Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μετα το χθεσινο ξενυχτι, σημερα ειναι μερα μαγειρικης και καλου φαγητου να μας φτιαξει το στομαχακι.
Φτιαχνω μπουτακια κοτοπουλο με μακαρονια.
Αυτο που σκεφτομαι ειναι... να κανω κι αρακα σαν σαλατικο ή να φτιαξω καμια σαλτσα? Δεν πολυθελω σαλτσα.:hmm:
Αλλα κατι να μην ειναι στεγνο.

Καμια ιδεα? :hmm:Αμαν με το φαγητο ολο κολλαει ο εγκεφαλος και δεν εχω ιδεα τι να μαγειρεψω... πφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η μηπως να κοψω καμια σαλατα να ξεμπερδευω?


πφ
πφ
πφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
...(ΣΚΕΨΗ)--> pf! :hmm:τι να κάνω.. τι να κάνω?...:confused: να του πώ ότι τον λατρεύω πολύ πολύ?το έχω νοιώσει να του το πω καποιες στιγμές αλλά δεν ξέρω αν είναι οι ιδανικές... για εμένα αυτό έιναι κάτι ξεχωριστό αλλά όταν μια φορά ήμουν μπερδεμένη για το τι συμβαίνει ως προς εκείνον,μου έιπε πως με νοιάζεται και με αγαπά(και απο αλλη μετά συζήτηση ας πούμε σε βαθμό 5με αριστα 10(ναι ξέρω παιδιάστικο..:P))...αλλά το είπε με μεγάλη ευκολία... δεν ξέρω.. θα του κάνει κάτι? grr αυτό το αγορί θα με τρελάνει με τον χαρακτήρα του :wacko:..:P

ΥΓ ήθελα να το πω/βγάλω ουφφ

Όταν κάποιος σκέφτεται ότι σε αγαπάει, τότε σε αγαπάει. Άμα τον λατρεύεις, κάθε στιγμή είναι ιδανική για να του το πείς! Εκεί επίσης θα καταλάβεις κι αν είναι αυτός ο ιδανικός για σένα, γιατί αν σε θέλει πραγματικά, θα το δεχτεί ευχάριστα οποιαδήποτε στιγμή κι αν του το πεις. Ελπίζω να με κατάλαβες; Ναι;

Μην καταπιέζεις τα αισθήματά σου και τον εαυτό σου πίσω από μια οθόνη, πήγαινε και άνοιξε την καρδιά σου και τον εαυτό σου στην πραγματική ζωή, κι αυτός που είναι να σε εκτιμήσει θα σε εκτιμήσει. Εκεί είναι και σε περιμένει! Πήγαινε!;)


Σκέψη: Δε μπορώ να μυρίσω τα νύχια μου. Ότιδήποτε μου ζητείται από τον οποιοδήποτε, θα πρέπει να είναι καλώς ορισμένο και όχι ασαφές. Πολλά ζητάω;

Δεύτερη Σκέψη: Αν ο Ηρακλής ζούσε στην εποχή μας, δεν θα τον έστελναν να καθαρίσει τους κόπρους του Αυγεία αλλά θα τον έστελνε η Ήρα να καθαρίσει το εσώρουχό του από τα σημαδάκια που αφήνει ο καθημερινός του αυνανισμός. Ήρωες του καναπέ, όλοι ξέρουν (ξεράδια ξέρουν) πως να διορθώσουν τον κόσμο και όλοι θέλουν να το κάνουν (ναι αφού τελειώσει το Μπάγερν-Ίντερ και η μπύρα), αλλά όλοι έχουν ένα βρακί τίγκα στη βρωμιά και γι αυτό πάει ο τόπος πίσω. Έθνος Πουθενάδων!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πτώώώώμα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για να φτιάξουμε ένα tunnelling effect! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Exposed γύρνα πίσωωωωω....έχω να σου πω πολλά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celenia

Νεοφερμένος

Η Celenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
το αγόρι μ... όπως πάντα...αχχχχχχχχχχ Διονύση

....και τίποτε άλλο...όπως είπα και πριν...αχχχχχχ Διονύση!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έληξαν τα sms :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κομμουνιστής είναι αυτός που δεν έχει τίποτα και θέλει να το μοιράσει με όλο τον κόσμο.

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι αργία σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
@Exposed_Bone νομίζω ναι.:worry:


OnTopic: Δε πειράζει, υγεία. Θα περάσει ΚΑΙ ΑΥΤΟ.:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Eiχα τοοοοσα σχεδια για οταν γυρισεις αγαπη μου....
Τελικα δεν θα εχουμε αδειο σπιτι....
Σνιφ σνιφ..... ΚΡΙΜΑ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
@Exposed_Bone νομίζω ναι.:worry:


OnTopic: Δε πειράζει, υγεία. Θα περάσει ΚΑΙ ΑΥΤΟ.:mpinelik:
και βεβαια θα περασει...:D
και οπως ειπαμε οτι θελεις ειμαι εγω εδω και μπορεις να μου μιλησεις...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=nJb6pcykgmg&feature=related

δε ξέρω τι θέλω τελικά.........:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ποιος δε θα ήθελε να αλλάξει τον εαυτό του...;
ποιος δε θα ήθελε να γίνει καλύτερος...;
ποιος δεν κάνει τίποτα γι' αυτό...;
ένας απ' αυτούς είμαι και 'γω....
:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και ειχα μια σκασιλα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Καλύτερα ένα τέλος με πόνο,
παρά ένας πόνος χωρίς τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top