Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
έλα Χριστέ...... τι βλέπουν τα ματάκια μου;;;;;;;;;;:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μετρήθηκες, ζυγίστηκες, αξιολογήθηκες και κρίθηκες ανεπαρκής!:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Tα ψυχολογικά τεστ των περιοδικών είναι χάλια -μόλις ανακάλυψα οτι είμαι μια hipster, που πάσχει από fomo και έχω και χαμηλό iq, τέεεεεεεελεια!! >_<

Που είναι η καραμπίνα να ξεμπερδεύω επιτέλους...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι στο διαλο σκατα ειναι αυτα?
Tιποτα αλλο?>.>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σε είδα ξανά, ήσουν στα μαύρα ντυμένη
Πλατεία Μαβίλη, τέσσερις παρά
Μαζί μ' ένα ψώνιο κι οι δύο χαμένοι
Τρώγατε σάντουιτς, θολή ματιά

Περίμενα λίγο πίσω από μια στάση
Φοβόμουνα βλέπεις μη μ' αντιληφθείς
Αν κι ήσουν χλωμή, ξενυχτισμένη
Θεέ μου είχες μια λάμψη μαγική

Σ' ένοιωσα μέσα μου παντού
Σαν να μη πέρασε μια μέρα
Από το ναι του χωρισμού
Σαν να μη πέρασε μια μέρα

Σε είδα ξανά του κρατούσες το χέρι σφιχτά
Κι όμως έμοιαζες να ψάχνεις κάτι για να πιαστείς
Θυμήθηκα τότε που μου έδειχνες ένα αστέρι
Και μου 'λεγες φέρ' το εδώ κάτω αν μπορείς

Και ξέρεις εγώ προσπάθησα, ξέρεις
Να το φέρω κοντά να τ' αγγίξεις κι εσύ
Μα τρόμαξες τόσο απ' το φως και τη σκόνη
Κι έτρεξες γρήγορα κάπου να κρυφτείς

Περίμενα ακόμα πίσω από τη στάση
Μου φάνηκαν χρόνια μα ήταν μια στιγμή
Πετώ το τσιγάρο, τελευταίο πλάνο
Θεέ μου είχες μια λάμψη μαγική

Σ' ένοιωσα μέσα μου...

Σ' ένοιωσα μέσα μου...

Σ' ένοιωσα μέσα μου...
... κι είδα το φως του γυρισμού
Σαν να μη πέρασε μια μέρα

Τα ρα τα τα τα τα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Από την τελευταία σκηνή της σειράς "΄Το μυστικό του 'Αρη Μπονσαλέντη" :

Ο αστυνόμος Μπέκας έχει ξεσκεπάσει τον δολοφόνο Αυγουστή. Τον ρωτάει κάποια στιγμή, "κι εσείς γιατί τους σκοτώσατε όλους ;;" Εκείνος απαντάει, "ποιοί ήταν όλοι αυτοί ; Ο Μπονσαλέντης, ένας τυχοδιώκτης, ένα ρεμάλι, ένα απόβρασμα της κοινωνίας, ο Ιωσήφ, ένας Εβραίος, υπάνθρωπος, η Σόνια Παυλίδου, μια πόρνη, μια κοινή γυναίκα. Εγώ ήθελα να χτίσω με τον θησαυρό θέατρα, να κάνω δημόσια έργα, να φτιάξω μεγάλα πράγματα ! Και αυτοί οι ταπεινοί άνθρωποι θέλησαν να μου πάρουν τον θησαυρό ! Να τον κάνουν τι ; Εγώ ήθελα το Φως, την Αιωνιότητα ! Τότε ο Μπέκας τραβιέται σε μια γωνιά και του λέει "Ακούστε, έχω ένα ταπεινό γατί. Αν το σκοτώνατε για την οποιαδήποτε αιωνιότητα, ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
όταν λένε ότι " αυτός/ή έχει σφυρίξει....." τι εννοούν;;;;;:P:P

δεν νομίζω να μιλάνε για το πέναλντι....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σκέψη:

(τι να γράψω, τι να γράψω στις σκέψεις, πάλι δεν σκέφτομαι τίποτα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ας με πείσει κάποιος ότι το 2-4 στον αγώνα Ηρακλής-Ξάνθης δεν ήταν σικέ... Αλήθεια, το πιστεύει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι καλα που ειναι στο pc του bro. Δεν σε πεταει ποτε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ποσο βασανιστικο είναι να θες να δεις τον αγωνα και να δουλειυεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Oύτε τα σκατά του Ελγίνου δεν μας αξίζει να εκθέσουμε https://irakliotis.gr/blog/?p=2388
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"Δεν μας έφταναν αυτά που είχαμε, πήρε κι ο ΠΑΟ το πρωτάθλημα."

ahahahahahaha, epic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
o "καλύτερος" τρόπος να νιώσεις "αμ και κερατάς αμ και δαρμένος": 7:10 το πρωί μια "οργισμένη" γκόμενα βιάζεται πίσω σου, την ώρα που οδηγείς σε ένα στενό από εκείνα που ειναι όλοι παρκαρισμένοι και δεξιά και αριστερά, κάνοντας σλάλομ ανάμεσα στις λακούβες. Και σου κορνάρει. Να διαλύσεις το αμάξι σου και να πας πιο γρήγορα δεν έχεις διάθεση αλλά από την άλλη αποφασίζεις να κάνει στην άκρη λίγο πιο πέρα που έχει ένα μικρό άνοιγμα από τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα ο δρόμος [και να μην την πας καρότσα αφού για όποιο λόγο βιάζεται]. Στο άνοιγμα λοιπόν κάνεις δεξιά και περιμένεις να περάσει για να ξαναβγεις στο δρόμο.
Θεωρείς ότι έκανες και "καλή" πράξη και έδειξες "καλή συμπεριφορά" απέναντι στον πίσω οδηγό.

Και, ω του θαύματος, η...γκόμενα σταματάει δίπλα σου και σε λούζει σε διάφορα κοσμητικά και λοιπά γαλλικά γιατί 1. πώς πας έτσι κοπέλα μου, 2. όταν θέλουμε να σταματήσουμε βγάζουμε αλάρμ
(!)

Ωραίο πρωινό ξύπνημα(!) ... και δεν έχω πιεί καφέ ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έκανα το πρώτο μου μπάνιο!!!!!!! Τόσο νωρίς μπάνιο δεν είχα ξανακάνει!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έτσι, για να μάθει η παλιομπετούγια!!!!!!
Πολύ το φχαριστήθηκα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Έτσι, για να μάθει η παλιομπετούγια!!!!!!
Πολύ το φχαριστήθηκα!!!!

Εκδικητικό Μπούι! Me likes that!:D

Έτσι, έτσι, έλα στον κόσμο της Σκοτεινής Δύναμης.:devil: Βγάλε μου μια Σατανίλα να γουστάρω! Πάτημα στο λαιμό ρε! Σατανίλα!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κρίμα, εσείς χάνετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έτσι, έτσι, έλα στον κόσμο της Σκοτεινής Δύναμης.:devil:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε, νταξει. Υποτιθεται ολα εχουν ενα ΟΡΙΟ.
pffff
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top