Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θα περνουν ταξεις και αυτοι! μονο εμεις παμε σαν χελωνες...:whistle: εχω παλι μια φιλη μου δινει lower...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σ' αυτή την ηλικία;; :mad:
Εγώ που είμαι 27 και πριν λίγο γύρισα ύστερα από 2,5 ώρες σερί μπάσκετ γιατί δε με πονάνε;
Μήπως να αρχίσεις να γυμνάζεσαι; :worry:
Γυμνάζομαι:confused: Απλά, σήμερα "έτρεχα" από 'δω και από 'κει:P
Από πρώτη δημοτικού πας Αγγλικά; :confused:
Όσο παράξενο κι αν σου φαίνεται, από Τετάρτη δημοτικού:redface: Απλά με ανέβασαν μια τάξη, D'class δεν έκανα ποτέ:eek:

Συγκεκριμένα:
Δ' Δημοτικού: A'class
Ε' Δημοτικού: Β'class
Στ' Δημοτικού:C'class
Α' γυμνασίου: Lower
Β' γυμνασίου (φέτος): proficiency
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι έπαθε ο αδερφός σου; :worry:

Έχει έρθει ο ξαδερφός μου από χτες, και έχει κολλήσει στο πισί του και αυτός κάθεται και βλέπει τιβί. :/:
Πώς κολλάνε έτσι ρε φίλε. Λίγο σέβαςςςς :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εμεις

a junior (τριτη δημοτικου)
a class
b class
c class
d class
e class (τωρα δευτερα γυμνασιου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Έχει έρθει ο ξαδερφός μου από χτες, και έχει κολλήσει στο πισί του και αυτός κάθεται και βλέπει τιβί. :/:
Πώς κολλάνε έτσι ρε φίλε. Λίγο σέβαςςςς :pfff:

Αυτό είναι όντως ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα.
Εκφράζω ολόψυχα τη συμπαράστασή μου για τις δύσκολες αυτές ώρες που περνάει ο αδερφός σου.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό είναι όντως ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα.
Εκφράζω ολόψυχα τη συμπαράστασή μου για τις δύσκολες αυτές ώρες που περνάει ο αδερφός σου.
:/:

Ναι' σαι καλά. Το εκτιμώ. :/:

























κρυάδες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άραγε πόσο όμορφη μπορεί να γίνει η ζωή μας όταν ασχοληθούμε με αυτό που πραγματικά μας γεμίζει; Μπορεί να μην έχεις τίποτα, να μην έχεις κανέναν, αλλά έχεις τον εαυτό σου. Κι αυτό φτάνει. Για να ανακαλύψεις οτι έχεις όλα και όλους άσους χρειάζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Άραγε πόσο όμορφη μπορεί να γίνει η ζωή μας όταν ασχοληθούμε με αυτό που πραγματικά μας γεμίζει; Μπορεί να μην έχεις τίποτα, να μην έχεις κανέναν, αλλά έχεις τον εαυτό σου. Κι αυτό φτάνει. Για να ανακαλύψεις οτι έχεις όλα και όλους άσους χρειάζεσαι...

αρχίζεις ερωτηματικά και τελειώνεις καταφατικά.... :hmm:
με μπέρδεψες λίγο, αλλά μου τράβηξες το ενδιαφέρον με αυτήν τη σκέψη.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
αρχίζεις ερωτηματικά και τελειώνεις καταφατικά.... :hmm:
με μπέρδεψες λίγο, αλλά μου τράβηξες το ενδιαφέρον με αυτήν τη σκέψη.... :worry:

Συνήθως έτσι δε γίνεται;;;; Πρώτα κάνουμε την ερώτηση και μετά δίνουμε την απάντηση. Δύο είναι τα βασικά. Να ξάρουμε ποιά ερώτηση πρέπει να κάνουμε έτσι ώστε να ρίξουμε φως σε ένα πρόβλημα, και να βρούμε την απάντηση. Σε τέτοια θέματα δεν υπάρχουν σωστές και λανθασμένες απαντήσεις, αλλά η απάντηση δείχνει πολλά για τον χαρακτήρα και τον ψυχισμό του ανθρώπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
<3 ο <3... <3 μ <3...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σήμερα είναι η πρώτη μέρα του φθινοπώρου:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ή κανείς, ή κι οι δυό μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το κέικ μου έγινε φανταστικό. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
καλα χριστουγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Το κέικ μου έγινε φανταστικό. :happy:

προσεχε μην το φαει ο γατουλις!:P
δεν ειπες να στειλεις και εδω με το ταχυδρομιο!:mad::mad::mad::mad:

(:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το κέικ μου έγινε φανταστικό. :happy:

Και που ειναι το κομματι μου???:P


Σκεψη: Αυτο που λατρευω στις σκεψεις ειναι οτι μπορουν ανετα να εξελιχθουν σε διαγωνισμο για το ποιος θα κανει το πιο ασχετο ποστ...


καλα χριστουγεννα!

κι ευτυχισμενο το 4819 μ.Δ.Π. (μετα Δευτερας Παρουσιας)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ, αλίμονο σε εμάς αν σκεφτόμασταν όλοι σχετικά πράγματα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ζευγαρωσα μια κουνελα και ξεχασα το ποτε..και δεν ξερω ποτε γενναει!! το μονο που θυμαμαι ειναι τον κουνελο και την κουνελα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ, αλίμονο σε εμάς αν σκεφτόμασταν όλοι σχετικά πράγματα. :hmm:

Δεκτον... Γι' αυτο μ'αρεσει το θρεντ τουτο...

Ακομα ομως δεν μου πες που ειναι το κομματι μου απο το κεικ που εφτιαξες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
νομιζω οτι ειμαι πολλη ωρα στο πισιδι .....θα μου καει ο εγκεφαλος.....(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top