Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Άραγε τι θα ήθελε από μένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σημασία έχει τι θα ήθελες εσύ από εκείνη/ον και ακόμα περισσότερο τι μπορείς να δώσεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πώς γινετα να τη θες και να την βριζεις...?Οπως λεει και το ρητο...:αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.πηγαινε να τη ρωτησεις στα ισια,προσωπο με προσωπο.(οταν θα εισαι ηρεμος φυσικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σας ευχαριστω στεκιοπαιδα...... :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Φαντάσου πόσο αφηρημένος είμαι που τώρα μόλις συνειδητοποίησα ότι από αφηρημάδα δέχτηκα τα ρέστα που ανήκαν στην δεσποινίδα... που πήραμε το ίδιο ταξί εκείνο το όμορφο βράδυ :redface: Πω πω, πώς μπορεί κάποιος να φανεί γαιδούρι από αφηρημάδα. Ντρέπομαι και να της το πω απευθείας ότι τώρα το κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άμα σου πω πως εκείνη η δεσποινίδα χαμπάρι δεν πήρε..και σε κάθε περίπτωση αποκλείεται να σου κρατήσει κακία, σίγουρα θα νιώσεις καλύτερα ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ναι :D ούτε εγώ γιατί την κοίταζα. Μετά κόντευε να με πατήσει το λεοφωρείο. :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Πόσο θα ήθελα να ήμουν μαζί του...
Να απολαμβάναμε τον ήλιο περπατώντας αγκαλιασμένοι στην παραλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι :D ούτε εγώ γιατί την κοίταζα. Μετά κόντευε να με πατήσει το λεοφωρείο. :rofl:

Γι' αυτό μάλλον θα κόντεψε να πέσει κάτω όπως περπάταγε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
And in the night, I could be helpless,
I could be lonely, sleeping without you.

And in the day, everything's complex,
There's nothing simple, when I'm not around you.

But I'll miss you when you're gone, that is what I do. Hey, baby!
And it's going to carry on, that is what I do. Hey, baby...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γι' αυτό μάλλον θα κόντεψε να πέσει κάτω όπως περπάταγε! :P

Πήγε να πέσει δυο φορές πριν το ταξί αλλά δεν το θυμάται. Θα την στήριζα γενικώς αλλά κάτι της κάνει το πράσινο όμορφο αλλά επικίνδυνα διαπεραστικό μου μάτι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πόσο θα ήθελα να ήμουν μαζί του...
Να απολαμβάναμε τον ήλιο περπατώντας αγκαλιασμένοι στην παραλία...

ααααχχχχ...Ποσο συμφωνω μαζι σου.....τι πιο απλη και ομορφη/τρυφερη εικονα.......κι ομως δυσκολο να γινει real..........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σχολάω σε πέντε, δέκα λεπτάκια..! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Hold onto my hands, I feel I'm sinking, sinking without you.
And to my mind, everything's stinking, stinking without you.

ααχ,δεν ειμαι καλα...!βοηθεια..!help!!Hilfe ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Hold onto my hands, I feel I'm sinking, sinking without you.
And to my mind, everything's stinking, stinking without you.

ααχ,δεν ειμαι καλα...!βοηθεια..!help!!Hilfe ...!!!

Τί έπαθες ? Είναι συνηθισμένο φαινόμενο αυτές τις μέρες το ερωτικό πατατράκ, το'χει η εποχή. Μην μασάς, τόσο νέα είσαι. 'Αλλοι ετοιμάζονται να χειροτονηθούν διάκονοι έτσι που πάνε :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τί έπαθες ? Είναι συνηθισμένο φαινόμενο αυτές τις μέρες το ερωτικό πατατράκ, το'χει η εποχή. Μην μασάς, τόσο νέα είσαι. 'Αλλοι ετοιμάζονται να χειροτονηθούν διάκονοι έτσι που πάνε :D.

Ναι.η αληθεια ειναι οτι ειμαι μικρουλα...και γι'αυτο το λογο ισως παρασυρομαι πιο ευκολα,ειναι λιγο και ο χαρακτηρας μου που βοηθαει προς αυτη την κατευθυνση.αλλα ειμαι μπερδεμενη.λεει πως με θελει,οτι του λειπω,αλλα ΦΟΒΑΤΑΙ.(ημασταν απο παλια γνωστοι και μετα φιλοι και μετα...??)δεν καταλαβαινω τι φοβαται...πως μπορει να ελεγχει ολα τα υπολοιπα συναισθηματα του και νάφηνει το φοβο να τον κανει να φερεται παντα συγκρατημενα...?δε θελει να με πληγωσει,να με στεναχωρησει κλπ,κλπ...κι αυτη η εποχη δε βοηθαει καθολου βρε παιδι μου..!ανοιξη,ηλιος,πουλακια,ανθισμενα λουλουδακια κλπ κλπ!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ποτέ κανένας μεγάλος έρωτας δεν γεννήθηκε από τον αέρα κάποιου ανθρώπου, αλλά από την φωτιά που μέρα με τη μέρα φουντώνει μέσα στην καρδιά του και θέλει να κατασπαράξει τον εαυτό του και τον άλλον. Φοβούνται τους ανθρώπους που δυναμώνουν και αποδυναμώνονται από έρωτα, αυτούς που λένε ''ή όλα ή τίποτα - χωρίς έρωτα η ζωή μου είναι μια μπούρδα''. 'Οποιος και όποια αποχωρεί πρωτού φουντώσει η φλόγα ξεγελασμένος από τα επιφανειακά σημάδια δεν έχει δει τίποτα. 'Οποιος φοβάται τον έρωτα και τα δυνατά και αφόρητα αισθήματα φοβάται ουσιαστικά τον ίδιο του τον εαυτό. 'Ισως καλύτερα να ζούμε κάτι και να πληγωνόμαστε από το να μην ζούμε καθόλου. Η μεγάλη πρόκληση της ζωής είναι η μεταμόρφωση. Κάθε τι βαθύ, αντισυμβατικό και αφόρητο κατοικεί στις κορυφές της μοναξιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
τώρα θα αρχίσουν τα δύσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Since you could make me smile
then you could stop the world for a while
Sometimes, you make me cry
then you give me wings and make me fly...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ΦΟΒΑΤΑΙ.(ημασταν απο παλια γνωστοι και μετα φιλοι και μετα...??)

Κάτι μου θυμίζει. Δυστυχώς πικρό. Εύχομαι στην περίπτωσή σου να μην καταλήξει πικρό.:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top