Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΑΛΟΧΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλή μέρα σε όλους και όλες!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
μόνη σου ή με παρέα...; γιατί και εγώ χθες, πήγα για μπάνιο, μόνος μου, συμπτωματικά.... :)
με αισθάνεσαι και σε αισθάνομαι, φαίνεται....:P



Mόνη μου πήγα!! Λείπουν όλοι αυτές τις μέρες...
Αλλά είχα εσένα για παρέα προφανώς!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρουσα η χθεσινή εκπομπή του Σωτήρη Δανέζη.Πάλι καλά που ύπαρχουν και αξιόλογα πράγματα ακόμα στην tv.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ψυχολογία Ανάπτυξης του Παιδιού Α': 4
Ψυχολογία Ανάπτυξης του Παιδιού Β': 3

Όλο το καλοκαίρι ψυχολογίες θα διαβάζω.... :'-( :'-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Χθες σε είδα στον ύπνο μου και παρά ταύτα σου έλεγα σ'αγαπάω. Το φώναζα όπως στην πραγματικότητα. Το εννοούσα όπως στην πραγματικότητα. Σε ενοχλούσαν πάντα οι δημόσιες διαχύσεις μου, τα όνειρα όμως μας εκδικούνται, και μένα και σένα. Αυτά αποφασίζουν. Από την αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Ισως να ήταν καλό, εάν μέχρι τα τέλη του Σεπτέμβρη δεν διορθωθεί αυτή η ιστορία με πρωτοβουλία της άλλης πλευράς, να παραιτηθώ από την ομάδα. Είναι μια επίμονη σκέψη εδώ και καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από @nt¤wnis|~|¤e;2236847:
Μόλις βγήκα απ' τη φυλακή κι έχω 2 βδομάδες άδεια!


σκέψη : :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άμα ο άνθρωπος έχει ελεύθερο χρόνο.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τον ψάχνω ακόμα και σε φυλακές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis mpapa

Νεοφερμένος

Ο tolis mpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ηi Γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νυστάάάάάάζωωωω Τ.Τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Eλεος... Πόσο σημαντικός μπορεί να γίνει ο ύπνος σε έναν ανθρωπο πια??? Πόσο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
σημερα απολαυσα με κυαλια τον γειτονα που είχε ξεγυμνωθεί για να μπει για ντους και ξέχασε το παράθυρο ανοιχτό...............ηταν κουκλος............:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaplamas

Νεοφερμένος

Ο kaplamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι πάνω από 20 και ψάχνω για σοβαρή σχέση με δεσποινίδα 20-23 ετών. Παρακαλώ επισυνάψτε φωτό με μπικίνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaplamas

Νεοφερμένος

Ο kaplamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Να προσθέσω ότι αυτός ήταν ο μοναδικός λόγος που με έκανε να γραφτώ σε αυτό το σάιτ. Μην ξεχάσετε τη φωτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ax...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
σημερα απολαυσα με κυαλια τον γειτονα που είχε ξεγυμνωθεί για να μπει για ντους και ξέχασε το παράθυρο ανοιχτό...............ηταν κουκλος............:P
ξεχασε? εισαι σιγουρη? εγω παλι οχι....εχουμε και μεις κατι τετοιους στη γειτονια βλεπεις...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ξεχασε? εισαι σιγουρη? εγω παλι οχι....εχουμε και μεις κατι τετοιους στη γειτονια βλεπεις...:whistle:
:rofl::rofl::rofl::rofl: ετσι λεω........:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


?????

γοητεύτηκες από τον καπλαμά ή έχεις πιο επιφανειακά βάσανα ;

Καλησπέρα! Είμαι πάνω από 20 και ψάχνω για σοβαρή σχέση με δεσποινίδα 20-23 ετών. Παρακαλώ επισυνάψτε φωτό με μπικίνι.



αν και εδώ είμαι κάπως ξεχτένιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top