Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
τώρα μην τα ισοπεδώσουμε όλα

δες τι πιπίνια βάζει στα οφθαλμόλουτρα
τι αναλύσεις έχει κάνει στο τόπικ με το μουντιάλ
τι φλέιμς έχει αναζωπυρώσει σε όποιον πήγε να του την πει

το -η είναι απλώς σαν τα ροζ πουκάμισα - μπορούν να το βάλουν μόνο όσοι είναι σίγουροι για τον ανδρισμό τους

απλά να τονίσω ότι το -η του φαντ είναι αρκετά πιο καλαίσθητο από τα ροζ πουκάμισα:mad:


Ή μπορούν να τα βάλουν και όσοι είναι σίγουροι ότι δεν έχουν αντρισμό...:redface:
Αχ... πάει η παλιά, καλή βαρβατίλα!!!
Πάλι καλά που υπάρχουν και λίγοι Άντρες έτσι να θυμόμαστε αυτό το ..ιστορικό πλέον(:P) είδος....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
fantasmenos: Αγοράκι ή κοριτσάκι; :hmm:
Ακούω συνέχεια ''ο fanta'' αλλά είδα ότι λέει συνδεδεμένΗ. :worry:

τρανσέξουαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οk! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
τώρα μην τα ισοπεδώσουμε όλα

δες τι πιπίνια βάζει στα οφθαλμόλουτρα
τι αναλύσεις έχει κάνει στο τόπικ με το μουντιάλ
τι φλέιμς έχει αναζωπυρώσει σε όποιον πήγε να του την πει

το -η είναι απλώς σαν τα ροζ πουκάμισα - μπορούν να το βάλουν μόνο όσοι είναι σίγουροι για τον ανδρισμό τους

απλά να τονίσω ότι το -η του φαντ είναι αρκετά πιο καλαίσθητο από τα ροζ πουκάμισα:mad:

Γιατι τι εχουν τα ροζ πουκαμισα?:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ή μπορούν να τα βάλουν και όσοι είναι σίγουροι ότι δεν έχουν αντρισμό...:redface:
Αχ... πάει η παλιά, καλή βαρβατίλα!!!
Πάλι καλά που υπάρχουν και λίγοι Άντρες έτσι να θυμόμαστε αυτό το ..ιστορικό πλέον(:P) είδος....:redface:

και ολη αυτη η βαρβατιλα καθοριζεται απο το χρωμα του πουκαμισου?:confused::confused:

χμ..οκ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατι τι εχουν τα ροζ πουκαμισα?:worry::worry:

Περα απ'οτι το ροζ ειναι αθλιο χρωμα??? Για μενα τιποτα... Μου αρκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Περα απ'οτι το ροζ ειναι αθλιο χρωμα??? Για μενα τιποτα... Μου αρκει...

Καλα ουτε εγω ειμαι του ροζ.. αλλα μου ''χτυπαει'' ασχημα σε εναν αντρα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εννοεις οτι σου αρεσει σε αντρα???

Εμενα γενικως το ροζ μου βγαζει ενα αισθημα παθητικοτητας και πλαστικοτητας... Το χρωμα της Barbie... ξερεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα δεν με προβληματίζει τόσο πολύ. Σαν Ζωή, το ροζ δεν είναι από τις ...πρώτες μου επιλογές αλλά σε κάποιον άλλο δεν θα με ενοχλήσει κιόλας! (όχι πολύ τουλάχιστον!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εννοεις οτι σου αρεσει σε αντρα???

Εμενα γενικως το ροζ μου βγαζει ενα αισθημα παθητικοτητας και πλαστικοτητας... Το χρωμα της Barbie... ξερεις......

Ναι μου αρεσει..:) αν του παει why not?:D

Nα ενας αντρας με ροζ μπλουζα που του παει μουρλια..:redface:


Γενικα θεωρω οτι ενας αντρας ειναι εξισου αντρας και γοητευικος ακομα και με τετοια χρωματα!:)
Ασχετα αν εγω προσωπικα δεν εχω ουτε ενα ρουχο σε ροζ χρωμα..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά το από πάνω δεν είναι άντρας!!!
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι μου αρεσει..:) αν του παει why not?:D

Nα ενας αντρας με ροζ μπλουζα που του παει μουρλια..:redface:


Γενικα θεωρω οτι ενας αντρας ειναι εξισου αντρας και γοητευικος ακομα και με τετοια χρωματα!:)
Ασχετα αν εγω προσωπικα δεν εχω ουτε ενα ρουχο σε ροζ χρωμα..:redface::redface:

Οκ... Γουστα ειναι αυτα...

Ουτε ενα ροζ ρουχο??? Καλα κανεις...

Ο εικονιζομενος για γκευ δεν ξερω αν ειναι... Αλλα αχωνευτος ειναι σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Γμτ μια ωρα ψαχνω να βαλω ενα Avatar της προκοπης τιποτα δεν βρισκω!!!!:cry_x::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top