Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κάτι μου θυμίζει. Δυστυχώς πικρό. Εύχομαι στην περίπτωσή σου να μην καταλήξει πικρό.:(:/:
Θα προσπαθησω,δε θα τ'αφησω να με ριξει.θελει κοπο και τροπο,αλλα οχι δε θα τον αφησω...ειναι και θεμα εγωισμου απο ενα σημειο και μετα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρε Κασμίρ, όλα μαύρα πια; :(




Μία θετική σκέψη δεν υπάρχει στον ορίζοντα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βρε Κασμίρ, όλα μαύρα πια; :(




Μία θετική σκέψη δεν υπάρχει στον ορίζοντα; :)
Ελα ντε...?τοση μαυριλα...κι εξω ειναι χαρα θεου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ελα ντε...?τοση μαυριλα...κι εξω ειναι χαρα θεου!!!:)
Α, μπράβο, πες τα. Μπήκε το καλοκαιράκι. :)







Ανοίγει και η σχολή τη Δευτέρα, θα δεις ωραίο κόσμο, θα παίξεις τάβλι, θα μας κεράσεις, κτλ, κτλ, κτλ.. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Α, μπράβο, πες τα. Μπήκε το καλοκαιράκι. :)







Ανοίγει και η σχολή τη Δευτέρα, θα δεις ωραίο κόσμο, θα παίξεις τάβλι, θα μας κεράσεις, κτλ, κτλ, κτλ.. :bleh:
Τωρα,τουλαχιστον για μενα,αυτο το οτι ανοιγει η σχολη δεν ξερω αν ειναι πολυ καλο..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,012 μηνύματα.
...αϊντα λα φουμέντο και μαστουριόρε...!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Που να πήγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Η πολλή σκέψη κάνει κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μπορώ να μην σκέφτομαι, να μην νιώθω;;;:(
όχι δεν το θέλω... καλύτερα πόνος παρά τπτ... καλύτερα ζωή παρά θανατος, κ η ομορφιά για κάθε ερωτικό καρδιοχτύπι, όσο δυνατό, όσο βροντερό, όσο φλογερό ή γεμάτο αγκάθια, με κάνει να νιώθω κ άρα ζω...:)

ο στόχος μπορεί να είναι η Ιθάκη αλλά σίγουρα η διαδρομή είναι η ζωή;)


(και δεν θα σκεφτώ το μετά. κ δεν θ'αφήσω τον φόβο να με σταματήσει, κ θα το ζήσω όλο κ ας είναι μετά η φλόγα αυτού που θα με κάψει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί όσα χρόνια κι αν περάσουν δεν καταφέρνω να αποβάλλω αυτήν την έμφυτη τάση μου να μπλέκομαι μόνη μου???? :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garine

Νεοφερμένος

Η garine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μισώ το Outlook!!! Καταραμένο πρόγραμμα, μου έχει φάει την ζωή εδώ και 2 μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ότι είναι να γίνει ας γίνει. Έκανα πάρα πολλά. Δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ηλίθιο εμ ες εν..!!!!! :mad: και πάνω απ'όλα ηλίθια εγώ,που ενώ ήξερα ότι κυκλοφορούσε ιός,πάνω στην αφηρημάδα μου,άνοιξα το μήνυμα... :wall: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Keep walking
αλλά όπως λέει και μια φίλη μου
no vale la pena andar por andar.
δηλαδή δεν αξίζει να περπατάς για να περπατάς.

Ποιον έχω βλάψει, γιατί έτσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eίναι υπέροχο να σ' αγαπάει κάποιος και να στο δείχνει.... Να είναι δίπλα σου... ακόμα και αν η μαμά πατρίδα το κρατάει μακριά σου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μ'επιασε απελπισία...σκέφτηκα να τα βροντήξω, αλλά θα δώσω άλλη μια βδομάδα ευκαιρίας. αν συνεχιστεί η ανωριμότητα που επικρατεί, θα φάνε μια μούτζα κ άντε γεια, γιατί τον χαβαλέ τον καταντούν αγγαρεία!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Μια βαρεμάρα που έχω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Άρχισε το Παρά 5...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αν μ' αγαπάς μην κλαίς! απλά διεκδίκησέ με!:loveangel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 19 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top