Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απολογισμός της ημέρας

  • Ανέβηκα για τρεις ώρες μάθημα
  • Την πρώτη ώρα την έχασα γιατί με είχε πάρει ο ύπνος
  • Την δεύτερη ώρα μπήκα
  • Την τρίτη ώρα την έχασα γιατί ξεχάστηκα στο κυλικείο :P

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί ανέβηκα σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Απολογισμός της ημέρας

  • Ανέβηκα για τρεις ώρες μάθημα
  • Την πρώτη ώρα την έχασα γιατί με είχε πάρει ο ύπνος
  • Την δεύτερη ώρα μπήκα
  • Την τρίτη ώρα την έχασα γιατί ξεχάστηκα στο κυλικείο :P

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί ανέβηκα σήμερα;

μα για να διευρυνεις τον κοινωνικο σου περιγυρο χρυσο μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
είμαι τρελή για το πιο γλυκό γατί του κόσμου! :redface: βρήκαμε προχθές μια γατούλα με 3 ψιψίνια σε μια από τις ανοιχτές αποθήκες της σχολής και τα φροντίζουμε! :hehe: είναι τέρμα ζουζούνια και το ένα που ειναι γκρι-άσπρο μου έχει πάρει τα μυαλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Είμαι κομμάτια από τα 6ωρα συνεχόμενα τεστ...

Άξιζε όμως... Θα λιώσω στο διάβασμα αυτές τις μέρες!:)


ΥΓ: Το έκανα πάλι... Ω ΝΑΙ ΠΑΛΙ! Κι όποιος (βλ. Γιόρκεεεε) κατάλαβε κατάλαβε!:whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mantouli

Νεοφερμένος

Η mantouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ειμαι κουρασμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μία βδομάδα πέρασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
-"7,000,000 άτομα είναι εκεί έξω περιμένοντας να τα γνωρίσεις"
-Τώρα είναι 6,999,997.

μα για να διευρυνεις τον κοινωνικο σου περιγυρο χρυσο μου.:P
Τελικά το έκανα σε άλλη σχολή, οπότε ξαναρωτώ, γιατί ανέβηκα στη δική μου in the first place?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazila

Νεοφερμένος

Η xazila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θέλω να παίξω βόλλευ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Θεε μου δώσε μου κουράγιο, γιατί αν μου δώσεις δύναμη θα τα *frak* όλα!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Anime τέλος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Που είναι ο Κρητίκαρος καλέ??αυτος πάντα είναι μέσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Συμβουλές Σουλτάνου σε Ερωτόληπτη, (ζαχαρωμένες σκέψεις εκ του Πετεφρή)

1. Δεν σε θέλει γιατί δεν σε σώζει.
2. Θα θέλει να σε σώσει μόλις θέλεις να σε σώσει άλλος.
3. Οι άντρες ζυγίζουν με έτη φωτός και μετρούν με μεζούρα.
4. Μη σε νοιάζει που δεν τον νοιάζει.
5. Δεν σε έσωζε.
6. Δεν έχει ανάγκη την ματιά σου, αλλά την ανάγκη σου.
7. Ο,τι διαδίδεται από τους ίδιους, είναι ψεύτικο.
8. Ο άνδρας και ο ανδρισμός, είναι δύο μαλωμένες αδελφές.
9. Αν θέλεις να μη μάθεις, να μαθαίνεις από άντρες.
10. Πάντως, γιά καλό και γιά κακό, μάθε το "γ@μησέ τα" σε εξήντα γλώσσες.

Η εντεκάτη εντολή παραμένει η γνωστή: Ου μπλέξεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
αναρωτιέμαι τι έχει να γίνει, όταν σφίξουν οι ζέστες.................!!!!;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατι ολα σε μενα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evellyn

Νεοφερμένος

Η evellyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θελω να ανουξω μαγαζι.αναρατιωεμαι τι ειδους
καμια καλη ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
καλή μου επιτυχία :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

SONIA14

Νεοφερμένος

Η ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ΣΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
15 χρονών κορίτσι, κι έχει μάθει να έχει το θάρρος να φωνάζει "σ' αγαπάω".... Μπράβο ρε Σόνια14! Απλά μπράβο σου! Τελικά η ανθρώπινη φυλή έχει ακόμα ελπίδες...:)

Άλλωστε αφού μέχρι κι εμείς οι Κύλωνες αγαπιόμαστε μεταξύ μας, γιατί όχι και οι άνθρωποι;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top