Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Life is not about waiting for the storm to pass, It's about dancing in the rain.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εχασα ενα μεγαλο κοματι απο τους τελευταιους 8 μηνες





πως να διαγραψεις 3.000 μηνυματα? :/
Αυτο.Πως το κανεις?Ουτε εγω το εκανα με την καλυτερη διαθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν έχω ιδέα τι πρέπει να κάνω... :-/

Ooh, don't you wanna take her
Ooh, wanna make her all your own

Maria, you've gotta see her
Go insane and out of your mind
Regina, Ave Maria
A million and one candle lights
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αυτο.Πως το κανεις?Ουτε εγω το εκανα με την καλυτερη διαθεση.
εννοεις για τα πμ?
δε ξερω πως μαζευτικαν τοσα πολλα ειλικρινα :/
μη νομιζεις πως ειναι μονο εισερχομενα ή στελμενα.. συνολικα ειναι τοσα:P
αλλα απο ενα σημειο και μετα βαρεθηκα να στελνω:redface:
ηταν πιο πολλα.. δε θελω να διαγραψω ομως αλλα:/:
τα πμ μου πρεπει να ηταν περισσοτερα απο τα μηνυματα μου στο φορουμ.. δε θυμαμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γουάτ δε φακ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
οτι εχω να διαβασω διαγωνισμα και βαριεμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
GOOOOOD LUCK! :D

(και ξέρεις με το που θα φτάσεις να ρωτήσεις τα βασικα και σημαντικά, δλδ:
1. η καφετιέρα που είναι?
2. το καπνιστήριο?
3. Msn έχει το μηχάνημα ή πρέπει να το κατεβάσω μόνη μου?
4. Facebook μπαίνω ή μου κόψατε την πρόσβαση και πως θα στέλνω στη ρεζουλίν μου τα αντικείμενα που ψάχνει στο treasure madness?)
:P

:laugh:

1. Tην καφετιέρα μου την έχουν ηδη δείξει! :P
2. Το καπνιστήριο είναι έξω, στο δρόμο!!:mad: Δεν πειραζει, ευκαιρία να το ελλατώσω.
3. Σιγα μην τους ρωτήσω, είναι το πρώτο πράγμα που θα τσεκάρω μόλις ανοίξω τον υπολογιστή!!
4. Δες από πάνω!:P Σε εχω φτιάξει ρεζουλινι ε? :P

Σκεψη 1: Πως γίνεται να μην έχω αγχωθεί ακομα? :confused:
Σκέψη 2: Αλήθεια τι θα κανω αμα δεν μπορώ να μπω μσν? :worry::P
Σκέψη 3 (και πιο σοβαρή): Τι κανεις όταν πονάνε και οι 2 αστράγαλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εντελώς βλακεία οι νέες αλλαγές..πάω να δω ποιός γιορτάζει κ βλέπεις ένα κατεβατό ολόκληρο...χάλια!!

γράφε ένα ευχετήριο ποστ για όλους , ξέρω εξωφρενικό αλλά εδώ το κάνουνε οι κανονικοί φίλοι :mad:

Τώρα και να θέλουν πια δεν μπορούν. Ο Σιντ είναι ακατάληλος για ανηλίκους.:/:

:confused:

Όλες νυχτοπερπάτησαν έστω και μια φορά στη ζωή τους με το Sid.


Εγώ όχι :pfff:

Σκέψη: Από Δευτέρα καινούργια αρχή!!! :D

από Δευτέρα , θα νυχτοπερπατήσουμε δλδ ; Εγώ πάντως είμαι single .
Γυναίκαααα , σιδέρωσε το καλό πουκάμισο

σκέψη : [Ανέλπιδα Ερωτικά Περίεργα Ικανοποιητικά τραγούδια] https://www.youtube.com/watch?v=QGskFESJjGQ [/Ανέλπιδα Ερωτικά Περίεργα Ικανοποιητικά τραγούδια]

π.σ. :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"Boήθεια για διάσωση γατιού.."
λέει το τόπικ, από χτες εγώ η στραβή διαβάζω "βοήθεια για διάσωση γιατρού..."

[πάει τόχασα :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι τίποτα άλλο , ετοίμασες και το φακελάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σκεψη: πώς λεγεται το τραγουδακι που παιζει στη διαφημιση των multirama?? :mad:

σκεψη2:γιατι το κινητο μου αποδειχτηκε ελαττωματικο ενω κοστιζε 500 ε? :mad:

σκεψη3:ποτε θα τελειωσει η εξεταστικη? :mad:

σκεψη4:ποτε θα παψει να ναι ΤΟΣΟ μαλακας? :mad:

σκεψη5:εγω ποτε θα γινω πατερας? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
"Ναι, τ'αστέρια με κάνουν πάντα να γελώ."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
A Process control block (PCB, also called Task Controling Block or Task Struct) is a data structure in the operating system kernel containing the information needed to manage a particular process. The PCB is "the manifestation of a process in an operating system".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 344 μηνύματα.
πως θα περασω την σημερινη μερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
σκέφτομαι ότι................πολυ μακροσκελεις σκεψεις κάνετε παιδια!!! γιατί;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Σπίτι μου σπιτάκι μου, τι όμορφο που ήσουν!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
wiiiiiiiiiiii :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εννοεις για τα πμ?
δε ξερω πως μαζευτικαν τοσα πολλα ειλικρινα :/
μη νομιζεις πως ειναι μονο εισερχομενα ή στελμενα.. συνολικα ειναι τοσα:P
αλλα απο ενα σημειο και μετα βαρεθηκα να στελνω:redface:
ηταν πιο πολλα.. δε θελω να διαγραψω ομως αλλα:/:
τα πμ μου πρεπει να ηταν περισσοτερα απο τα μηνυματα μου στο φορουμ.. δε θυμαμαι:P
Καλα και γω τοσα ειχα.Δεν μου φανηκε περιεργο.
Απλα ουτε εγω ηθελα να διαγραψω.Τοσα πολλα αλλα ταυτοχρονα τοσο λιγα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top