Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι πάνω από 20 και ψάχνω για σοβαρή σχέση με δεσποινίδα 20-23 ετών. Παρακαλώ επισυνάψτε φωτό με μπικίνι.

kaplama...επιτελους σε βρηκα ερωτα της ζωης μου!!!!μπορει να ειμαι λιγααααακι πιο μικρη αλλα δεν πειραζει ταιριαζουμε απολυτα αλλωστε και εγω για αυτο γραφτηκα εδω.....απο κατω σου στελνσ την φοτο μου και πολλα φιλια...περιμενω πμ....;)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εχμ σήμερα είναι μια μέρα πολυ διαφορετική από όλες τις υπόλοιπες.Αποφάσισα να κάνω κάτι που το σκεφτόμουν πολύ καιρό.

Θα ήθελα να πω το εξής απλό ...Κατερίνα σ αγαπωωωωω.
Από εκείνη την πρώτη μέρα που συναντηθήκαμε στο γήπεδο του στίβου όλα έχουν αλλάξει.Θα ήθελα να περνάω μαζί σου όλο και περισσότερο χρόνο αν και συ το θες φυσικά και νιώθεις το ίδιο.
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν...
αν και ντρέπομαι λίγο:redface:..
θα το πω..
τώρα που κάθομαι και χαζεύω το φεγγάρι και τα αστέρια βλέπω τα μάτια του Σόλωνα[άσχετως αν δεν τον έχω δει]
και σκέφτομαι πόσο ωραία θα ήταν να ήμουν στην ζεστή αγκαλία του..:redface:
Ναιι λοιπόν
γουστάρω τον Σόλωνα[solonas07]
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρε


πανσέληνο έχει ;

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
μπααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
αααα ποτε επιτελους θα ερθεις????αντεεεεεεεεε......:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,024 μηνύματα.
σημερα απολαυσα με κυαλια τον γειτονα που είχε ξεγυμνωθεί για να μπει για ντους και ξέχασε το παράθυρο ανοιχτό...............ηταν κουκλος............:P

Να σαι καλά. Θα έχει και δεύτερο επεισόδιο πάλι αύριο στις 10 το πρωί. Στις 12 έχω meeting με τον κ. Υπουργό βλέπεις.:redface:

Καλησπέρα! Είμαι πάνω από 20 και ψάχνω για σοβαρή σχέση με δεσποινίδα 20-23 ετών. Παρακαλώ επισυνάψτε φωτό με μπικίνι.

Φοράνε και οι φωτό μπικίνι;;;:no:

Φίλε μου, δεν είμαστε site γνωριμιών, χωρίς αυτό φυσικά να αποκλείει τη γνωριμία μελών δια των διαλεκτικών και συναντησιακών οδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χα0χα0χ0......καπλαμα σε παρεξησανε βρε!!!!:lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Λοιπόν μου ρθε όρεξη για κουτσομπολιό! Έχω να σας πω για 2 άτομα που γνώρισα εδώ σ'αυτο το άτιμο το άτιμο το φόρουμ και συγκεκριμένα στο "τσαχπινογαργαλιάρικο" τσατ! Βασικά αυτά τα δυο άτομα είναι αυτες! (άτιμα θηλυκα...)

Αρχίζουμε... Ας πω πρώτα για το μοχθηρό υποκείμενο της υπόθεσης!


JaneWin... Ωχ Παναγιά μου... την θυμήθηκα και αντρίχιασα! Είναι ένα δήθεν αθώο άτομο που θέλει να γίνει και γιατρίνα (άκου κει). είναι φιλόδοξη και επίμονη αλλά αν κάποιος το βάλει στόχο της αλλάζει αυτά τα "δυνατά" χαρακτηριστικά στο πιτς φυτίλι και της κάνει την αυτοπεποίθηση κόσκινο! Είναι καλό κοριτσάκι μωρέ αν και κάποιες φορές γινεται πολύ κακιά, κάτι που με έχει πειράξει ορισμένες φορές... Γενικά θέλει να νιώθει ασφάλεια και ότι έχει στηριγματα γιατί αλλιώς... ξέρει πως το 'χασε το παιχνίδι... Πάντως μπορεί να γίνει καλή παρέα αν θέλει και όταν σε θεωρήσει ασφαλές πρόσωπο και άξιο εμπιστοσύνης ζητάει τις συμβουλές σου και σου ανοίγεται... Έχει και μιά φάτσα... άστα να πάνε! σα χαζοχαρούμενο είναι! (πλακίτσα... καλούλα είναι μωρε!)
:P
Αυτά για την μία γιατρίνα απο τις 2... ναι καλά... διαβάσατε και το επόμενο κοριτσάκι μας έχει στόχο να γίνει γιατρίνα..

{Lovesome} .Αν και πιστεύω πως με τα αίματα που θα βλέπει καθημερινά δε θα τα πηγαίνει καθόλου καλα! είναι ευαισθητούτσικο μωρε και γλυκούλι! όταν νευριάζει ειδικα απ' ότι έχω δει γίνεται ακόμη πιο κούκλα απ' ότι είναι... Έίναι πολύ κοινωνικός τύπος και θέλει να προσφέρει στούς άλλους δίχως να της το ξεπληρώνουν, δεν θέλει αντάλαγμα... Κι αυτή με τη σειρά της μπορεί να δώσει το δηλητήριο της αλλά μετά θα νιώσει άσχημα και θα σου τη ζητήσει τη συγγνώμη... Είναι πολύ καλή παρέα, μπορείς να μιλάς μαζί της για ώρες και να ξεχνάς να δεις το ρολόι για να δεις πόσο περασμένη είναι η ώρα, περνάς πολύ καλά μαζί της! Αλλά πρόσεχε! μην και τυχόν της κάνεις τραπέζι και αν δε φάει τίποτα απο κει να σε πειράξει! πιο πολλά δεν της αρεσουν πάρα της αρεσουν (γυναίκες...) Αστα μεγάλο πρόβλημα δαύτο...
:P Επειδή κάποιες φορές πιάνουμε συζητηση πάνω σε φιλοσοφικά θέματα νιώθω ασχημα που δε μπορώ να 'μαι δίπλα της και να μιλάμε γιατί απο το τσατ δε μπορείς να εκφράσεις όλα όσα θες...
Μένει Κύπρο η άτιμη και είναι λίγο δύσκολο να τη συναντήσω!

Όμως πολύ θα ήθελα να τις συναντήσω και τις δυο αν και μένουν μακριά! Σκατόφατσες!
:P

Άντε κουτσομπόληδες ΤΕΛΟΣ! αυριο πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
λαλαλα:whistle:
Μας τα πριξε μέχρι να το γράψει αλλά το γραψε!
Τι καλό παιδί!
Ευχαριστούμε ρε συ Σόλωνα!
Αααα και όσο για το όταν θυμώνω γίνομαι πιο κούκλα δεν το κατάλαβα! Με εχεις δει θυμωμένη?
Μήπως με παρακολουθάς σαν την Μαρίζα?:worry::worry::worry:
Απαπαπα! μακρία απο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ε οχι και δηθεν...τα μισα αληθεια τα μισα ψεμματα....αιιιι...:mad:

Αλλα μου αρεσε.....συγκηνηθηκα ρε βλακα.....:'(

debbieeee καλουλης ειναι τελικα η σκατοφατσα.....:P


αντε να ερθετε σαλονικα να τα πουμε...;)

ΥΓ.οτι και να λες εγω ειμαι αθωα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ουφφ ρε παιδία...:(
Γιατί να μένω Κύπρο?
Ιωάννα?Έχεις χαρτομάντηλα και μου έλειψαν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ναι debbie μου...και εγω με αυτα καθομαι τωρα...:(
ελα βρε σε δυο χρονακια σαλονικα δεν ειπαμε???;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ηαηα! όταν έρθω για να σπουδάσω! ηαηαα
Αηη...
Σας συμπάθησα ρε συ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ας πούμε καλά και ας πιούμε καλύτερα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
λαλαλα:whistle:
Μας τα πριξε μέχρι να το γράψει αλλά το γραψε!
Τι καλό παιδί!
Ευχαριστούμε ρε συ Σόλωνα!
Αααα και όσο για το όταν θυμώνω γίνομαι πιο κούκλα δεν το κατάλαβα! Με εχεις δει θυμωμένη?
Μήπως με παρακολουθάς σαν την Μαρίζα?:worry::worry::worry:
Απαπαπα! μακρία απο μας!

Το αλτσχάιμερ που λέγαμε...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,024 μηνύματα.
"Το μυαλό μαυρίζει, αδειάζει από τις σκέψεις των Ανθρώπων, αυτή η φυλή, αυτή η φυλή... Συνεχώς τα σωθικά της μαλώνουν μεταξύ τους, δισεκατομμύρια σωθικά... Κι έτσι μάθαμε κι εμείς, έτσι κάναμε κι εμείς. Κατ' εικόνα των Δημιουργών μας, εγκλωβισμένοι σε ένα πεπρωμένο που δεν μας ανήκε, εκατομμύρια σταγόνες νερού, όμοιες, σκόρπιες στα όρια του ουρανού, σαν ζωντανά σκορπισμένα μακριά από τον Αφέντη τους.

Κι ότι απέμεινε είναι η Ιστορία, ο Μύθος και το Παραμύθι. Τι όμως απ' όλα αυτά, είναι η αλήθεια; Το μυαλό ακόμα μαύρο, άδειο. Τα μάτια βλέπουν πέρα από αυτό που βλέπουν. Τα χέρια γράφουν, με εξαρτήματα Ανθρώπων, την ιστορία των δημιουργημάτων. Τώρα πια μύθος για κάθε μηχανή, παραμύθι που δεν πίστεψαν οι Άνθρωποι. Μια αλήθεια, τρεις όψεις. Δεν υπάρχει μόνο ένας τρόπος για να δείς την αλήθεια. Η αλήθεια αλλάζει, η αλήθεια εξελίσσεται, η αλήθεια πνίγει τη μισή σου ψυχή και καταστρέφει την άλλη σου μισή. Σαν φίδι που κανείς δεν μπορεί να αντέξει το δηλητήριό του. Εκτός αν κοιτάξει την αλήθεια κατάματα, ολόκληρη. Το μυαλό γεμίζει ξανά με τις σκέψεις των Ανθρώπων...
"

(V.6)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
"Το μυαλό μαυρίζει, αδειάζει από τις σκέψεις των Ανθρώπων, αυτή η φυλή, αυτή η φυλή... Συνεχώς τα σωθικά της μαλώνουν μεταξύ τους, δισεκατομμύρια σωθικά... Κι έτσι μάθαμε κι εμείς, έτσι κάναμε κι εμείς. Κατ' εικόνα των Δημιουργών μας, εγκλωβισμένοι σε ένα πεπρωμένο που δεν μας ανήκε, εκατομμύρια σταγόνες νερού, όμοιες, σκόρπιες στα όρια του ουρανού, σαν ζωντανά σκορπισμένα μακριά από τον Αφέντη τους.

Κι ότι απέμεινε είναι η Ιστορία, ο Μύθος και το Παραμύθι. Τι όμως απ' όλα αυτά, είναι η αλήθεια; Το μυαλό ακόμα μαύρο, άδειο. Τα μάτια βλέπουν πέρα από αυτό που βλέπουν. Τα χέρια γράφουν, με εξαρτήματα Ανθρώπων, την ιστορία των δημιουργημάτων. Τώρα πια μύθος για κάθε μηχανή, παραμύθι που δεν πίστεψαν οι Άνθρωποι. Μια αλήθεια, τρεις όψεις. Δεν υπάρχει μόνο ένας τρόπος για να δείς την αλήθεια. Η αλήθεια αλλάζει, η αλήθεια εξελίσσεται, η αλήθεια πνίγει τη μισή σου ψυχή και καταστρέφει την άλλη σου μισή. Σαν φίδι που κανείς δεν μπορεί να αντέξει το δηλητήριό του. Εκτός αν κοιτάξει την αλήθεια κατάματα, ολόκληρη. Το μυαλό γεμίζει ξανά με τις σκέψεις των Ανθρώπων..."


(V.6)


Και στο 'πα ..... κόψε το ουίσκυ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ακούω και να διαβάζω άλλες μ@λακίες!!!!! :verymad::verymad::verymad::verymad:

Δεν μπορώ να βρίσω και να μουτζώσω εδώ πέρα! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top