Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πότε θα νιώσει το πισί μου; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ποτε θα σταματησω να βαργίεμαι τόσο πολύ?:yawn:
ποτε θα σταματησω να βαργιεμαινα βγώ?:ermm:
ποτε θα σταματησω να βαργιεμαι να κλείσω το πισί?:wacko:
ποτε θα σταματησω να βαργιεμαι 2 μερες πριν την κατασκήνωση?
ποτε θα σταματησω να βαργιεμαι να σηκωθω απτην πολυθρόνα?
ποτε επιτελους θα σταματησω να βαργιεμαι να μιλησω?
:hmm:
ΠΟΤΕΕ?


ΒΟΗΘΕΙΑ
:wall::/:
βαρεθηκα να σκεφτομαι πως βαρεθηκα να λεω πως βαρεθηκα να βαργιεμαι

αρχίζει να μου στρίβει ή μου φαίνεται?:worry::crazy:

:worry::worry::worry::worry::mad::mad::mad:

ΒΑΡΕΘΗΚΑ!:eek:
σας το είπα????:confused:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κρίμα και ήταν καλό κορίτσι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αχ γιατί να διαρκεί τόσο λίγο ένα τριήμερο; Ήταν μαγικά, ονειρεμένα, φανταστικά!!!! Δεν θα μπορούσα να κάθομαι στην πρύμνη, να χαζεύω τον ορίζοντα και την θάλασσα, να μου βρέχει τα πόδια η θάλασσα και να αισθάνομαι ελεύθερη για πάντα;
Ερωτεύτηκα την ιστιοπλοΐα!!!! :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ηαηαηαηα!
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙ
ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
ποτε θα σταματησω να βαργίεμαι τόσο πολύ?:yawn:

Στη θέση σου δε θα στεναχωριόμουν καθόλου - ολόκληρη νέα λέξη ανακάλυψες και δε χαίρεσαι; :D

edit: γράψε λάθος, στεναχωργιόμουν ήθελα να πω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ηαηαηαηα!
μωρε αυτο ειναι το θέμα?
βαριεμαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ηαηαηαηα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να κάθομαι στην πρύμνη, να χαζεύω τον ορίζοντα και την θάλασσα, να μου βρέχει τα πόδια η θάλασσα και να αισθάνομαι ελεύθερη για πάντα;
Ερωτεύτηκα την ιστιοπλοΐα!!!! :inlove::inlove::inlove:



Βρήκες νέα δουλειά
ως μπικινοσυνοδός ηλικιωμένων εκατομμυριούχων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βρήκες νέα δουλειά
ως μπικινοσυνοδός ηλικιωμένων εκατομμυριούχων; :P


Χαχαχα!!! Μετά από αυτό το τριήμερο το σκέφτομαι σοβαρά! Για να μην πω οτι μέχρι και τον γάμο έχω αρχίσει να σκέφτομαι πιο ζεστά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Και τώρα αρχίζουν οι πραγματικές Δ Ι Α Κ Ο Π Ε Σ!!!!!!!

πφφφφ... επιτέλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Failure failure failure...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
σιγα μωρε! υπαρχει και επομενη φορα!

εσύ αν σαι καλεε και ολα τα αλλα περνανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Failure failure failure...



Beer, beer, beer



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ρε χαζο...:whistle:
με συγκινησες ρε χρηστο..:cry_x:
:bigarmhug


αυτή σου κανει καρδια μου?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
ρε χαζο...:whistle:
με συγκινησες ρε χρηστο..:cry_x:
:bigarmhug

αυτή σου κανει καρδια μου?

Μπα ! Είναι μικρή μωρέ.Αν θες πάμε δεν έχω πρόβλημα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
αι μωρε σιχαμενο!
δες τωρα

αυτη σου καθετε καλε μου?:confused::hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • zambujeiradomar008.jpg
    zambujeiradomar008.jpg
    320 KB · Εμφανίσεις: 46

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ΠΟΤΕ

να πας με αλλη...
:mad:

:whistle:εγώ θα παω με τον χαρη:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
ΠΟΤΕ

να πας με αλλη...
:mad:

:whistle:εγώ θα παω με τον χαρη:teasing:

Όπως θες ! Εγώ θα πάω κάπου μόνος μου και θα πνιχτώ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top