Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μα δεν ειναι δυνατον εγω που ειμαι γυναικα να ετοιμαζομαι πιο γρηγορα απο τους αντρες:mad: αντε ντε και κανει ζεστη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ στο διάβασμα. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Σκέφτομαι την φωτιά που είχαμε ανάψει χθες στην θάλασσα με την παρέα μου και καθόμασταν μέχρι το πρωί ως που είδαμε την ανατολή του ηλίου..Τελικα υπαρχουν καποιες στιγμές που είναι ανεκτίμητες!!;) :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
γιατί φύγαμε από την γαλλία??? :( μου άρεσε πάρααα πολύ!! ;(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
"χαζογκόμενα" φίλε μου. Ναι.


θένκγιού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποιες είναι οι ακροδεξιές ομάδες και από που πήραν το όνομα αυτό;
(Δεν είναι σκέψη, είναι απορία :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Oi ακροδεξιες ομαδες καλο μου,ειναι οι εθνικιστικες ομαδες οι οποίες εχουν ως υπερτατη αξία την εθνική τους ταυτότητα( χρυση αυγη-ελλαδα,,γκριζοι λυκοι -Τουρκια κτλ)..λέγονται ετσι οχι για καποιο ιδιαίτερο ρόλο απλα οι βουλευτες οι οποιοι καθονται δεξια στη βουλή ήθισται να ειναι οσο πιο δεξιά τοσο πιο εθνικιστες..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Παιδιά σήμερα έχει πανσέληνο....Τι ωραία!!!!!!Βγήτε έξω να δείτε το φεγγάρι,oλοστρόγγυλο είναι!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Oi ακροδεξιες ομαδες καλο μου,ειναι οι εθνικιστικες ομαδες οι οποίες εχουν ως υπερτατη αξία την εθνική τους ταυτότητα( χρυση αυγη-ελλαδα,,γκριζοι λυκοι -Τουρκια κτλ)..λέγονται ετσι οχι για καποιο ιδιαίτερο ρόλο απλα οι βουλευτες οι οποιοι καθονται δεξια στη βουλή ήθισται να ειναι οσο πιο δεξιά τοσο πιο εθνικιστες..!!
Thanks! :D
Διάβασα ότι είναι εθνικιστικές ομάδες αλλά δεν ήξερα καμία. :redface:

Δεξία και αριστερά που χαρακτηρίζεται το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ είναι λόγω θέσης των βουλευτών;
Ούτε αυτό το ήξερα. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
oσο ζει κανεις μαθαινει :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ααα δεν τις αντέχω τις πολλές γνώσεις!
Χαλάει μετά το μηχάνημα. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά σήμερα έχει πανσέληνο....Τι ωραία!!!!!!Βγήτε έξω να δείτε το φεγγάρι,oλοστρόγγυλο είναι!!!!:P
Αύριο είναΙ η πανσέληνος, αλλά και σήμερα μια χαρά φαίνεται!!!:P:P

edit: Βασικά, είναι σήμερα που είναι 24 Αυγούστου, όπως και να 'χει, το αυριανό βράδυ, θα είναι πιο απολαυστικό:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Φεγγαράκι μου λαμπρό,Φέγγε μου να περπατώ, Να πηγαίνω στο σχολειό, Να μαθαίνω γράμματα.

Φεγγαράκι μου λαμπρό, Φέγγε μου να περπατώ, Κι αν δεν φέξεις χέστηκα, Έχω και φακό.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Τι γκαντέμης που είμαι?????Όλες που ερωτεύομαι είναι 3η λυκείου και πάνω!!Γαμώτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

Αχ βρε στρατο μου.... (σαστρατο... :P) δεν εισαι στην πραγματικοτητα ερωτευμενος... απλα σου αρεσουν!! και μην βιαζεσαι... οταν αφεθεις, τοτε θα σου ερθει κατι πολυ καλο απο εκει που δεν το περιμενεις...... ;););)

Ετοιμάζομαι για το τελευταιο μπάνιο μου στη θάλασσα. Είμαι πολυ λυπημένος. :( Ας με τσιμπήσουν ολα τα ζωάκια δε με νοιάζει. Αυτό που ζητάω είναι ένα ακόμα μπάνιο. :(
ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ...) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ. :(

φοκο εμενα τα μπανια μου εχουν τελειωσει προπολου.....:/::/:
αλλα οχι οι διακοπες αφου ακομα καθομαι......:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέέέέέέέέέέέέέέέέρα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Good morninggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αλεξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ
καλημεραααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τελείωσε, τελείωσε, τελείωσεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
Είχα δώσει μια υπόσχεση... θυμάσαι; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Dark Empire 2.0 [Remix] - X Ray Dog
https://www.youtube.com/watch?v=IIvVR3oDrGg&feature=related

απλα! no comment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top