Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Γεια σας κι από μένα... Η προπαίδευση τελείωσε, σήμερα έγινε η ορκωμοσία... Δώστε μου μόνο λίγο χρόνο να επανεγκλιματισθώ...

Ναυτικό;

Βύσμα; :xtipao:


Καλός πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εχω βγει στο μπαλκόνι να βρω ιντερνετ και εχω παγωσει................

εγω εχω ιντερνετ (εχουμε βαλει) αλλα δεν μπορω να πιασω εδω και 4 μηνες! και να σκεφτητε το μοντεμ με το λαπτοπ το χωριζει ενας τοιχος.... εδω και 4 μηνες περνω απο την γειτονια ιντερνετ (φρεε) που αμα θελω μπορω να βαλλω κωδικο και να το εχω μονο εγω!:P αλλα δεν το κανω..:D αλλα πολλες φορες κανει νερα για λιγα λεπτα αλλα μετα επανερχετε στο "καλο" σημα που εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τελείωσε η Sakura :flowers:
klipsi mood on επ' αόριστον :inlove::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
καλημέρααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
καλημέρες......!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
άντε να έρθει το μεσημεράκι της παρασκευής..........και βρουμ βρουμ με το αυτοκινητάκι για τετραήμερο ταξιδάκι.......
τι καλά, τι καλά.......!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η ανοργανωσιά ,σε όλο το μεγαλείο, στα Ελληνικά Πανεπιστήμια ... Απελπισία με έπιασε !


Θα συνηθισεις κι εσυ:P:D

άντε να έρθει το μεσημεράκι της παρασκευής..........και βρουμ βρουμ με το αυτοκινητάκι για τετραήμερο ταξιδάκι.......
τι καλά, τι καλά.......!!!!!

Ζηλευω αλλα οχι πολυ γιατι θα φυγω κι εγω οπου ναναι. Κι οχι ταξιδακι στην Ελλαδα:P:D
Να περασεις καλα και να γεμισεις μπαταριες!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στεναχωριέμαι όταν τον βλέπω να υποφέρει. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
τωρα εκνευριστηκα πραγματικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Επιτέλους Σαββατοκυριακοοοοοοοο is cominggg.....!!!:D :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
επιτελους 2 μερες ελευθερες....!!!!

αλλα απο δεκεμβρη θα εχουμε αγγλικα ΚΑΙ τα σαββατα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
επιτελους 2 μερες ελευθερες....!!!!

αλλα απο δεκεμβρη θα εχουμε αγγλικα ΚΑΙ τα σαββατα.....
Δίνεις για lower?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
επιτελους 2 μερες ελευθερες....!!!!

αλλα απο δεκεμβρη θα εχουμε αγγλικα ΚΑΙ τα σαββατα.....
Έτσι γίνεται, όταν είναι να δώσεις lower:D

Εμείς πέρυσι, γράφαμε το Σάββατο mock tests (δοκιμαστικά test) και είχαμε 6 ώρες μαθήματα:)

Φέτος, έχουμε 8 ώρες διδασκαλίας και από το Δεκέμβριο θα αρχίσουμε να γράφουμε mock :D:D:D:D

Δίνεις για lower?:confused:
Δε σου αρέσει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έτσι γίνεται, όταν είναι να δώσεις lower:D

Εμείς πέρυσι, γράφαμε το Σάββατο mock tests (δοκιμαστικά test) και είχαμε 6 ώρες μαθήματα:)

Φέτος, έχουμε 8 ώρες διδασκαλίας και από το Δεκέμβριο θα αρχίσουμε να γράφουμε mock :D:D:D:D


Δε σου αρέσει;:P

8 ωρες??? Τι λεει ρεεεεεε!!!! Αν ειναι δυνατον... Να σας ζαβλακωσουν θελουν???? Αν ειναι δυνατον... Εγω με 4,5 ωρες την βδομαδα μαθημα κι ουτε καν εξτρα χρονο για τεστ πηρα το Advanced... Και ποσοι αλλοι μαζι μ' εμενα... Τι ειμαστε δηλαδη εμεις??? Δοιανιες??? Μην τους αφηνετε ρε παιδια να σας τρωνε τα λεφτα με μαθηματα που δεν χρειαζεστε πραγματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Έτσι γίνεται, όταν είναι να δώσεις lower:D

Εμείς πέρυσι, γράφαμε το Σάββατο mock tests (δοκιμαστικά test) και είχαμε 6 ώρες μαθήματα:)

Φέτος, έχουμε 8 ώρες διδασκαλίας και από το Δεκέμβριο θα αρχίσουμε να γράφουμε mock :D:D:D:D


Δε σου αρέσει;:P
Δεν ειπα αυτο :mad: :mad:Ετσι κι αλλιως τα εχω περασει και εγω αυτα....:pfff: απλως ρωτησα επειδη μπορει να έδινε για proficiency .. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγώ κρατικό και michigan..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
8 ωρες??? Τι λεει ρεεεεεε!!!! Αν ειναι δυνατον... Να σας ζαβλακωσουν θελουν???? Αν ειναι δυνατον... Εγω με 4,5 ωρες την βδομαδα μαθημα κι ουτε καν εξτρα χρονο για τεστ πηρα το Advanced... Και ποσοι αλλοι μαζι μ' εμενα... Τι ειμαστε δηλαδη εμεις??? Δοιανιες??? Μην τους αφηνετε ρε παιδια να σας τρωνε τα λεφτα με μαθηματα που δεν χρειαζεστε πραγματικα...
Με 8 ώρες, το μάθημα γίνεται πιο εποικοδομητικό, επειδή τη κάθε ώρα κάνεις ένα και μοναδικό section (π.χ. Speaking) και πληρώνουμε 135?:)

8 ώρες είναι όλη την εβδομάδα, όχι σε μια μέρα:stunned::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
η υπεροψια μερικων ανθρωπων δεν εχει ορια....ελεος πια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με 8 ώρες, το μάθημα γίνεται πιο εποικοδομητικό, επειδή τη κάθε ώρα κάνεις ένα και μοναδικό section (π.χ. Speaking) και πληρώνουμε 135?:)

8 ώρες είναι όλη την εβδομάδα, όχι σε μια μέρα:stunned::P

Παμε παλι... Κι εγω 4,5 μιση ωρες την βδομαδα εκανα... Δυστυχως δεν μας δωσανε τους βαθμους για να σου πω αν το περασα και με καλο βαθμο...

Πληρωνετε 135? καθε ποτε??? Γιατι αλλα τοσα ειναι στο περιπου και τα παραβολα για να δωσεις εξετασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top