Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
πφφφφφφ αλλαγή σχεδίων....:eek::( Δεν πειραζει ομως μια εβδομαδα ειναι που θα παει θα περασει..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η σημερινή ημέρα θα μπει στο βιβλίο με τις πιο όμορφες ημέρες της ζωής μου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
focko δεν εισαι καλα!:P
Υ.Γ. θες να ντυθεις γυναικα να πας στην θεση μου? :worry::redface:

Όλη η παρέα είναι εκεί
κάθε μέρα είναι γιορτή.
Στη χαρά, στη στεναχώρια
είναι εκεί οι κολλητοί.

Μες την τάξη ησυχία
να μιλήσεις αμαρτία ,
κι άμα κάνεις και σκονάκι
θα 'χεις πιάσει την ουσία.

Πρώτο λύκειο το λένε
κι άμα φύγουν όλοι κλαίνε.
Μην ακούτε που γκρινιάζω
τα μαθητικά τα χρόνια δεν τ'αλλάζω.

Δυό θρανία παρακάτω
κάθησε ένα πρωί
και μου έκλεισε το μάτι
μία κόλαση σωστή.

Μες την τάξη τα έχασα όλα,
αγγλικά και φυσική,
κι από τότε δε με νοιάζει
να ξυπνάω τόσο πρωί.

Πρώτο λύκειο το λένε
κι άμα φύγουν όλοι κλαίνε.
Μην ακούτε που γκρινιάζω
τα μαθητικά τα χρόνια δεν τ'αλλάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
περιμενοντας το καλοκαιρι του 2011 !!!!!!!! <3<3<3 :inlove: :-* :clapping: :thumbsup: :angel: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εδώ δεν έχουμε να φάμε και σε πολυκατοικία χαμηλόμισθων, πληρώνουμε 80 ευρώ κοινόχρηστα το μήνα αφού ασανσέρ παλαιότατο μοντέλο το αγοράσανε 20.000 αντί 9-10 που σίγουρα εκτιμάται.:whistle:

Κι όλα αυτά εν μέσω κρίσης... :mad: Θες να φας, τουλάχιστον ρε κερατά μη τα τρως ενώ ήδη πεινάμε... Μερικών μας βγαίνει ο κώλος να τα βγάζουμε πέρα...

Φεβρουάριος 2012, φεύγει από την Ελλάδα ο Valder και θα μου...αυτώσουν δέκα μάντρες όλοι τους!

ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗ ΧΩΡΑ;;;:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=2gt1v8-9J2E
Ξανα ηρθες,μια νυχτα κρυα....με τον καπνο,κ του τζιν την αγρια τη μυρωδια
σου ειπα περνα,με αγωνια,με φοβο κλειδωσα τη πορτα....και την καρδια,το αγοριστικο προσωπο σου
παγωμενο απο το χρονο,βγαινει πανω....με απορριψη το καθε τι,στα δικα μου δακρυα κοιτα
οχι καρδια μου δεν μπορω....κουραγιο πια δεν εχω να συγχωρω
οτι και αν κανω θα γινεις κακος,μην βριζεις....τα παιδια κοιμουνται
οχι ερωτα μου δεν μπορω,κουραγιο πια δεν εχω....να συγχωρω
θα γινω κολαση και φλογα,που σημερα μπορει να λιωσει.....κ η μελανια στα μαγουλα μου,στ ορκιζομαι θα σε τελειωσει

Μαλωσε με,πες τα λογια λιωσε,πληγωσε με...ποσο λιγο μ αγαπας,γι αυτο κ γω θα φυγω
μ αλλον μοιαζεις,μ αγαπας κ με τρομαζεις....ποσο λιγο μ αγαπας,γι αυτο κ γω θα φυγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
πιο βαρετο καλοκαιρι απο το φετινο δεν εχει υπαρξει ποτε , ελπιζω ο χειμωνας να καλυψει τα κενα του καλοκαιριου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τονια συμφωνω μαζι σου....
μακαρι ο χειμωνας να μας τα φερει καλυτερα τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
τονια συμφωνω μαζι σου....
μακαρι ο χειμωνας να μας τα φερει καλυτερα τα πραγματα...
τανια please...
αθλιο καλοκαιρι απο καθε αποψη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Είναι επικίνδυνα εδώ,
Γι' αυτό καλύτερα που φεύγεις,
Χρόνια προσπαθώ, αυτό που χρόνια αποφεύγεις,
Κι άλλο αν μείνεις θα δεθώ, γι' αυτό καλύτερα που φεύγεις,
Χρόνια προσπαθώ, αυτό που χρόνια αποφεύγεις,
Το σ' αγαπώ, το σ' αγαπώ.
<3<3<3

Πιο πολύ απʼ όσο φαντάζεσαι
Πιο πολύ απʼ όσο φοβάσαι
Πιο πολύ απʼ ότι ονειρεύεσαι
Μεσʼ στα χέρια μου όταν κοιμάσαι
Πιο πολύ από μένα σʼ αγαπώ

:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ουπς....
σορρυ...
ατιμη βιασυνη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και δε μου πάει καθόλου ρε φίλε το μαύρο. Δε με φωτίζει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λαουρα μα γιατι στο εκαναν αυτο??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν σου πάει καθόλου το μαύρο, ξαναβάψτα πράσινα τώρα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε 8 μήνες πάλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αμαν ρε Λαουρα...τοσο eυκολα μας αφηνεις??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:( τι να κάνω.

Ωραία υπογραφή βτω. Τι ωραία. Τέλεια είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
παλι ο wild νικησε φοκο στημενο ειναι ρε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
παλι ο wild νικησε φοκο στημενο ειναι ρε???
Είναι δυνατός παίχτης :worry:. Είναι σαν το Βαλάση του survivor 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
αχαχχααχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top