Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
στην περίπτωση αγενών,απολίτιστων "βαρβάρων" και "καραγκιόζηδων η χεροδικία παραμένει ποινικό αδίκημα?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Iiiiiiii, δεν έκανα τις ασκήσεις των μαθηματικών:stunned::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
στην περίπτωση αγενών,απολίτιστων "βαρβάρων" και "καραγκιόζηδων η χεροδικία παραμένει ποινικό αδίκημα?!?!

Δυστυχως ναι... Θα σε πανε μεσα για ξυλοδαρμο... Ασχετως αν επιτελεις κοινωνικο εργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Θελω επιτελους να σας γραφω απο Θεσσαλονικηηηηηηηη!!!

Δηλαδή και από Μουδανιά και από Θεσσαλονίκη, γραμμένους μας έχεις! :eek:

Καλή φοιτητική ζωή να έχεις! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
στην περίπτωση αγενών,απολίτιστων "βαρβάρων" και "καραγκιόζηδων η χεροδικία παραμένει ποινικό αδίκημα?!?!

φυσικά και όχι
αρκεί να την διαπράττουν οι αγενείς , απολίτιστοι βάρβαροι καραγκιόζηδες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pousinis1

Νεοφερμένος

Ο pousinis1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πάμε να σκίσουμε! :vroum::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σας φαινεται τοσο περιεργο μια γυναικα να πηδηξει εναν αντρα και να τον παρατησει εαν δεν της κανει στο κρεβατι ? ...ολοι το εχουμε κανει.... και το εχουμε κουτσομπολεψει με φιλες.......χαχαχαχαχα

Εμεις πρεπει να ειμαστε τα ευαισθητα ουφο και εσεις οι εξυπνοι? Για συνελθετε.....αγορια....

Εαν ο ανθρωπος δεν ειναι καλος στο κρεβατι παει στον επομενο.... τι πρεπει δηλαδη να κανει? ...... να βοηθαει τον καθενα με το σεξουαλικο του προβλημα?......... ειναι απλα τα πραγματα.......

Δεν με πειραζει για αυτα που λετε για εμενα.... Γουσταρω να πηδηξω καποιον εαν μου αρεσει.......εξαλλου ελευθερη ειμαι ..... εδω παντρεμενοι αντρες εχουν γκομενες αλλα αυτους τους εχετε ψηλα........ναι αυτοι ειναι ηρωες για τα ματια σας.....
εγω ειμαι η προβληματικη που δεν πειραζω και κανενα........

Πιο πολυ απο ολα με στεναχωρουν τα ορθογραφικα σου λαθη.... ελεος δηλαδη..... μπορει και εγω να μην βαζω τονους οταν γραφω αλλα αναρωτιεμαι ..... δεν εμαθες τιποτα στο δημοτικο?...... και αφου μου κανεις επιθεση ....δεν μπορεις να εχεις καποιο επιπεδο? ..... το καταλαβαινω οι κοπελες να μου μιλανε πιο εντονα γιατι ειναι συναισθηματικες και οντως εχουν καλη καρδια και ευγενικη σκεψη.......αλλα οταν ενας αντρας μου μιλαει απλα ασχημα χωρις επιχειρηματα βλεπω το ποσο πισω ειναι..... απορω δηλαδη..... εαν ειχες μια γνωστη σου που δεν περνουσε καλα με το γκομενο της στο κρεβατι...... δεν θα της ελεγες να τον παρατησει?? .....θα την καταδικαζες σε μια ζωη με κακο σεξ ?......ασε που εγω ειμαι σιγουρη πως θα το εβλεπες σαν ευκαιρια και θα της τα εριχνες αμεσως.......

worshipperjesus σου βρήκα νύφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στα ζευγάρια ρε, όχι στις σκέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δηλαδή και από Μουδανιά και από Θεσσαλονίκη, γραμμένους μας έχεις! :eek:

Καλή φοιτητική ζωή να έχεις! :thumbup:

Ευχαριστω!!!

worshipperjesus σου βρήκα νύφη

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Ελιωσα!!!! Πωπω... Τους φανταζεσαι αυτους τους 2 ζευγαρι????:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί να με πιάνει τόσο πολύ άγχος; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Γιατί δίνεις μάθημα και δε το διαβάσες όσο χρειαζόταν και τώρα έχεις τύψεις γιατί νομίζεις ότι θα κοπείς. Στην πραγματικότητα όμως θα το περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν έχεις πιάσει το νόημα -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:( έπαθε τίποτα το γατάκι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι :P Εγώ άργησα να κοιμηθώ, γιατί ήμουν αγχωμένη και ξύπνησα αργά. Πάει το μάθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εχασα ξανααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Wild_Boy-maria_lulu:
1.26-8
2.26-13
3.26-16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
4.26-13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
5.26-8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top