Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παει και αυτη η μερα...ωραια κυλησε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έκανα μπάνιο, λούστηκα (είχα 3 μέρες), αυτοσχέδια μάσκα με γιαούρτι, μέλι, λεμόνι και αγγούρι και φόρεσα θεσπέσια εσώρουχα (κάτω από την φόρμα και την φούξια μπλούζα ύπνου:worry: ). Τον αγαπώ και θα κάνω τα πάντα για να είμαστε μαζί, αλλά δεν θα μιζεριάσω άλλο. Με την μιζέρια δεν κερδίζουμε. Κι αν το βράδυ ξυπνήσω πάλι κι αρχίσω να κλαίω σαν χθες δεν θα αισθανθώ ηλίθια αλλά χαρά που είμαι αυτή που είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μια χαρά ξεμπερδεμένη είναι για να μην πω κάτι άλλο που τελειώνει σε -μένη και καλά θα κάνω να αδιαφορήσω παντελώς τελικά. Ε κάποια στιγμή θα το καταφέρω, βοηθάει και η ίδια πολύ με την -μένη συμπεριφορά της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Κλείνουν δυο χρόνια από τότε που γνώρισα τον μόνο άνθρωπο που με αγάπησε πραγματικά. Μακάρι να έβρισκα τη δύναμη να γυρίσω πίσω σ'εκείνη, την άνοιξη της ζωής μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δλδ συγγνώμη τι ήθελε να κάνω που ήταν απόμακρος;:mad:

όλοι απαιτήσεις έχουν, κανείς δεν κοιτάει την δικιά του απόμακρη συμπεριφορά, κ γω κάθομαι κ σκάω για τα αισθήματα τον άλλων...

τελικά άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. δεν βαριέσαι... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όλα καλάααα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Θα με υποστείτε, είχα πολλές σκέψεις.
Δεν θέλω οίκτο. Αγάπη, κατανόηση και δικούς μου ανθρώπους έχω ανάγκη.
Δεν κατακρίνω αλλά έχω το δικαίωμα να κρίνω και ειδικά όταν αφορά εμένα.
Δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι, το κατάλαβα και το χώνεψα καλά πλέον.
Δεν πρόκειται να γίνουμε όπως παλιά κατάλαβέ το και χώνεψέ το επιτέλους.
Δεν πρέπει να ξανασχοληθώ με κάτι που είναι προβληματικό εξαρχής.
Δεν ήταν σωστός ο συμπαίκτης μου στο τελευταίο μας παιχνίδι γιατί έκλεβε κι ακόμη κι αν το ομολόγησε δεν παύει να έχει κλέψει. Αν αισθάνεται άσχημα κι έχει τύψεις, ας έρθει να μου μιλήσει για να τον βρίσω και έτσι να αισθανθεί θυμό και να πάψει έτσι να στενοχωριέται. Διατίθεμαι να βοηθήσω σε αυτό κι ας πω πράγματα που θα στενοχωρήσουν πιο πολύ εμένα. Δυστυχώς σε αυτή τη ζωή δεν έχω μάθει μόνο να παίρνω. Αν με θες ως άνθρωπο, πάει χάθηκε αυτό, έκλεψες ήδη πολλά. Ε τώρα ως συμπαίκτη… δεν το θέλεις, δεν γίνεται επομένως. Ο καθένας το δρόμο του…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε βρίσκω όσο κι αν ψάχνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα χω παρει μαζΙιΙι μουυυυυ.. αρρργκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είμαι τόσο μα τόσο μπερδεμένη πια... και φοβάμαι που όσα νιώθω χάνονται... ξεθωριάζουν σιγά σιγά... και δεν θέλω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μακάρι να μπορούσα να πήγαινα 30 μέρες διακοπές στην Ιθάκη και όταν θα γυρνούσα να είχα περάσει όσα μαθήματα χρωστάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Μακάρι να μπορούσα να πήγαινα 30 μέρες διακοπές στην Ιθάκη και όταν θα γυρνούσα να είχα περάσει όσα μαθήματα χρωστάω!

Δικός μας είσαι...

Να πήγαινα κι εγώ στη Φλωρεντία για κανένα 10ήμερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
α καλά ήθελε να μου μιλήσει για να με βρίσει;:worry:
αϊντε, αϊντεεεε.... έχω να κάνω με παιδί μάλλον κ όχι με άντρα...
όχι λοιπόν δεν σκάω αφού δεν θέλει κ να μου λείπουν άνθρωποι που δεν μπορούν να σκεφτούν πιο ανοιχτά!
ναι θα έρθω να σου μιλήσω μικρέ μου, ή μάλλον να ακούσω τι έχεις να μου πεις αφού εσύ μόνος σου έκοψες τα δικά μου περιθώρια. εγώ παντως παιδί δεν είμαι, ξέρω τις ευθύνες μου κ γνωρίζω τις πράξεις μου, κ δεν φταίω εσύ έπαιξες απρόσεχτα...
λυπάμαι ναι. αναίσθητη δεν είμαι... λυπάμαι για την κρίση μου. όχι δεν εννοώ ότι έπεσα έξω για το αν είσαι ένα καλό παιδί (εγώ δεν κάνω π*****ς!) είσαι καλός, αλλά τελικά στο πως αντιμετωπίζεις τα πράγματα είσαι παιδί, κ δεν θα αναλωθώ να βρω λόγια να σε βρίσω ή κάτι τέτοιο. δεν σου κρατάω κακία κ θα το δεις. κάνε όπως νομίζεις...
θα τα πούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μακαρι να ξυπνουσα αυριο και ολα να ηταν οπως πριν..... :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα γίνει κι αυτό.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Κι όμως ακόμη την θέλω.:'(:'(. Σκ@τ@ πότε θα βάλω μυαλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελικά η ζωή που έχω ζήσει ως τώρα είναι άξια μεγαλύτερης εκτίμησης απ' όσης της έχω δώσει. Κι αν υπήρξαν άσχημες στιγμές, ακόμα κι αυτές ήταν χρήσιμες πολύ, ενώ οι εμπειρίες μου είναι πραγματικά πολύτιμες..

Σ' ευχαριστώ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Τελικά η ζωή που έχω ζήσει ως τώρα είναι άξια μεγαλύτερης εκτίμησης απ' όσης της έχω δώσει. Κι αν υπήρξαν άσχημες στιγμές, ακόμα κι αυτές ήταν χρήσιμες πολύ, ενώ οι εμπειρίες μου είναι πραγματικά πολύτιμες..

Σ' ευχαριστώ.. :)


καλημέρα ζωή :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top