Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δε θα μου άρεσε να με φιλάει ένας άσχετος. :ermm: Εμένα με ρώτησε δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οκ,γίνομαι κακός ... αλλα γιατί μου φαίνεται στημένο όλο αυτό ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didaki

Νεοφερμένος

Η Κωσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εμένα δεν μου φάνηκε πάντως για στημένο....γιατί είχαν και μπόντιγκαρντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τελειο σκυλακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οκ,γίνομαι κακός ... αλλα γιατί μου φαίνεται στημένο όλο αυτό ; :P

Κι εγώ το σκέφτηκα, αλλά δε νομίζω.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=xJYAbVy6Oqg θελω και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! τον αγαπαω!!
Μόνο εσύ με καταλαβαίνεις Λοβ:(
Τι (_)_)φαρδη η άλλη ρε φίλε. Θέλω κι εγώ.:(
τι καημενη μωρε!! μακαρι να μουν στη θεση της! θα λυποθυμουσα απο τη χαρα μου! :P <3
Και όχι μόνο από τη χαρά μου.:(
Δε θα μου άρεσε να με φιλάει ένας άσχετος. :ermm: Εμένα με ρώτησε δηλαδή;
Ε όχι και άσχετος ο Enrique. Μη τρελαθούμε.:P
Οκ,γίνομαι κακός ... αλλα γιατί μου φαίνεται στημένο όλο αυτό ; :P

Δεν ήταν. Άμα δεις συναυλίες του, πάντα σηκώνει στη σκηνή μια θαυμαστριά του. Μάλιστα μια κάπου στην Ν. Αμερική του' χε δώσει κανονικό γλωσσόφιλο και του' χε κάνει πιπιλιά πάνω στη σκηνή.:'(
Τον ξεζούμισε.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η Θεοδώρω δεν πρόλαβε να σκρινσοτάρει(:P) τα 666 μηνύματά μου:D:D:D:yahoo::yahoo::yahoo:


Ή μήπως όχι;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Γιατί ,κάθε φορά που είναι να γράψω κάτι πραγματικά ωραίο ή αστείο , με πιάνει ταχυκαρδία και κοιτάζω δεξιά - αριστερά , σαν να πάσχω απο σύνδρομο καταδίωξης ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχ, αυτή είμαι εγώ. :pfff:

Δεν ξέρω, δεν ξέρω, μη με πιέζετε. :pfff:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για να μη σε προλάβει άλλος :P
Κάποιος ακούει νταούλια και τα έχει τέρμα. Τι γίνεται; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ο Ενρίκε εντελώς τυχαία φίλησε την Μαρία και τον γοήτευσε η ελληνική ομορφιά σε καμία περίπτωση δεν ήταν προσχεδιασμένο.

https://www.youtube.com/watch?v=3TfOnA8DjMI
(μαντέξτε πιο τραγούδι λέει)

https://www.youtube.com/watch?v=uW4VYanOgFo&feature=related
( φιλάει άλλη στο στομά )

εδώ στο Βέλγιο
https://www.youtube.com/watch?v=rftboTrx6JI (φιλάει μια ώριμη κυρία)

https://www.youtube.com/watch?v=TmmZmfXu9dQ&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
χαχαχα θεέ μου κρατάμε την κοιλιά μας από τα γέλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βρέχει


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι να γράψω; :hmm:

Eπίσης εγώ πότε θα πάρω πτυχίο; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ποσο γρηγορα αλλαζει η συναισθηματικη μας κατασταση... τη μια ειμαστε χαρουμενοι ,ευτιχισμενοι και νιωθουμε οτι κραταμε ολοκληρο τον κοσμο στην παλαμη μας και την αλλη ειμαστε στεναχωριμενοι ,δυστιχισμενοι, ετοιμοι να βυθιστουμε στην καταθλιψη... τελικα τι ειναι καλυτερο , να ζουμε μια αοσμη, αχρωμη, αδιαφορη ζωη χωρις σκαμπανεβασματα και να εχουμε την ησυχια μας ή μια ζωη με εντασεις, εκπληξεις,γεματη συναισθηματα και συνεχη μαχη για να κερδισουμε αυτο που θελουμε?

νομιζω πως η απαντηση ειναι προφανης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
βαριεμαι πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εχουν σβησει τα μισα τραγουδια απο το youtube και σε αναγκαζουν να ακους τραγουδαρες απο
τον καθε αχρηστο........:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είμαι ζηλιάρα. :baby::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όλοι είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προσπαθώντας να αγαπήσω τη μοναξιά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top