Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Σκέφτομαι ... σκέφτομαι πως εαν ήθελα,θα μπορούσα να κάνω τα πάντα ...
Ας υποθέσουμε πως θέλω να κατακτήσω τον κόσμο ή πως θέλω να φέρω παγκόσμια ειρήνη.Εάν αύριο ξύπναγα με αυτή την ιδέα,θα μπορούσα να το σχεδιάσω.
Θεωρητικά,δεν είναι ακατόρθωτο.Άλλωστε,τίποτα δεν είναι.
Τι με εμποδίζει όμως να το προσπαθήσω;Εάν μου πείτε τίποτα,θα χετε ενα δίκιο.Αλλα σκεφτείτε το,θα το κάνατε εσείς ακόμα και εαν δεν σας εμπόδιζε τίποτα;

Λίγο περιέργη η σκέψη μου και ισως να μην αποδωσα αυτό ακριβώς που σκέφτομαι,αλλα με περιορίζει ο γραπτός λόγος ...
Ωραία αυτα που λες αλλα μου φαίνονται λίγο δύσκολα αυτα..δηλαδή αν θέλω εγώ μπορώ να προσπαθήσω να φέρω παγκόσμια ειρήνη??μόνη μου??πώς????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Γίνε η διάδοχος του Γκάντι! :P
Γιατί οχι;
Δηλαδή,τι ειναι αυτό που θα σε εμπόδιζε;η δυσκολία του εγχειρήματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σκέφτομαι ... σκέφτομαι πως εαν ήθελα,θα μπορούσα να κάνω τα πάντα ...
Ας υποθέσουμε πως θέλω να κατακτήσω τον κόσμο ή πως θέλω να φέρω παγκόσμια ειρήνη.Εάν αύριο ξύπναγα με αυτή την ιδέα,θα μπορούσα να το σχεδιάσω.
Θεωρητικά,δεν είναι ακατόρθωτο.Άλλωστε,τίποτα δεν είναι.
Τι με εμποδίζει όμως να το προσπαθήσω;

ότι δεν ξυπνάς ποτέ το πρωί :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
ότι δεν ξυπνάς ποτέ το πρωί :mad:
Και τι σε εμποδίζει να κανεις το όνειρο ,πραγματικότητα;
Μήπως η σκέψη του μάταιου,ανώφελου και αδύνατου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
pff ~ Οι στατιστικές είναι σαν τις μίνι φούστες. Αποκαλύπτουν πολλά, αλλά κρύβουν την ουσία.~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Και τι σε εμποδίζει να κανεις το όνειρο ,πραγματικότητα;
Μήπως η σκέψη του μάταιου,ανώφελου και αδύνατου;

Έγινε ξεχωριστό θέμα. Μπορούμε εκεί με την άνεσή μας να συζητήσουμε για τα μεγαλεπήβολα σχέδια.:)

https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=2312817#post2312817
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Μωρέ λες?:confused:
Μακάρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!:DΕπιτέλους!Ήρθε το καλοκαίρι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ποσο μπορει να μοιαζουν οι ζωες δυο ανθρωπων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πόσο απόλυτος, μπορείς να είσαι για τη θέση που κρατάς και για τη γνώμη σου για κάποιο άτομο....
εγώ δεν είμαι καθόλου σίγουρος για τη θέση μου..., γιατί πιστεύω στη λέξη αλλαγή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άχουτο μωρε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
απλά υπέροχη η θάλασσα σήμερα ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
πως είναι δυνατόν να του δείχνω μια ρομαντική πανέμορφη εικόνα με κρεβάτι κεριά και πέλαγος και να του γραφω και κάτι αλλα από κάτω, και μετά απο ένα ουαου πολύ ωραία να σχολιάζει τα κουνούπια!! -,-

Πωπω θεϊκό.... Άντρες γαμώτο, άντρες.:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Λατρεμενη θαλασσα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δε μου αρμόζει αυτός ο τίτλος....
αλλά και ακόμα να ήμουν διάσημος, δε θα ήθελα να με αποκαλούν έτσι....
ευχαριστώ, αλλά δε μου ταιριάζει ο τίτλος προς το παρόν....
αργότερα..., δεν ξέρω.... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Το να εισαι διασημος είναι μια αναγνώριση που σου δίνουν οι άλλοι , όχι κατι που το επιλέγεις εσυ.... Οπότε δέξου αυτην την τιμή και σκέψου καλυτερα για ποιους λόγους σου δόθηκε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenikou

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλησπερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ες αύριον τα σπουδαία ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλιζα19

Νεοφερμένος

Ο Μαριλιζα19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οτι μερικες φορες μενουμε σε καταστασεις που δεν μας ικανοποιουν μονο και μονο επειδη αγαπαμε καποιο ατομο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top