Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Καντε κατι να μη βαριεστε λοιπονννννν!!!!!!!!!11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
γιατί να είναι οι άνθρωποι τόσο σκληροί?
ε γιατι?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
:/:
Ύστερα από 1,5 μήνα παρουσίας μου
στο e-steki.gr ήρθε η ώρα
να αποχωρήσω
διότι...
:confused:

......................................
................................
..........................
.....................
................
...........
......

:clapup: :D :D :clapup:

Τα φώτα ανάβει το τελευταίο του Αυγούστου καράβι...

και εγώ τρέχω να το προλάβω :vroum:
και να φύγω για διακοπές! :beer: :clapup:

Τα ξαναλέμε σε 7-8 μέρες!!!
Φυλάκιααααααααααααα!!!

:bigarmhug :flowers: :kissing: :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:'(
Εμένα δε με σκέφτηκες;


Καλά να περάσεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, theodora:console:

Εγώ θα παίζω μαζί σου κρεμάλα:P:P:P:P:P:hehe::hehe::hehe::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου βγήκε το όνομα ή είναι ιδέα μου; :lol:



Σκέψη:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ούτε εγώ θα γυρνούσα αν μου το ζητούσαν με τέτοιο τρόπο εδώ που τα λέμε.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι κακιές θεέ μου. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σκέψη:

Πώς γίνεται και κλείνω πάντα εγώ όλα τα παράθυρα στο σπίτι το βράδυ??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σκέψη:

Πώς γίνεται και κλείνω πάντα εγώ όλα τα παράθυρα στο σπίτι το βράδυ??:P

Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Εγώ πάντα κάποιο θα ξεχάσω ανοιχτό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με τέτοια ζέστη και κλείνετε παράθυρα; λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Kαλύτερα να τα κλείνουν γιατι υπάρχουν και κλεφτες.Η καλυτερη λυση ειναι να κλεισουν την εξωπορτα και να αφησουν ανοιχτα τα παραθυρα και να βαλουν στο δωματιο τον ανεμηστηρα η το κλιματιστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και τώρα; Τι κάνουμε τώρα; Μπορώ απλά να κάνω αυτό που κάνω: να μην κάνω τίποτα. Αλλά κανείς δεν έκανε τίποτα μη κάνοντας τίποτα. :worry:


Μήπως να κάνω κάτι; :hmm:

Αν θες ντε και καλά να κάνεις κάτι, έχω μια στοίβα με άπλυτα πιάτα στην κουζίνα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Kαλύτερα να τα κλείνουν γιατι υπάρχουν και κλεφτες.Η καλυτερη λυση ειναι να κλεισουν την εξωπορτα και να αφησουν ανοιχτα τα παραθυρα και να βαλουν στο δωματιο τον ανεμηστηρα η το κλιματιστικο!

Ναι, θα έρθουν μέχρι τον 4ο οι κλέφτες.
Εχμμ... Η εξώπορτα κλειστή είναι, τα παράθυρα όχι. Και πάντα με ανεμηστήρα. Αν είναι για κληματιστικό έτσι κι αλλιώς κλείνουμε παράθυρα.:redface:

Μπάι δε γουέι φυσάει σήμερα ε;; Τι καλά. Μυρίζω φθινόπωρο.:):):):):):)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Αν θες ντε και καλά να κάνεις κάτι, έχω μια στοίβα με άπλυτα πιάτα στην κουζίνα.....

Τι ωραία ασχολία στο σπίτι! Πόσο με πληρώνεις για να στα πλύνω;:clapup:

ΥΓ: Ρε το νερό μου την έκανε μάλλον χτες!!:eek:


Συμβουλή προς όλους για να μην την πάθετε όπως εγώ: Να πλένετε τακτικά τα γυάλινα μπουκάλια σας με καυτό νερό, να μην αφήνετε πολλή ώρα το νερό μέσα χωρίς να το αλλάζετε και αν πίνετε από εμφιαλωμένο, ακόμα καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
φθινωπορο ερχεται!!!!!!! επιτελους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συμβουλή προς όλους για να μην την πάθετε όπως εγώ: Να πλένετε τακτικά τα γυάλινα μπουκάλια σας με καυτό νερό, να μην αφήνετε πολλή ώρα το νερό μέσα χωρίς να το αλλάζετε και αν πίνετε από εμφιαλωμένο, ακόμα καλύτερα!

Γιατί τι έπαθες;:eek:
Δηλητηρίαση;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Γιατί τι έπαθες;:eek:
Δηλητηρίαση;:/:

Μάλλον απανωτές δηλητηριάσεις.:redface:

Θενξ Λαουρίτσιο Πρινσέσσο για το ενδιαφέρον!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σκέψη: Τις Κυριακές δεν σκέφτονται και πολλοί..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 53 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top