Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σκέψη1 :

πάντως άμα γίνει σπλιττττ η συζήτηση χακούνας-γιδίου , προτείνω ανεπιφύλακτα για τίτλο το <<ζευγαρίτιδα : πώς επηρεάζει εσάς και τους γύρω σας>>

σκέψη2 :
Running all the time
Running to the future
With you right by my side
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mετά την πάπια τι άλλο ζωάκι έχει το μενού; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωπω. ΈΛεος. Τι πάθατε σήμερα με το κυνήγι;

Απαπαπαπαπα. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Για να πάω διακοπές :P
, αν και ίσως φύγω νωρίτερα εν τέλει.
... για Κρήτη :) ;)

Και εγώ έχω πάει και είναι μοναδικά!!!! Είμαι σίγουρη ότι θα περάσεις υπέροχα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Να τον χαιρόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχει γενέθλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ε δεν θα έχει?? όλοι μας έχουμε κάποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, αλλά αυτός δεν είναι όποιος κι όποιος .. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αίσχος , ντροπή και όνειδος

H Eλένη Δήμου ..έρχεται στο δέκατο One Night Chat!!!
αυτό το λες μικρή ανακοίνωση ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Φαίνεται ότι οι Πριγκήπισsες ονειρεύονται όλο γλέντια και γενέθλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Nομίζω οτι χρειάζομαι επειγόντως διακοπές...στο θέμα με την Μόρα η theodora έγραψε:

Μπορεί κάποιος να πεθάνει από τη Μόρα; :confused:

...και εγώ κατάλαβα, ''Μπορεί κάποιος να πεθάνει από την Μάρα;''

:eek::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Nομίζω οτι χρειάζομαι επειγόντως διακοπές...στο θέμα με την Μόρα η theodora έγραψε:



...και εγώ κατάλαβα, ''Μπορεί κάποιος να πεθάνει από την Μάρα;''

:eek::worry:
Χαχαχα!
Εγώ χτες-προχτές μπήκα στις ρυθμίσεις προφίλ και εκεί έλεγε ένα πεδίο ''Αν είστε φοιτητής, τι σπουδάζετε;'' εγώ διάβασα "Αν είστε ΦΑΣΙΣΤΗΣ, τι σπουδάζετε;''
Έκανα λίγη ώρα να καταλάβω τι λέει. :P
Αυτό έχω διαβάσει ότι είναι ένας μηχανισμός του εγκέφαλου.
Χωρίς τίτλο.png
Εγώ το διάβασα χωρίς δυσκολία στην αρχή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
:spasiklas::wall::wall: καλοκαίρι με διάβασμα δεν μπορεί να ναι καλό καλοκαίρι


ή μήπως όχι?
:hmm: (τι καθομου και λεω) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αυτό έχω διαβάσει ότι είναι ένας μηχανισμός του εγκέφαλου.
View attachment 31939
Εγώ το διάβασα χωρίς δυσκολία στην αρχή. :P


αυτό πάντως το κειμενάκι , το έχω δει τόσες πολλές φορές στο ίντερνετ μαζί με σχσυνοδευτικά σχόλια που πλέον δεν ξέρω αν μπορώ να το διάβασω επειδή ισχύει ή επειδή το έχω μάθει απέξω :redface:

σκέψη : αχ πότε θα έρθει το καλοκαίρι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αυτό πάντως το κειμενάκι , το έχω δει τόσες πολλές φορές στο ίντερνετ μαζί με σχσυνοδευτικά σχόλια που πλέον δεν ξέρω αν μπορώ να το διάβασω επειδή ισχύει ή επειδή το έχω μάθει απέξω :redface:

σκέψη : αχ πότε θα έρθει το καλοκαίρι :(
Πλέον το έχω μάθει και εγώ, την πρώτη πρώτη φορά όμως δε δυσκολεύτικα.

Υγ. Καλοκαίρι έχουμε.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φαίνεται ότι οι Πριγκήπισsες ονειρεύονται όλο γλέντια και γενέθλια :P

Εγώ; Νόου. Εγώ είμαι καταθλιπτικό άτομο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top