Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ok.. Αν δεν βαριέσαι στείλε πιμί...:redface:

και μετα καντο προωθηση και σε μενα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κρίμα :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι έγινε?? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ok.. Αν δεν βαριέσαι στείλε πιμί...:redface:

και μετα καντο προωθηση και σε μενα...:redface:
Σκασμένα:whistle:
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σοβαρά. Και εγώ πως νόμιζα (μαζί με άλλους 100 χρήστες) ότι είσαι η Νουλού :P

εγώ πάντως εννοούσα ότι δεν αντέχω χωρίς γάλα κονσέρβας (βάζω στον φραπέ:redface:)

Θα κάπνιζα ευχαρίστως χασίς αυτή την εποχή, αλλά δεν ξέρω που να βρω

doctor dre , είμαι ο άνθρωπος σου , μην ανησυχείς μπρο , όλα θα γίνουν
το βράδυ , να είσαι στην πλατεία ομονοίας
peace και omonoia , bro

ανακοίνωση προς monica venivicividi :
μετά την αναφορά της τσιρκόμυαλης σε 2 ποστ σου για το πόσο σου λείπει και την άμεση επιστροφή της στο στέκι , να μια λίστα από πράγματα που θα ήθελα να ευχηθείς - σε ευχαριστώ προκαταβολικά και σε ευγνωμονώ αναδρομικά

1.να σκοντάψει ο σιντ σε μία βαλίτσα με 1.000.000 ευρώ . Η βαλίτσα να έχει και ροδάκια
2.Να μπαρκάρει ο ναυτικός θείος του σιντ και αυτήν την φορά να αφήσει την χάρλευ του στον πιο μισητό του ανιψιό : τον σιντ
3.και για να μην ζητάμε και μόνο υλικά αγαθά , ας τέρψουμε και το πνεύμα τέκνα μου
να χορέψει στα γενέθλια του σιντ η κέιτ μος pole dancing - είστε καλεσμένοι όλοι εκτός από τον δόκτωρ γιατί
α.θα πετάει ντομάτες στην κέιτ , φωνάζοντας : τι σκελετός είναι αυτός
β.δεν με έβαλε στο ποστ με τα άτομα που συμπαθεί και δεν με έβαλε τουλάχιστον ούτε στο ποστ με τα άτομα που αντιπαθεί
γ.είναι χασισόμουτρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Περναω τελεια στο e-steki!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Θα μετακομίσω τελείως σε λιγάκι από ό,τι βλέπω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τι μανια εχει η μανα μου με τη νηστεια πφφ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και εμένα η γιαγιά μου!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όχι.. δεν μένει.. Αλλά είναι σαν να μένει...:P
Και κάθε φορά που επιστρέφει από κανένα μοναστήρι με πασαλείφει με αγιασμούς και άλλα τέτοια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Καληνυχτααααααα!!!

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καληνύχτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
έχω την αίσθηση ότι οι "σκέψεις" έγιναν "κουβεντούλα χωρίς θέμα".....
μπερδεύτηκαν τα μηνύματα και οι συζητήσεις.....αναμεταξύ τους...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σκέψη:
Γιατί το λες αυτό venividivici?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σκέψη : δεν πρέπει να την ρωτάς , γιατί αν σου απαντήσει , ακυρώνει την σκέψη της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
self-instructive depressing... παψε να με κυνηγάς....... όλο μπροστά μου σε βρίσκω :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
σκέψη: οι άνθρωποι δεν σκέφτονται το ίδιο πράγμα όλη την μέρα.. Η επόμενη σκέψη της μπορεί να είναι η απάντηση στην ερώτησή μου! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
venividivici...πάψε να με κυνηγάς.......όλο πίσω μου σε βρίσκω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Σκέψη:
Γιατί το λες αυτό venividivici?

είπα κι εγώ να πω κάτι...... γιατί εκεί που λες μια σκέψη...τσουπ πεταγεται μια κουβεντουλα ως σχολιασμός της σκέψης...... και απάντηση στην απάντηση να σου πως μπερδευονται τα δυο θεματάκια.....οπότε απο σκέψεις γίνεται κουβεντούλα χωρίς θέμα

μην σκεφτείς ότι έκανα καμιά περίπλοκη σκέψη.....αυθόρμητα μου ήρθε και το 'γραψα......:P;)

κάντε παιχνίδι......

απάντηση από το βάθος....... "το στρώνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top