Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
κάνει βαρεμάρα απόψε ή εγώ βαριέμαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κάποιος, κάπου, κάποτε..., σαν σήμερα, σαν αύριο, σαν χθες.... ;)
σαν τώρα και σαν ποτέ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
κάνει βαρεμάρα απόψε ή εγώ βαριέμαι ?
Κάνει κ βαρεμάρα κ ζέστη..κακος συνδυασμός αυτός!!
Βαριέμαι κι εγώ πολυυυυυυυυυυυυυυυυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
μπαίνεις στο στέκι και ξεχνάς να βγεις
ελλάτωμα στο χαρακτήρα σου
αφού δεν έχεις να κάνεις κάτι, τί περιμένεις
όλο και κάτι βρίσκεις, θα μου πεις
κάτι περιμένεις και ψάχνεις να το βρεις
και αύριο πάλι θα είσαι εκεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
"Σύνορα έβαλα στον μαύρο ουρανό
μα όλα τελειώνουν και αρχίζουν με εσένα
Με κοιτάς με τα μάτια που στάζουν βροχή
μα φωτιά με καλύπτει όλο ένα.."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
-πως παει το "ψαρεμα?καλα"
-τελεια! απο "δουλιτσα" δεν ξεμενω ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
-πως παει το "ψαρεμα?καλα"
-τελεια! απο "δουλιτσα" δεν ξεμενω ποτε!

τις καλησπέρες μου στη Νεράιδα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχω καεί με το «Είμαστε στον αέρα». Ακόμα το βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Α ναι;:redface: Κι εγώ που νόμιζα ότι δεν θα το προτιμούσες αλλιώς!:P

Αμαν εσείς οι άντρες και τα "νομίσματά" σας!!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
όταν η σοφία, συνάντησε το στέκι..., το ρώτησε αν γνωρίζει ποια είναι...;
το στέκι γύρισε, κοίταξε τον ήλιο και ξαφνικά έγινε η σκιά της σοφίας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αμαν εσείς οι άντρες και τα "νομίσματά" σας!!!! :/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σκέψη 1 :
ανοίγω το πι.εμ. του αντωνάκη καθώς πίνω καφέ :
οι ομοφυλοφιλικές τάσεις του σιντ δεν μ' ενοχλούν. Κι αν ισχύουν (δεν το δένω και κόμπο, γιατί μ' αυτόν τι συμπέρασμα να βγάλει κανείς; ), θα μπορούσες να μου το πεις, σιγά το δύσκολο.
παραλίγο να πνιγώ :rofl::rofl::rofl:

σκέψη 2 :
(ως γνωστόν για τα γερόντια - οι φοιτηταί αντιγράφουν κρύβοντας βιβλία στην τουαλέτα)
ανακοίνωση έξω από γραμματεία σχολής :
βρέθηκε βιβλίο στην τουαλέτα
με στυλό έχει συμπληρώσει κάποιος :
σας είπα όχι από τώρα
καρφωνόμαστε

παραλίγο να πνιγώ νο2

π.σ.
Ο γκόντ είναι απαίσιο να γράφεις μόνο με το αριστερό. =''[
τι κάνεις με το δεξί ; :ermm:

Σας έχει τύχει να έχετε να δείτε καποιον χρόνια και ξαφνικά να τον σκεφτείτε,διχως λόγο και αιτία,και μετα απο 1-2 μέρες,να τον συναντησετε τυχαία;
την γυναίκα μου :mad:

όταν η σοφία, συνάντησε το στέκι..., το ρώτησε αν γνωρίζει ποια είναι...;
το στέκι γύρισε, κοίταξε τον ήλιο και ξαφνικά έγινε η σκιά της σοφίας....
ποιο μέλος είναι η Σοφία ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Ορίστε;;; .... προτίθεσαι να καταστρέψεις τον κόσμο Βαλ;;; :hmm:





Αν το κάνεις πάντως ... ελπίζω να είναι για χατίρι μου!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ορίστε;;; .... προτίθεσαι να καταστρέψεις τον κόσμο Βαλ;;; :hmm:

Εννοείται!! Άμα θέλω να εξολοθρεύσω τη μέλισσα (σσ. εσένα), γιατί να μην παω για όλη την κυψέλη μαζί; Κάνω και οικονομίες κλίμακας!:P



Αν το κάνεις πάντως ... ελπίζω να είναι για χατίρι μου!! :P:P

Εδώ ο κόσμος θα καταστραφεί κι εσύ....τη ματαιοδοξία σου!! Σα δε ντρέπεσαι...:P

Τίποτα. Ακίνητο είναι. :redface:

Πως το ακινητοποίησες Λαούρι; Περαστικά σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πως το ακινητοποίησες Λαούρι; Περαστικά σου!:D

:confused:

Μόνο εγώ τα κάνω αυτά. 8)
Φχαριστώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θέλω επειγόντως κούρεμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πάει και αυτο το μάθημα.......:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
θελω να βγουν τα αποτελεσματα την μερα που πρεπει να βγουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Tι μεταδόσεις είναι αυτές.... Δεν είναι μουντιάλ αυτό.....Θέλω τον Μαυρομάτη εδώ και τώρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top