Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Σημερα αγαπω ολο τον κοσμο ,ξαφνικα εγινα υπερβολικα καλη...ωχ Χριστε μου πρεπει να αρχισω καποια φαρμακευτικη αγωγη ...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
κρυο κρυο κρυο!!!! παγωσαμε...

τελειο τελειο κρυο!!!

τελεια ειναι! εχει κρυο μετα απο πολλους μηνες ψησιματος!:D:D:D:D:P:P:P:P:P
Τελεια-τελεια!! Οι γυναικες ειναι μαζοχες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
χαχαχαχ απλα εμενα μ κουραζει τρομερα η ζεστη!!!αγαπαω χειμωνα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
νεκρα παντου....:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Γιατι οι ανθρωποι στα καλα καθουμενα και χωρις κανεναν ουσιστικο λογο ψαχνουν να βρουν προβληματα??? ελεος δηλαδη απιστευτο.....πφφφφ αχαριστοι ανθρωποι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Μεγαλύτερη ΜΑΛΑΚΙΑ από τους φακούς επαφής δεν υπάρχει.... Γιατί οι άνθρωποι βρίσκουν τέτοιους τρόπους να ταλαιπωρούνται. Ήδη ζαλίζομαι σε απίστευτο βαθμό και έχει ανακατευτεί το στομάχι μου...έχω κάνει πονοκέφαλο και φυσικά δεν βλέπω καθαρά!

ΑΙ-ΣΧΟΣ!!!:rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μεγαλύτερη ΜΑΛΑΚΙΑ από τους φακούς επαφής δεν υπάρχει.... Γιατί οι άνθρωποι βρίσκουν τέτοιους τρόπους να ταλαιπωρούνται. Ήδη ζαλίζομαι σε απίστευτο βαθμό και έχει ανακατευτεί το στομάχι μου...έχω κάνει πονοκέφαλο και φυσικά δεν βλέπω καθαρά!

ΑΙ-ΣΧΟΣ!!!:rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:
Eγω γιατι βλεπω μια χαρα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μαλιστα.... τελικα τους δοκιμασες ε?
πως και ετσι?
τεσπα... ξαπλωσε λιγακι να ηρεμησεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μεγαλύτερη ΜΑΛΑΚΙΑ από τους φακούς επαφής δεν υπάρχει.... Γιατί οι άνθρωποι βρίσκουν τέτοιους τρόπους να ταλαιπωρούνται. Ήδη ζαλίζομαι σε απίστευτο βαθμό και έχει ανακατευτεί το στομάχι μου...έχω κάνει πονοκέφαλο και φυσικά δεν βλέπω καθαρά!

ΑΙ-ΣΧΟΣ!!!:rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:


Το να ζαλίζεσαι, να ανακατεύεται το στομάχι σου, και να έχεις πονοκέφαλο δεν παίζει να είναι από τους φακούς.

Τώρα το ότι δεν βλέπεις καθαρά είναι γιατί μάλλον τους έβαλες ανάποδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Eγω γιατι βλεπω μια χαρα?:redface:

Ε εσύ είσαι ανθρωπάκι, εγώ είμαι κυλωνάκι. Διαφορετικά μάτια!:redface:

Το να ζαλίζεσαι, να ανακατεύεται το στομάχι σου, και να έχεις πονοκέφαλο δεν παίζει να είναι από τους φακούς.

Τώρα το ότι δεν βλέπεις καθαρά είναι γιατί μάλλον τους έβαλες ανάποδα.:P


Το διπλοτσέκαρα, είναι από την καλή πλευρά και οι 2. Γιατί το αποκλείεις να φταίει αυτό; Έχεις δοκιμάσει να ζοριστείς να δεις και να βλέπεις είδωλα; Εκεί κι αν πονοκεφαλιάζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Το να ζαλίζεσαι, να ανακατεύεται το στομάχι σου, και να έχεις πονοκέφαλο δεν παίζει να είναι από τους φακούς.

Τώρα το ότι δεν βλέπεις καθαρά είναι γιατί μάλλον τους έβαλες ανάποδα.:P
Ειναι πιθανο να ζαλιζεται επειδη δεν βλεπει καλα επειδη δεν τους εβαλε καλα/επειδη δεν τους δεχεται ο οργανισμος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Τώρα το ότι δεν βλέπεις καθαρά είναι γιατί μάλλον τους έβαλες ανάποδα.:P

επειδη ειμαι ασχετη...
πως γινεται να τους βαλεις αναποδα?
αφου ειναι κυρτοι.... :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
επειδη ειμαι ασχετη...
πως γινεται να τους βαλεις αναποδα?
αφου ειναι κυρτοι.... :hmm::hmm::hmm:
Το πρωτο καιρο δεν μπορεις να το ξεχωρισεις πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μα δεν ειναι τοσο δυσκολο...
εβαζε η μητερα μου και τους εχω δει....
δεν νομιζω να υπαρχει περιπτωση μπερδεματος...
θα συμφωνησω μονο μ'αυτο που ειπε η ατρεμις περι οργανισμου...
και μεσιε βαλ... ασε τωρα το χαριτωμενα για τους κυλωνες...
δεν ειναι η ωρα... :redface:
τι φακους πηρες? ημερησιους? εβδομαδας? κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το διπλοτσέκαρα, είναι από την καλή πλευρά και οι 2. Γιατί το αποκλείεις να φταίει αυτό; Έχεις δοκιμάσει να ζοριστείς να δεις και να βλέπεις είδωλα; Εκεί κι αν πονοκεφαλιάζεσαι...
Χμμ..:/:
Και βλέπεις θολά; Ή δε βλέπεις καν; Παιδί μου αν δεν σε βολεύουν βγάλτους, μην τους κρατάς πολλή ώρα. Άμα είναι και η πρώτη φορά που δοκίμασες βγάλτους, είναι μέχρι να συνηθίσεις, και ξαναπροσπάθησε το βράδυ.:/:


επειδη ειμαι ασχετη...
πως γινεται να τους βαλεις αναποδα?
αφου ειναι κυρτοι.... :hmm::hmm::hmm:
Ναι, όταν τους παίρνεις από την θύκη, είτε κανονικά είτε ανάποδα να είναι, θα σχηματίζουν καμπύλη. Πρέπει να δεις αν ενώνεται όταν το "ζουλήξεις" στα δύο, αν δεν ενώνεται τότε είναι ανάποδα, οπότε το βάζεις από την άλλη.:P
Πολύ εύκολα μπερδέυεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μιας και πιασαμε το θεματακι....
εγω μερικες φορες ψιλοζαλιζομαι και εχω πονοκεφαλο με τα γυαλια του αστιγματισμου....
γιατι??? :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
και μεσιε βαλ... ασε τωρα το χαριτωμενα για τους κυλωνες...
δεν ειναι η ωρα... :redface:
τι φακους πηρες? ημερησιους? εβδομαδας? κτλ...

Μηνιαίους. Δώρο μου τους έκαναν. Και λίγα για τη φυλή μου... Κάποτε στον Πόλεμο είχατε μείνει μόνο 50.000 και μας παρακαλάγατε να σας αφήσουμε ζωντανούς "μη χαθεί η ανθρώπινη φυλή από το Σύμπαν" μη χε... και κοίτα τωρα που σας αφήσαμε, βγήκε η Ζένια και μας τη λέει γι αυτό που είμαστε...:P

Χμμ..:/:
Και βλέπεις θολά; Ή δε βλέπεις καν; Παιδί μου αν δεν σε βολεύουν βγάλτους, μην τους κρατάς πολλή ώρα. Άμα είναι και η πρώτη φορά που δοκίμασες βγάλτους, είναι μέχρι να συνηθίσεις, και ξαναπροσπάθησε το βράδυ.:/:



Ναι, όταν τους παίρνεις από την θύκη, είτε κανονικά είτε ανάποδα να είναι, θα σχηματίζουν καμπύλη. Πρέπει να δεις αν ενώνεται όταν το "ζουλήξεις" στα δύο, αν δεν ενώνεται τότε είναι ανάποδα, οπότε το βάζεις από την άλλη.:P
Πολύ εύκολα μπερδέυεσαι.

Δεν είμαι χαζός. Τους έβαλα από την καλή, με την πρώτη φορά και μάλιστα εντός 5 λεπτών. Τους έβγαλα τώρα και έβαλα τα γυαλάκια μου και βλέπω υπέροχα πάλι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Και λίγα για τη φυλή μου... Κάποτε στον Πόλεμο είχατε μείνει μόνο 50.000 και μας παρακαλάγατε να σας αφήσουμε ζωντανούς "μη χαθεί η ανθρώπινη φυλή από το Σύμπαν" μη χε... και κοίτα τωρα που σας αφήσαμε, βγήκε η Ζένια και μας τη λέει γι αυτό που είμαστε...:P

τελικα εμεις επιζησαμε και σεις χαθηκατε???:eek::eek:
αδικη που ειναι η ζωη... :P:P
θα αλλαξω γνωμη μονο οταν σας γνωρισω καλυτερα...
αλλα τι λεω... αφου εξαφανιστηκατε...... :whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μην ξανακούσω καμιά από εδώ να δηλώνει ότι της αρέσει το κρύο, θα την κυνηγήσω με ένα πολυβόλο που μάζεψε ο παππούς ενός κρητικού φίλου μου από τους Γερμανούς στον πόλεμο του '40. o_O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top