Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αντί για Καλή Ανάσταση λέω Καλή Χρονιά! :worry:

Nα κάνεις παρέα με την μαμά μου που σήμερα αντί να δώσει στον παπά το πρόσφορο και τη λίστα με τα ονόματα των πεθαμένων για την δέηση έδωσε τη λίστα του σούπερ μάρκετ.:laugh: :P Κάγκελο ο πάτερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Nα κάνεις παρέα με την μαμά μου που σήμερα αντί να δώσει στον παπά το πρόσφορο και τη λίστα με τα ονόματα των πεθαμένων για την δέηση έδωσε τη λίστα του σούπερ μάρκετ.:laugh: :P Κάγκελο ο πάτερ...


φανταζομαι τον παπα υπερ αναπαυσεων ...κρεμμυδια,κ.α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φανταζομαι τον παπα υπερ αναπαυσεων ...κρεμμυδια,κ.α

Να είναι ελαφρύ το καπάκι της κατσαρόλας που τα σκεπάζει :bounce:

Η θεία μου μια φορά ήθελε να δώσει λεφτά για δώρο στον ξάδερφο μου για τα γενέθλια του. Πήγε λοιπόν να του βάλει τα χρήματα στην τσέπη και αντί για το φάκελο του βαλε καταλάθος απόδειξη του σούπερ μάρκετ.
Ευτυχώς έχει γενέθλια πρωταπριλιά και νόμιζε ότι ήταν πλάκα και δεν παρεξηγήθηκε :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κάθε πράγμα στον καιρό του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πφφφ βρωμαει το συκωτι απο μεσα! :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλή Ανάσταση σε όλους! (Βίκυ θα μου υποσχεθεί ότι φέτος θα φας και μαγειρίτσα και κοκορέτσι; Να δεις, που θα σου αρέσει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
(Βίκυ θα μου υποσχεθεί ότι φέτος θα φας και μαγειρίτσα και κοκορέτσι; Να δεις, που θα σου αρέσει...)

Όχι Βίκυ μην φας...Ούτε και εγω θα φάω!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Χριστός Ανέστη!! Χρόνια πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλή Ανάσταση σε όλους! (Βίκυ θα μου υποσχεθεί ότι φέτος θα φας και μαγειρίτσα και κοκορέτσι; Να δεις, που θα σου αρέσει...)


χαχαχα δεν υπαρχει περι[τωση πετρο μου! οι αλλοι μεσα εφαγαν αυτο το πραγμα που λεγεται μαγειριτσα εγω εφαγα κοτοπουλακι! γιαμι γιαμι!:D

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους καλό Πάσχα να έχετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ρε τι επαθες εσυ;:worry:

Νομιζω πως ειδες αρκετα dvd γι'αυτες τις μερες. Κανε ενα διαλειμα επειγοντως..:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πρακαλουνται οι ενδιαφερομενοι να δηλωσουν συμμετοχη για το παλερμο #23!! Οι 5 πρωτοι που θα ποσταρουν, κερδιζουν ενα πρακτικο σετακι ιζι κομπς:p...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ρε τι επαθες εσυ;:worry:

Νομιζω πως ειδες αρκετα dvd γι'αυτες τις μερες. Κανε ενα διαλειμα επειγοντως..:look:

Μωρέ λές;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καλό μας ταξίδι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλό μας ταξίδι!!!

Και καλά να περάσουμε! :clapup:

(την έκλεισα την βαλίτσα! Ναι τα κατάφερα!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χριστός Ανέστη...........!!!!! Αληθώς Ανέστη ο Κύριος...
αλήθεια γιατί λέμε και απαντάμε μόνο το πρώτο μέρος της ευχής, ;;;;;; ξεχάσαμε το δεύτερο μέρος;;;;;;

να είστε όλοι καλά.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Χριστός Ανέστη...........!!!!! Αληθώς Ανέστη ο Κύριος...
αλήθεια γιατί λέμε και απαντάμε μόνο το πρώτο μέρος της ευχής, ;;;;;; ξεχάσαμε το δεύτερο μέρος;;;;;;

να είστε όλοι καλά.....:)
Σε αυτο έχεις δίκιο..αλήθεια..να σου πω κι εμένα δεν μου βγαίνει εύκολα να το λέω,ίσως επειδή δεν το λένε συνήθως..μάλλον αυτο θα είναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top