Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οταν δε σε πιστευει ο ιδιος σου ο γονιος τι αλλο μπορεις να περιμενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αναμένοντας το delivery να έρθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πειναω...παλι!γκρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse__

Νεοφερμένος

Ο jesse__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα μου απαντήσει κάποιος στο θέμα μου, τον ενδιαφέρει ή όχι? ( Aντισεισμικό σύστημα του seismic )
Περίεργο...ούτε το διαβάζουν..

στην ελλάδα είμαστε , θα ενδιαφερθούμε αφού γίνει σεισμός

Sometimes love goes wrong, but love don't make mistakes.



Απαγορεύεται...:P

Το γραφουν κάποια εισιτηρια πλεον απο πισω οτι απαγορευεται ακομα και η προτροπη του να δωσεις σε καποιον το εισιτηριο σου...

Τί αλλο θα βγαλουν!!!:mad:

σε λίγο θα απαγορεύεται να χαιρετάς άλλους ανθρώπους στο μετρό για να μην δώσεις με χειραψία το εισιτήριο σου κρυφά :mad:



Ρε παιδιά, εσείς εκεί στο γυμναστήριο,
δίπλα από το άλσος.

Σας βλέπω κάθε μέρα να πάνω στους διαδρόμους
να τρέχεται βλέποντας την τζαμαρία
και με πιάνει η καρδιά μου.

Δύο βήματα είναι το άλσος,
δοκιμάστε!




το άλσος δεν έχει μωρά και τεκνά :/:

Χριστός Ανέστη...........!!!!! Αληθώς Ανέστη ο Κύριος...
αλήθεια γιατί λέμε και απαντάμε μόνο το πρώτο μέρος της ευχής, ;;;;;; ξεχάσαμε το δεύτερο μέρος;;;;;;

να είστε όλοι καλά.....:)

στιχομυθία στο χωριό μου :
-χριστός ανέστη
-επίσης

Γεια παιδιά, είμαι ο Αντώνης και δε ξέρω τι κάνουμε εδώ και δεν έχω καταλάβει τίποτα
εδώ ο καθένας λέει ότι σκέφτεται - για αυτό δεν καταλαβαίνεις τίποτα

π.χ.
πειναω...παλι!γκρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Θα παρω φορα, θα παρω φορα ΝΑ ΤΑ ΓΚΡΕΜΙΣΩ ....ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΑΝΑΠΝΟΗ!!!

ΗΛΙΑ!!! ΗΛΙΑ ΡΙΧΤΟ!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Θα παρω φορα, θα παρω φορα ΝΑ ΤΑ ΓΚΡΕΜΙΣΩ ....ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΑΝΑΠΝΟΗ!!!

ΗΛΙΑ!!! ΗΛΙΑ ΡΙΧΤΟ!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup:
Valder τι εχεις πάθει??ποιος σε πείραξε αγόρι μου??πες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
η σκέψη είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα με την πέψη, ωσπού να καταλάβεις οτί έφαγες, έχεις ήδη χωνέψει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
θελω να φυγω................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Πονάει το κεφαλάκι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse__

Νεοφερμένος

Ο jesse__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Valder τι εχεις πάθει??ποιος σε πείραξε αγόρι μου??πες..

Κανείς δε με πείραξε γατούνω! Εγώ είμαι ένα γλυκό φιδάκι, μια οχιά που αν πάει να με πειράξει κανείς, δαγκώνω θανατηφόρα! Γνωστό αυτό! :clapup:

Γούτσι γούτσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σφυριξες? Εληξα? Χαρηκες? Χ*στηκα.

ΧαχΑΧΑΧχΑΧαχχα. Θεα Νασια :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

Splendor in the Grass

:)


Οι γιατροί ενός νοσοκομείου έμειναν έκπληκτοι όταν μια 92χρονη Κινέζα,
η οποία είχε πάει στο νοσοκομείο με έντονους πόνους στην κοιλιά,
διαπιστώθηκε ότι κυοφορούσε τελικά για 60 ολόκληρα χρόνια
το αγέννητο παιδί της.:eek::eek::eek:


Ρε μπας και δεν έχω γεννηθεί ακόμα και ζω τα... προεόρτια? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erwtevmenh

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αγάπη είναι ένα από τα πιό ωραία αισθήματα που μας έδωσε ο Θεος αλλά δυστυχώς υπάρχουν στιγμές που πονάει πολύ!!! :'( Αλλά δεν μετανιώνεις ποτέ για αυτό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
"Πάντα γι'αλλους μιλάμε...έτσι δεν πονάμε...έτσι ξεχνάμε."

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erwtevmenh

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σωστό και αυτό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

erwtevmenh

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αν έχει κάνει κάποιος πατάτα και είναι έξυπνος, οφείλει να ζητάει συγγνώμη. Αν πάει να δικαιολογηθεί, τότε είναι απλά κουτοπόνηρος. Αν τέλος επιμείνει, τότε είναι απλά βλάκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Είμαι πολυ χαρούμενη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top