Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πώς λένε κάποιοι άνθρωποι που ζουν σε κάτι πόλεις όπως η Αθήνα, η Θεσσαλονίκη, η Λάρισα, η Πάτρα κλπ ότι τους αρέσει το καλοκαίρι ; Ανώμαλοι είναι ; Νοιώθω ήδη ένα πτώμα και δεν έχει περάσει παρά μόνο ο μισός Ιούνιος. Τι ντεκα@@@λε εποχή το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πώς λένε κάποιοι άνθρωποι που ζουν σε κάτι πόλεις όπως η Αθήνα, η Θεσσαλονίκη, η Λάρισα, η Πάτρα κλπ ότι τους αρέσει το καλοκαίρι ; Ανώμαλοι είναι ; Νοιώθω ήδη ένα πτώμα και δεν έχει περάσει παρά μόνο ο μισός Ιούνιος. Τι ντεκα@@@λε εποχή το καλοκαίρι.

Πες τα αγόρι μου! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=t5DQBkNHLBE&feature=related

Κι είμαστε ακόμα ζωντανοί, στη σκηνή, σα ροκ συγκρότημα
κι αν μας αντέξει το σκοινί θα φανεί στο χειροκρότημα

ή στη νεκροψία...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πώς λένε κάποιοι άνθρωποι που ζουν σε κάτι πόλεις όπως η Αθήνα, η Θεσσαλονίκη, η Λάρισα, η Πάτρα κλπ ότι τους αρέσει το καλοκαίρι ; Ανώμαλοι είναι ; Νοιώθω ήδη ένα πτώμα και δεν έχει περάσει παρά μόνο ο μισός Ιούνιος. Τι ντεκα@@@λε εποχή το καλοκαίρι.

δόκτωρα νομίζω ότι εστιάζεις στον ουρανό

εστίασε στα ρούχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αναρωτιέμαι..., πόσο εύκολο είναι να διατυπώσεις, λάθος γνώμη, για ένα άτομο και κατά πόσο εκφράζει αυτό, την πραγματικότητα..., μου έχει συμβεί και προσπαθώ να το διορθώσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
πως είναι δυνατόν να του δείχνω μια ρομαντική πανέμορφη εικόνα με κρεβάτι κεριά και πέλαγος και να του γραφω και κάτι αλλα από κάτω, και μετά απο ένα ουαου πολύ ωραία να σχολιάζει τα κουνούπια!! -,-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
ποσο αρρωστοι , ποσο γελιοι , ποσο κοπανοι , ποσο ανωμαλοι , ποσο ανοητα ανθρωποειδη μπορει να ειναι καποιοι ανθρωποι;

Και όμως υπάρχουν πολλοί τέτοιοι. Στο λεωφορείο ένας 50άρης άρχισε να μου τρίβεται. Λέω μπα ιδέα μου θα είναι (είχε και πάρα πολύ κόσμο). Ε μετά απο κανα λεπτό έφαγε μια καλή γονατιά και κατέβηκε στην επόμενη στάση, ρεζίλι τον έκανα τον μ@λάκα. :redface:

υ.γ. να θυμηθώ να πάρω αμάξι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τοσο τρελη και τοσο ηλιθια.Και πραγματικα φταιω εγω για ολα.
Τουλαχιστον αυτο το |απογευμα| ηταν καπως ηρεμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ενα αναμμενο κερι και ενα σβηστο...μια ελπιδα και μια υπενθυμιση...αν κλεισω τα ματια και δεν τα βλεπω ισως εξαφανιστουν...αλλα καποτε θα τ ανοιξω...και ακομη δεν επελεξα ποιο να παρω μαζι μου...

.....ισως παλι και να επελεξα.....αλλα δεν το λεω σε κανεναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μερικές φορές, είναι περίεργη η σιωπή ανάμεσα στους ανθρώπους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
μήπως, αυτή είναι η τελευταία μέρα, που σε βρίσκει σε αυτό το χάλι...; :hmm:
και αύριο βρεθείς, πάνω σε μαγικό χαλί...; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Stop.motion.Stop.Motion.Stop.Motion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι ξινές που είναι μερικές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Όχι,δεν είναι αυτό..
Είναι κάτι που δεν μπορείς-ή κάνεις πως δεν μπορείς-να δεις...
No problem μωρό μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ούτε με ενοχλείς, ούτε με ωφελείς! Απαρατήρητη περνάς βασικά, για μένα τουλάχιστον!:teasing:

Να μη σου στείλω δηλαδή φωτογραφία με μαγιώ ....;;; :P


Σκέψη: Σε βαρέθηκα πια και σένα!!!! :/: .... (όχι εσένα Βαλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_m_kOnStAnTiNa

Νεοφερμένος

Η i_m_kOnStAnTiNa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
η ζωη ειναι ωραια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Παχυνα............................ :-'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ααχ....μακαρι να χα το προβλημα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Σκέφτομαι ... σκέφτομαι πως εαν ήθελα,θα μπορούσα να κάνω τα πάντα ...
Ας υποθέσουμε πως θέλω να κατακτήσω τον κόσμο ή πως θέλω να φέρω παγκόσμια ειρήνη.Εάν αύριο ξύπναγα με αυτή την ιδέα,θα μπορούσα να το σχεδιάσω.
Θεωρητικά,δεν είναι ακατόρθωτο.Άλλωστε,τίποτα δεν είναι.
Τι με εμποδίζει όμως να το προσπαθήσω;Εάν μου πείτε τίποτα,θα χετε ενα δίκιο.Αλλα σκεφτείτε το,θα το κάνατε εσείς ακόμα και εαν δεν σας εμπόδιζε τίποτα;

Λίγο περιέργη η σκέψη μου και ισως να μην αποδωσα αυτό ακριβώς που σκέφτομαι,αλλα με περιορίζει ο γραπτός λόγος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι δε σημαίνω τίποτα για κανέναν...Απίστευτο ε; Ανιδιοτέλεια... Μεγάλη λέξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top