Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ημουνα στο link οι δικες μας Pics εεεε λοιπον εχω να πω συγχαρητηρια στους γονεις σας που εκαναν τοσο ωραια παιδια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
μα καλα... τι σοι φορουμ ειναι αυτο επιτελους????
δεν υπαρχει καποιος αρμοδιος να διαμαρτυρηθω???????
κοτζαμ μοντ (λεμε τωρα) και να ομιλει ουτοτροπως εις τα μελη??
ενισταμαι

Έλα ντε; Που είναι ένας αρμόδιος; Ο Βαλ πίνει τσάι!:P

ΥΓ: Μη γράφεις τέτοια πόστ έστω και πλάκα να είναι, γιατί μερικοί τα παίρνουν στα σοβαρά και ύστερα λένε ότι είμαι και κακός άνθρωπος και βρίσκω το μπελά μου. Δεν κάνω πλάκα, όλα τα χω ακούσει σ' αυτή τη ζωή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
οκ σορρυ αγαπητε μου...
αν καποιος ομως δεν εχει αισθηση του χιουμορ, του συνιστω να το κοιταξει με εναν ειδικο.... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πολλές σειρές και ταινίες ,ως επι το πλείστον , έχουν ανούσια σενάρια . Δεν θα ήταν ωραίο πχ. να υπήρχαν σειρές ,οπου όμαδα επίλεκτων (style ncis και δεν συμμαζευεται) θα προωθούσε την παγκόσμια ειρήνη ,α ντι να σκοτώνει ή να εξιχνιάζει δολοφονίες ή σειρές οπου θα παρουσίαζαν μια κοινωνία ,διαφορετική απο την δική μας . Πιο ανθρώπινη . Τότε ίσως ο κόσμος,άλλαζε λίγο τον τρόπο που βλέπει κάποια πράγματα . Μέσα απο το χαζοκούτι . Αλλα βέβαια ... δεν ''πουλάνε'' αυτα τα σενάρια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υπάρχει, η sailormoon.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
αρρωστησα.......(ααααααα δεν αντεχω ...... αμαν αυτες οι ιωσεις αμαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
βαρεθηκα...................:slourp: :yawn::xtipao::beating::sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
βαρεθηκα...................:slourp: :yawn::xtipao::beating::sleep:

Και εγώ βαρέθηκα..αλλά ευτυχώς νοίκιασα ένα θρίλερ και θα το δω σε λίγο..:D
Και εσύ αρρωστούλα ε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Και εγώ βαρέθηκα..αλλά ευτυχώς νοίκιασα ένα θρίλερ και θα το δω σε λίγο..:D
Και εσύ αρρωστούλα ε?:(

αχχ θριλερ :inlove: ποσο καιρο εχω να δω...
ναι βρε Χαρη αρρωστη και εγω οπως και εσυ αν θυμαμαι καλα....ασε εχω βαρεθει να βαζω θερμομετρο και να πινω τσαι οχι τπτ αλλο αλλα εχω και διαγωνισμα στα θετικα μαθηματα στο φροντ. και εχω ψοφησει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τελικά μόνο εγώ δεν αρρωσταίνω, χειμώνα-καλοκαίρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
χαχαχα JJ! μαλλον εχεις αντισωματα..... σε αντιθεση με εμας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
υγεια και αγιος ο θεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
αχχ θριλερ :inlove: ποσο καιρο εχω να δω...
ναι βρε Χαρη αρρωστη και εγω οπως και εσυ αν θυμαμαι καλα....ασε εχω βαρεθει να βαζω θερμομετρο και να πινω τσαι οχι τπτ αλλο αλλα εχω και διαγωνισμα στα θετικα μαθηματα στο φροντ. και εχω ψοφησει...:/:

Καλά θυμάσαι Μαράκι....και εγώ άρρωστος:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
περαστικα μας λοιπον !<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β&#039; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
αυτό που ενώ ξέρω ότι δεν έχω κάνει τπτ για αύριο και συνεχίζω να κάθομαι στο Pc είναι απαράδεκτο...:P:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
δεν εισαι η μονη EliPat :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
αυτό που ενώ ξέρω ότι δεν έχω κάνει τπτ για αύριο και συνεχίζω να κάθομαι στο Pc είναι απαράδεκτο...:P:P;)


ιιιιι σηκω καλε πανε διαβασε.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αύριο έχουμε πρώτη ώρα μαθηματικά:/: Η μαθηματικός μας είναι ολίγον τρελή. Μια χαρά θα μας φύγει η τσίμπλα από το μάτι:sleep::sleep::sleep:

Δε φτάνει αυτό, έχουμε και γυμναστική, την οποία πέρυσι λάτρευα, αλλά φέτος ο νέος μας καθηγητής μάς βάζει να τρέχουμε 15 φορές το γύρο του σχολείου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αύριο έχουμε πρώτη ώρα μαθηματικά:/: Η μαθηματικός μας είναι ολίγον τρελή. Μια χαρά θα μας φύγει η τσίμπλα από το μάτι:sleep::sleep::sleep:

Δε φτάνει αυτό, έχουμε και γυμναστική, την οποία πέρυσι λάτρευα, αλλά φέτος ο νέος μας καθηγητής μάς βάζει να τρέχουμε 15 φορές το γύρο του σχολείου:'(

σε καταλαβαινω... το ιδιο και σε εμας... περσι ακουγαμε γυμναστικη και φωναζαμε και φετος δεν μας αρεσει καθολου...:/: + οταν τελιωνουμε μας δεν μπορουμε να παρουμε τα ποδια μας! μας βαζει μιση ωρα τρεξιμο και 20 λεπτα ασκησεις...

το ποιο βαρετο μαθημα ειναι φυσικη χημεια...(τα μαθηματα αυτα μου αρεσουν παρα παρα πολυ) αλλα ο καθηγητης μιλαει μονος του και δεν κανει παυσεις... και 1η ωρα ειναι...:sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top