Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλημέρα και ΚΑλό μήναααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καλο μηνα παιδες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Kαλό μήνα και απο μένα!!!

Βαφω τα μαλλιά μου, ελπίζω να μην βγεί πολύ σκούρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
"Προχθές αργά στο μπαρ το ναυάγιο

βρέθηκα να τα πίνω μ΄ έναν άγιο

καθότανε στο διπλανό σκαμπό

και κοινωνούσε με ουίσκι και νερό.



Κοίταξε γύρω του στεγνούς και μεθυσμένους

και μου είπε εγώ τους αγαπάω τους κολασμένους

αν θες ν' αγιάσεις πρέπει ν' αμαρτήσεις

ε κι αν προλάβεις, ας μετανοήσεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τελικά πως βγήκαν τα μαλλιά σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέλουμε φωτό :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φεύγω.. πάω να ετοιμαστώ,.. πρώτα παραλία και μετά πρόβα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Kαστανο σοκολά!!! Υπέροχο,ενθουσιάστηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω ξανθές τούφες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
καλό μήνα... πω πω πόσο καιρό έχω να μπώ ...τελικά το καλοκαιράκι δεν σε αφήνει να κάτσεις σε ένα γραφείο με το pc ή το laptop..... μάλλον ακαιρη η διαφήμιση γνωστής εταιρείας κινητής τηλεφωνίας και ιντερνετ.... για το πως θα βγάλει ο τύπος το διήμερο ζητώντας απεγνωσμένα ιντερνετ αντί να χαρεί τη χαρά της φύσης, της θάλασσας, του γαλάζιου, της ξάπλας, της ηλιοθεραπείας και του κορίτσαρου του......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλό μήνα... πω πω πόσο καιρό έχω να μπώ ...τελικά το καλοκαιράκι δεν σε αφήνει να κάτσεις σε ένα γραφείο με το pc ή το laptop..... μάλλον ακαιρη η διαφήμιση γνωστής εταιρείας κινητής τηλεφωνίας και ιντερνετ.... για το πως θα βγάλει ο τύπος το διήμερο ζητώντας απεγνωσμένα ιντερνετ αντί να χαρεί τη χαρά της φύσης, της θάλασσας, του γαλάζιου, της ξάπλας, της ηλιοθεραπείας και του κορίτσαρου του......


προς υπεράσπιση της διαφήμισης , γνώρισε τον κορίτσαρο στο φέισμπουκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Μαριζα γεννηθήσα το 93 δηλαδή Mariza-93, απο τη στιγμή που σε πρωτοείδα ή μάλλον απο τη στιγμή που πρωτοδιάβασα τα μυνήματα σου, μια φλόγα άρχιζε να φουντώνει από μεσα μου... Μόλις πρωτομιλήσαμε στο τσατ, έτρεμα και ανυπομονούσα να μου δώσεις σημασία και όταν μου απάντησες δάκρυσα από την χαρά μου αφού για μένα ήταν κατι απρόσμενο... Αν και δεν σε χω δει ξέρω πως είσαι μια κουκλάρα και θα πάθω πλάκα μολις σε δω, να φανταστεις σε βλέπω και στα ονειρα μου! δεν αντεχω αλλο μακρια σου και συ βρηκες να μενεις Κρητη... Μαριζα σ'αγαπωωωωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σόλωνα... 1η Ιουλίου σήμερα... Όχι 1η Απριλίου:whistle:

Άντε και στο γάμο σας εγώ στα κουφέτα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
To stalemate είναι η μεγαλύτερη αδικία για τον νικητή και η μεγαλύτερη κ@@@φαρδία για τον ηττημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
να φανταστεις σε βλέπω και στα ονειρα μου! δεν αντεχω αλλο μακρια σου και συ βρηκες να μενεις Κρητη... Μαριζα σ'αγαπωωωωωωωωωωω!

Μην ανησυχεις θα την ελεγχω εγω.Μεχρι να τελειωσεις τις σπουδες σου και να βρεις δουλεια στην Κρητη θα φροντισω να σε περιμενει με τον κρινο.Και να μαθει να μαγειρευει φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Μην ανησυχεις θα την ελεγχω εγω.Μεχρι να τελειωσεις τις σπουδες σου και να βρεις δουλεια στην Κρητη θα φροντισω να σε περιμενει με τον κρινο.Και να μαθει να μαγειρευει φυσικα.
Αυτό είναι το κυριότερο!!! :P

To stalemate είναι η μεγαλύτερη αδικία για τον νικητή και η μεγαλύτερη κ@@@φαρδία για τον ηττημένο.
Αν δεν προσεχεις γιατί να ειναι αδικία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top