Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Tι αλλο μπορεί να συμβεί??? Με δαγκωσε σκύλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Tι αλλο μπορεί να συμβεί??? Με δαγκωσε σκύλος....

σκέψη: Να σε δαγκώσει αρκούδα στο κέντρο της Αθήνας. Τότε θα μπορείς να πεις: "Τι αλλο μπορεί να συμβεί???" μέχρι τότε να πας στον ντόκτορ για να δει το τραύμα

σκέψη 2: κοκκίνισα γ@μώ τη παραλία μου γ@μώ

σκέψη 3: πως θα βγω έξω το βράδυ με τόσο κόκκινο πρόσωπο, σαν Ινδιάνος είμαι

σκέψη 4: να βάλω μέικ απ να μη φαίνεται πολύ; Δεν γίνεται να είμαι σαν τον Τζερόνιμο

σκέψη 5: λολ αυτό ακούστηκε πολύ gay

σκέψη 6: στα @@ δεν θα είμαι κόκκινος τουλάχιστον

σκέψη 7: πφφφ τελικά όντως είναι gay τακτική θα πάω με τα αναψοκοκκινισμένα μούτρα μου

σκέψη 8: 7 βαθυστόχαστες σκέψεις τελικά είμαι σκεπτόμενο άτομο, ουάου!

σκέψη 9: μήπως το παράκανα με τέτοιο μακροσκελές ηλίθιο ποστ;

σκέψη 10: ναι το παράκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
fantasmene δεν είναι και το πιο νορμαλ πραγμα να σε δαγκώνει σκυλος....Ευτυχως ήμουν μεσα σε στρατοπεδο οποτε το είδε αμεσως στρατιωτικος γιατρος....

Να βάλεις μια κρέμα για μετα τον ήλιο να δροσιστείς και να ανακουφιστείς...
Αμα δεν ξεκοκκινήσει και επιμενεις να κανεις κατι βάλε πουδρα καλυτερα...
Αλλά βράδυ θα είναι βρε,δεν θα φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιαούρτι βάλε καλέ, να δροσίσει κάπως. Πούδρες και τέτοια μη βάλεις, θα φαίνεται χειρότερα, άσε που κάνει ζέστη και θα λιώσει και θα είναι λίγο μπλιαχ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
τι τελεια ποθ ηταν σημερααααα!αλλα εγινα σαν αστακος :p αλλα δεν με νιαζειιιιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θενκς γκιρλζ για τις συμβουλές, τελικά το αποφάσισα δεν θα βάλω τίποτα στην καταπληκτική μουτσούνα μου και θα πάω από τα στενά μέσα στα σκοτάδια για να μην προσελκύσω μαρούλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
e^iπ=-1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λατρεύω τις πετυχημένες ατάκες του sid! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
σημερα πεθανε ενα νεο παιδι μπροστα στα ματια μου.... κριμα.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
τελικα το καλοκαιρι θα ειναι πολυ μεγαλο...

Kαι πότε δεν ήταν ; Από Μάιο ως Νοέμβρη και βάλε. Χωρίς άνοιξη και φθινόπωρο πια. Πρέπει να'ναι ψυχανώμαλος κανείς για να του αρέσει το καλοκαίρι στις ελληνικές πόλεις. Χθες άκουσα κάτι και για φωτιά πάλι. Ξεφτύλα λαός, ξεφτύλα χώρα, τρισάθλιο καλοκαίρι. Να πιάσει πολικό ψύχος το χειμώνα να αραιώσουμε. Να κατασκευάσουμε Georgia Guidestones στην πλατεία Συντάγματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
"........Το καλοκαίρι ξεκινά επίσημα λοιπόν σήμερα επισήμως την 21η Ιουνίου με το θερινό ηλιοστάσιο, δηλαδή την μεγαλύτερη σε διάρκεια μέρα στο βόρειο ημισφαίριο και την μικρότερη στο νότιο......"

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες στιγμές, που το μόνο που θα ήθελα είναι να σε πατήσω κάτω, μέχρι να βγάλεις ότι ζουμί έχεις!
Το κακό είναι, πως όταν θα έρθει εκείνη η ώρα, θα σε λυπηθώ και δεν θα το κάνω .... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Fantasmenos σωστοοοοοός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απόψε θέλω να πιώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τσαα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Κανένα νέο σχετικά με τα αποτελέσματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Ήρθε γράμμα από τας Ηνωμένας Πολιτείας για το Λυκουργάκι. Σαν να καθυστέρησε κάτι μήνες!:P (γιατί άραγε έκανε 2 μήνες να ρθει;:hmm: Απο Χιλή είχα λάβει σε 3 βδομάδες νομίζω!:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λες να βρέξει και Αθήνα;; *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top