Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
πω πω σημερα ειχα να μαθω 300 λεξεις αγγλικα ...εκατσα τις εμαθα ,μου εγινε το κεφαλι καζανι, και εκτος αυτου ,ειχα αγχος μην τυχον τις 3εχασω και ολη την ωρα τις εκανα επαναληψη
ωσπου το βραδυ πηγαμε σινεμα και μεσα στην αιθουσα λογω του οτι οπως παντα στην οθονη δεν εβλεπα καταλαβαινα τι ελεγαν μονο ακουγοντας τους και καποια στιγμη κολλαω σε μια λε3η και να προσπαθω να τη θυμηθω μα να μην μπορω .... αλλα τελικως τη θυμαμαι και φωναζω δυνατα -επιτελους θυμηθηκα .....γυρισαν και με κοιτουσαν ολοι σα να εκανα εγκλημα .... εε μετα στο δρομο για το σπιτι το τι δουλεμα επεσε και απο την παρεα μου αλλα και απο αλλους που ηταν μεσα στην αιθουσα δεν λεγεται....( τραβαω τα βλεμματα και κλεβω τις εντυπωσεις αθελα μου ... :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
πω πω σημερα ειχα να μαθω 300 λεξεις αγγλικα ...εκατσα τις εμαθα ,μου εγινε το κεφαλι καζανι, και εκτος αυτου ,ειχα αγχος μην τυχον τις 3εχασω και ολη την ωρα τις εκανα επαναληψη
ωσπου το βραδυ πηγαμε σινεμα και μεσα στην αιθουσα λογω του οτι οπως παντα στην οθονη δεν εβλεπα καταλαβαινα τι ελεγαν μονο ακουγοντας τους και καποια στιγμη κολλαω σε μια λε3η και να προσπαθω να τη θυμηθω μα να μην μπορω .... αλλα τελικως τη θυμαμαι και φωναζω δυνατα -επιτελους θυμηθηκα .....γυρισαν και με κοιτουσαν ολοι σα να εκανα εγκλημα .... εε μετα στο δρομο για το σπιτι το τι δουλεμα επεσε και απο την παρεα μου αλλα και απο αλλους που ηταν μεσα στην αιθουσα δεν λεγεται....( τραβαω τα βλεμματα και κλεβω τις εντυπωσεις αθελα μου ... :p)

χαχαχα...Α ρε Μαρία πλάκα έχεις:P
Ωραία η ταινία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
χαχαχα...Α ρε Μαρία πλάκα έχεις:P
Ωραία η ταινία?

:D
πολυ ωραια η ταινια ....salt λεγοταν με την angelina βεβαια ειχε καπως αποτομο τελος αλλα γενικα α3ιζε τον κοπο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
:D
πολυ ωραια η ταινια ....salt λεγοταν με την angelina βεβαια ειχε καπως αποτομο τελος αλλα γενικα α3ιζε τον κοπο.:)

A!Την έχω ακούσει....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
A!Την έχω ακούσει....:D

αν σου αρεσουν οι ταινιες δρασης την προτεινω ανεπυφυλακτα οπως επισης πολυ ωραιο ειναι και το inception ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
αν σου αρεσουν οι ταινιες δρασης την προτεινω ανεπυφυλακτα οπως επισης πολυ ωραιο ειναι και το inception ;)

Μου αρέσουν οι ταινίες δράσης:clapup:
Αλλά και τα θρίλερ ...το τελευταιο που είδα πραγματικά με συγκλόνισε :worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι ταινίες δράσης:clapup:
Αλλά και τα θρίλερ ...το τελευταιο που είδα πραγματικά με συγκλόνισε :worry::hmm:

αα ναι οντως τα θριλερ εχουν ενδιαφερον αλλα εγω τουλαχιστον χωρις παρεα δεν μπορω να τα δω ..φοβαμαι:redface: εσυ ποιο ειδες και σε συγκλονισε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
αα ναι οντως τα θριλερ εχουν ενδιαφερον αλλα εγω τουλαχιστον χωρις παρεα δεν μπορω να τα δω ..φοβαμαι:redface: εσυ ποιο ειδες και σε συγκλονισε???


Ε ...εντάξει και εγώ χωρίς παρέα δεν βλέπω ...βασικά καμία ταινία δεν μπορώ να δω χωρίς παρέα :confused::hmm:
Λοιπόν αυτό που είδα ήταν ψυχολογικό θρίλερ και λεγόταν orphan.Να παρε link από το trailer.https://www.youtube.com/watch?v=2ywOPNNii9w
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ε ...εντάξει και εγώ χωρίς παρέα δεν βλέπω ...βασικά καμία ταινία δεν μπορώ να δω χωρίς παρέα :confused::hmm:
Λοιπόν αυτό που είδα ήταν ψυχολογικό θρίλερ και λεγόταν orphan.Να παρε link από το trailer.https://www.youtube.com/watch?v=2ywOPNNii9w

ααχχχ το 3ερω....μου εχουν πει οτι ειναι πολυ ...περιεργο (με την κακη εννοια:worry:)
τελος παντων ,καλο βραδυ παω να κοιμηθω δεν αντεχει αλλο ο οργανισμος μου :redface::P see you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ααχχχ το 3ερω....μου εχουν πει οτι ειναι πολυ ...περιεργο (με την κακη εννοια:worry:)
τελος παντων ,καλο βραδυ παω να κοιμηθω δεν αντεχει αλλο ο οργανισμος μου :redface::P see you!

Καληνύχτα:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
σκέψη :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μηπως κατι διαφορετικο συμβαινει?:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι ποια είναι η αναλογία σωστών / σκάρτων, ενδιαφερόντων / αδιαφόρων ανθρώπων μέσα στα 6,2 δις ...

Αναρωτιέμαι πόσο πρέπει να ψάξεις, πόσο πρέπει να περιμένεις και πόσους αδιάφορους, ίδιους, μέτριους, μικρούς ανθρώπους αξίζει να γνωρίσεις μέχρι να βρεις ΕΝΑΝ που να ταιριάζεις. Να σου βγαίνει το γέλιο αβίαστα. Ν'απολαμβάνεις τη στιγμή μαζί του. Να συζητάτε, να επικοινωνείτε. Δε μιλάω για ταίρι αλλά για Άνθρωπο. Για παρέα, για φίλο, για συντροφικότητα, για παιχνίδι.

Χθες πήγαμε για κρασιά σε ένα ταβερνάκι στην (αθλιότατη) πλατεία Άθωνος, κοιτούσα γύρω μου και δε μπορούσα να εγκλιματιστώ με το περιβάλλον.. η συνέχεια χειρότερη. Gay club. Έμεινα απ'έξω σε μια πολυθρόνα μέχρι να βγουν, διαβάζοντας faq και κουνώντας το πόδι εκνευριστικά, με την ελπίδα πως μετά θα πάμε αλλού και δε θα λήξει έτσι το βράδυ μου. Και μετά για ποτό Συγγρού - Βαλαωρίτου. Ήταν ΠΗΧΤΡΑ από 20 ΙΔΙΑ μαγαζάκια, "εναλλακτικά", που καθόσουν έξω κι άκουγες μουσική από 3 διαφορετικά μαγαζιά μπερδεμένη, ή μέσα αλλά στο όρθιο και με καπνό παρακαλώ... εννοείται πως για να μιλήσεις και να ακουστείς έπρεπε να τσιρίζεις

Σε κάποια φάση έφυγα αφού καληνύχτισα ευγενικά, περίμενα το νυχτερινό για 25 λεπτά σε μια στάση κοντά στο Βαρδάρη στις 4 το χάραμα, με junkies στο μισό μέτρο, με 14χρονα αγοροκόριτσα που κάπνιζαν, μιλούσαν αλλόκοτα και έβγαζαν φωτογραφίες κάνοντας καφρίλες... και μετά εγώ βγαίνω η κακιά, η ξενέρωτη...
:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
:sleep: bye!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@ Madrugada Φαίνεται ότι είχες άσχημη νύχτα πρόσφατα. Σαν καλό παιδί θα σου έλεγα ότι "δεν πειράζει Madru, θα φτιάξουν τα πράγματα, εσύ να σαι καλά" ή την άλλη ωραία ατάκα "σε καταλαβαίνω το νιώθω και εγώ. Αλλά επειδή είμαι και εγώ κάφρος έχουμε και λέμε:

Αναρωτιέμαι ποια είναι η αναλογία σωστών / σκάρτων, ενδιαφερόντων / αδιαφόρων ανθρώπων μέσα στα 6,2 δις ...

Ο εξής ένας είναι σωστός ενδιαφέρον, εγώ δυστυχώς δεν θα με γνωρίσεις και θα πεθάνεις στην αναζήτηση ανρθώπων που μοιάζουν στο 1 τοις χιλιοίς με εμένα. Σόρρυ κοπελιά you will die trying, ότι γνωρίζεις είναι σκάρτο και αδιάφορο

Αναρωτιέμαι πόσο πρέπει να ψάξεις, πόσο πρέπει να περιμένεις και πόσους αδιάφορους, ίδιους, μέτριους, μικρούς ανθρώπους αξίζει να γνωρίσεις μέχρι να βρεις ΕΝΑΝ που να ταιριάζεις. Να σου βγαίνει το γέλιο αβίαστα. Ν'απολαμβάνεις τη στιγμή μαζί του. Να συζητάτε, να επικοινωνείτε. Δε μιλάω για ταίρι αλλά για Άνθρωπο. Για παρέα, για φίλο, για συντροφικότητα, για παιχνίδι.

Είναι πολύ απλό madru, δεν προσπαθείς να βρεις τον τέλειο σούπερ ουάου άνθρωπο που να καθρεφτίζει τον ιδανικό σου εαυτό που θεωρείς ότι αξίζει ανθρώπους που δεν είναι άνθρωποι (γιατί άνθρωπος χωρίς μειονεκτήματα δεν υπάρχει) αλλά προσπαθείς να βρεις το καλό σε οποιονδήποτε άνθρωπο ξέροντας ότι και εσύ δεν είσαι το ιδανικό που ψάχνει ματαίως για παρέα συντροφιά ή εραστή μιας και αν ήσουν το ιδανικό θα σε έκαναν ταινία στο χόλιγουντ. Εξαιρούνται τα καθάρματα που σιχαίνονται τη μουσική του Μέντελσον σε αυτό και μερικοί ακόμη σκατόψυχοι. Αυτοί πραγματικά είναι σκουπίδια

Χθες πήγαμε για κρασιά σε ένα ταβερνάκι στην (αθλιότατη) πλατεία Άθωνος, κοιτούσα γύρω μου και δε μπορούσα να εγκλιματιστώ με το περιβάλλον.. η συνέχεια χειρότερη. Gay club. Έμεινα απ'έξω σε μια πολυθρόνα μέχρι να βγουν, διαβάζοντας faq και κουνώντας το πόδι εκνευριστικά, με την ελπίδα πως μετά θα πάμε αλλού και δε θα λήξει έτσι το βράδυ μου. Και μετά για ποτό Συγγρού - Βαλαωρίτου. Ήταν ΠΗΧΤΡΑ από 20 ΙΔΙΑ μαγαζάκια, "εναλλακτικά", που καθόσουν έξω κι άκουγες μουσική από 3 διαφορετικά μαγαζιά μπερδεμένη, ή μέσα αλλά στο όρθιο και με καπνό παρακαλώ... εννοείται πως για να μιλήσεις και να ακουστείς έπρεπε να τσιρίζεις

Λολ gay club. Ποιός ο λόγος να πας σε gay club αν δεν είσα gay :S. Πάντως αν θεωρείς ότι μια έξοδος με φίλους γέρνει υπέρ του χώρου (όποιος και να είναι αυτός) και όχι υπέρ των ατόμων που σε συντροφεύουν (αφού στα κάτω-κάτω με αυτούς μιλάς και όχι με τα τραπέζια) εάν δεν σε ενοχλεί η υπερβολική βαβούρα των μαγαζιών τότε η εσύ πρέπει να αλλάξεις φίλους ή αυτοί φίλη :P

Σε κάποια φάση έφυγα αφού καληνύχτισα ευγενικά, περίμενα το νυχτερινό για 25 λεπτά σε μια στάση κοντά στο Βαρδάρη στις 4 το χάραμα, με junkies στο μισό μέτρο, με 14χρονα αγοροκόριτσα που κάπνιζαν, μιλούσαν αλλόκοτα και έβγαζαν φωτογραφίες κάνοντας καφρίλες... και μετά εγώ βγαίνω η κακιά, η ξενέρωτη...:no:

Τα παιδάκια κάνουν ότι η ηλικία τους τους λέει να κάνουν και εσύ κάνεις ότι η δικιά σου ηλικία σε προστάζει να κάνεις

Ναι είμαι ελεεινό σκουλήκι που δεν συμμερίζεται τον πόνο μιας άτυχης κορασίδας αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικα, γεννήθηκα με το κουσούρι της ανοησίας.

Σας αφήνω τώρα ήρθε η γιαγιάκα μου να μου πει το παραμυθάκι μου για να κοιμηθώ. Αντίος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Edmund:
@ Madrugada Φαίνεται ότι είχες άσχημη νύχτα πρόσφατα. Σαν καλό παιδί θα σου έλεγα ότι "δεν πειράζει Madru, θα φτιάξουν τα πράγματα, εσύ να σαι καλά" ή την άλλη ωραία ατάκα "σε καταλαβαίνω το νιώθω και εγώ. Αλλά επειδή είμαι και εγώ κάφρος έχουμε και λέμε:

Φαίνεται, ε; Είσαι πραγματικά ξεχωριστός, αφού κατάφερες και το αναγνώρισες! Έχω περάσει πολύ πιο άσχημες νύχτες, αυτή ήταν απλά αδιάφορη. Από τον τρόπο που μου απαντάς όμως κι από τις απαντήσεις σου στο στέκι τις προηγούμενες μέρες φαίνεται πως εσύ είχες περισσότερες άσχημες νύχτες :P

Είναι πολύ απλό madru, δεν προσπαθείς να βρεις τον τέλειο σούπερ ουάου άνθρωπο που να καθρεφτίζει τον ιδανικό σου εαυτό που θεωρείς ότι αξίζει ανθρώπους που δεν είναι άνθρωποι (γιατί άνθρωπος χωρίς μειονεκτήματα δεν υπάρχει) αλλά προσπαθείς να βρεις το καλό σε οποιονδήποτε άνθρωπο ξέροντας ότι και εσύ δεν είσαι το ιδανικό που ψάχνει ματαίως για παρέα συντροφιά ή εραστή μιας και αν ήσουν το ιδανικό θα σε έκαναν ταινία στο χόλιγουντ. Εξαιρούνται τα καθάρματα που σιχαίνονται τη μουσική του Μέντελσον σε αυτό και μερικοί ακόμη σκατόψυχοι. Αυτοί πραγματικά είναι σκουπίδια

Υπάρχει μεγάλη διαφορά στο να αναζητάς τον τέλειο super wow άνθρωπο χωρίς μειονεκτήματα, από το να αναζητάς μερικά άτομα με τα οποία να έχεις κάποια στοιχειώδη κοινά ενδιαφέροντα. Κάποια από αυτά είναι και τα μουσικά γούστα, η κοινή ή παρόμοια θεώρηση για τη ζωή και ο τρόπος διασκέδασης

Λολ gay club. Ποιός ο λόγος να πας σε gay club αν δεν είσα gay :S. Πάντως αν θεωρείς ότι μια έξοδος με φίλους γέρνει υπέρ του χώρου (όποιος και να είναι αυτός) και όχι υπέρ των ατόμων που σε συντροφεύουν (αφού στα κάτω-κάτω με αυτούς μιλάς και όχι με τα τραπέζια) εάν δεν σε ενοχλεί η υπερβολική βαβούρα των μαγαζιών τότε η εσύ πρέπει να αλλάξεις φίλους ή αυτοί φίλη :P

Το ότι οι μισοί μου (παιδικοί ή μη) φίλοι είναι, έτυχε. Εκείνοι λοιπόν γουστάρουν να βγαίνουν εκεί, ενώ οι γυναίκες της (χθεσινής) παρέας τη βρίσκουν με τα clubs και την εμπορική μουσική. Δεν ήξερα καν ότι θα πηγαίναμε, ειδάλλως δε θα έβγαινα μαζί τους. Πέταξαν την ιδέα για συνέχεια εκεί και δέχτηκαν όλοι πλην εμού. Σαφώς και παίζει ρόλο και ο χώρος, λυπάμαι που όταν βγω, (με την ακρίβεια που επικρατεί και τον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο μας) θέλω να μπορώ να περνάω καλά, να μιλάω χωρίς να γκαρίζω και να φτιάχνομαι αντί να ξερνάω με τη μουσική που παίζει.

Τα παιδάκια κάνουν ότι η ηλικία τους τους λέει να κάνουν και εσύ κάνεις ότι η δικιά σου ηλικία σε προστάζει να κάνεις
Γιατί η δική τους "λέει" απλώς ενώ η δική μου "προστάζει" ; Δεν πιστεύω πως είναι μόνο θέμα ηλικίας...

Ναι είμαι ελεεινό σκουλήκι που δεν συμμερίζεται τον πόνο μιας άτυχης κορασίδας αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικα, γεννήθηκα με το κουσούρι της ανοησίας.
Δεν ξέρω αν είμαι άτυχη, αν είμαι κορασίδα (βλέπεις, η ηλικία μου προστάζει κατά τα λεγόμενά σου) αλλά εσύ είσαι πράγματι ελεεινό σκουλίκι, όχι όμως για τους λόγους που νομίζεις. Και στην τελική, καθένας από'μας έχει τους λόγους του που είναι μέσα στο φόρουμ όπως και σε κάθε φόρουμ. Άλλος λέει τον πόνο του (στις σκέψεις και όχι μόνο) για τη σχέση του, άλλος για τους γονείς του, άλλος για τη σχολή ή το σχολείο, άλλος για θέμα υγείας και εγώ έγραψα για τη χθεσινή βραδιά. Δεν είδα να ασχολήθηκες με κανέναν άλλον όμως...

Α ,και, λίγη προσοχή: Όταν τα τσούζουμε ή έχουμε νευράκια και βγάζουμε χολή για άλλους ανθρώπους, δεν προσπαθούμε στην πορεία να γίνουμε αποτυχημένα αντίγραφά τους

Cheers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ΑΧ είμαι Ερωτευμένη μαζί του!!!!!!....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλο ταξιδι αντρεα.. 22 χρονων παιδι ειχες ολη τη ζωη μπροστα σου αλλα δυστυχως κοπηκε το νημα της χαραματα στις 530 και αφησες πισω σου μια οικογενεια και φιλους που σε αγαπουσαν και τωρα ολοι ευχομαστε να τους δωσει ο θεος δυναμη να μπορεσουν να συνεχισουν...

μακαρι να μην ξανακουσουμε τετοια νεα, μακαρι να μην ξαναχρειαστει να μενουμε βουβοι μπροστα στον απολυτο πονο ενος γονιου που χανει το βλασταρι του.

ας προσεχουμε ολοι, να μην τρεχουμε, να μην πινουμε και να φοραμε ζωνη. θρηνουμε παιδια που φευγουν τοσο αδικα και μενουν πισω απαρηγορητοι γονεις και αδερφια.

καλο ταξιδι αντρεα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
καλο ταξιδι αντρεα.. 22 χρονων παιδι ειχες ολη τη ζωη μπροστα σου αλλα δυστυχως κοπηκε το νημα της χαραματα στις 530 και αφησες πισω σου μια οικογενεια και φιλους που σε αγαπουσαν και τωρα ολοι ευχομαστε να τους δωσει ο θεος δυναμη να μπορεσουν να συνεχισουν...

μακαρι να μην ξανακουσουμε τετοια νεα, μακαρι να μην ξαναχρειαστει να μενουμε βουβοι μπροστα στον απολυτο πονο ενος γονιου που χανει το βλασταρι του.

ας προσεχουμε ολοι, να μην τρεχουμε, να μην πινουμε και να φοραμε ζωνη. θρηνουμε παιδια που φευγουν τοσο αδικα και μενουν πισω απαρηγορητοι γονεις και αδερφια.

καλο ταξιδι αντρεα μου...

πω πω πολυ συγκινητικο...εβαλα τα κλαματα πρωι πρωι...:'(:'( αχ ποσο λυπαμαι την οικογενεια και τους φιλους του που στα καλα καθουμενα χανουν ενα αγαπημενο τους προσωπο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top