα γιατί προς το τέλος, όταν θα έρθει η στιγμή για επανάληψη δεν θα έχεις καθόλου κουράγιο! Απλά, να διαβάζεις προσεκτικά, χωρίς άγχος, μεθοδευμένα και να κάνεις όποτε διαθέτεις τον χρόνο συχνές επαναλήψεις!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top