Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
λες και πήγα σε άλλη πόλη νιώθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λες και πήγα σε άλλη πόλη νιώθω...


:hmm: αφου το βλεπεις ετσι εισαι σε καλο δρομο.
εγω οταν πρωτοηρθα Λαρισα τη σιχαινομουν. τωρα τη λατρευω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
απλά είπα ότι νιώθω το αρχικό μπέρδεμα...άλλοι δρόμοοι άλλοι άνθρωποι...σαν να έχασα τους παλιούς φίλους..θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
απλά είπα ότι νιώθω το αρχικό μπέρδεμα...άλλοι δρόμοοι άλλοι άνθρωποι...σαν να έχασα τους παλιούς φίλους..θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Ωρες ώρες νομίζω ότι είμαι φυσική ξανθιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ώρες ώρες απορώ με τον εαυτό μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παντως πειναω ολες τις ωρες!:devil:

Τι πραγμα και αυτο ρε γαμωτο?!

Οχι τπτ αλλο, αλλα ουτε το βραδυ δεν εχω τη δυναμη να περιορισω τον εαυτο μου. :mad:
Και το χειροτερο ολων ειναι οτι κανω επιδρομη στα γλυκα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
θα προλαβω ή οχι;
εγω αγχωθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • hate_love_by_hiriell1.jpg
    hate_love_by_hiriell1.jpg
    596.8 KB · Εμφανίσεις: 52

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μια ωραία πεταλούδα, το μικρό σπίτι στο λιβάδι, Χάιντι, Πίπη η Φακιδομίτη, κουβαδάκια, Τζον Τζον και Μπάρμπι και δεν συμαζεύεται. Κι εγώ σέλω να παίξω κι εγώ χαχαχαχαχαχααααααααααααα πώς καταντήσαμε λοχία. Αγκού ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
δεν είναι περίεργο όταν διαισθάνεσαι ότι κάτι άσχημο θα συμβεί σήμερα......
όταν λες πω πω τι άσχημο όνειρο ήταν, αυτό που είδα.......
κι όταν τελικά χτυπάει το τηλέφωνο και ακούς κλάμα στο ακουστικό σου;;;!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εγω παντως πειναω ολες τις ωρες!:devil:

Τι πραγμα και αυτο ρε γαμωτο?!

Οχι τπτ αλλο, αλλα ουτε το βραδυ δεν εχω τη δυναμη να περιορισω τον εαυτο μου. :mad:
Και το χειροτερο ολων ειναι οτι κανω επιδρομη στα γλυκα.:mad:

Είτε ίδια μανα μας γέννησε, είτε στην ίδια κολυμπήθρα μας βάφτισαν. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ο λόγος μου έχει βαρύτητα και μάλιστα 95 κιλών!:P:(:(

ΥΓ: Το λαιμό μου μέσα ΠΟΝΑΩ!!!:mad::mad: Πίνω όλη μέρα ροφήματα σα γλάρος, ξύπνησα από τους πόνους στο 3ωρο του ύπνου, γενικά είμαι πολύ γλυκός άνθρωπος αλλά ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ!!!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Κέρδισα το φλουρί στην πρωτοχρονιάτικη πίτα που κόψαμε στο σχολείο! :D:D:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
:O
Τυχη :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki312

Νεοφερμένος

Η Μαρια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εδω χιονισε και δν ειχαμε σχολειο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki312

Νεοφερμένος

Η Μαρια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εδω χιονισε και δν ειχαμε σχολειο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ποτε θα χιονισει να κλεισουν τα σχολεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Παιδι..

Δλδ?

Ενθουσιασμος,μαλωμα,γκαφες..Παιδι..Μαματο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παιδι..

Δλδ?

Ενθουσιασμος,μαλωμα,γκαφες..Παιδι..Μαματο..:)

Γίνεσαι πατέρας; :hmm: :P

Σκέψη: Πόσο σκατά μπορούν να πάνε τα πράγματα οεο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.


Θ άλλαζαν όλα αν δεν σ αγαπούσα
θα μουν πιο ψύχραιμη δεν θα ξεσπούσα
θα σε λευτέρωνα θα το μπορούσα
όλα τα λάθη σου θα προσπερνούσα .
Δεν θα ταν πόλεμος δεν θα νικούσα
δεν θα περίμενα δεν θα αργούσα
μόνο για μένα δεν θα σε κρατούσα
θ άλλαζαν όλα αν δεν σ αγαπούσα πια ..πια
Tρέξε να γλυτώσεις ,τώρα τρέξε αν σε πιάσω μπορεί να νιώσεις
πως η αγάπη δυναμώνει και έχει δύναμη που σκοτώνει τώρα
τρέξε αν φοβάσαι από τον έρωτα πιο μακριά πιο μακριά .

Θ άλλαζαν όλα αν δεν σ αγαπούσα

Την ηρεμία σου δεν θα χαλούσα, θα καταλάβαινα
θα συγχωρούσα δεν θα χρωστούσες και δεν θα
χρωστούσα δεν θα ταν πόλεμος δεν θα νικούσα
δεν θα περίμενα δεν θα αργούσα μόνο για μένα
δεν θα σε κρατούσα θ άλλαζαν όλα αν δεν σ αγαπούσα
πια πια



Tρέξε να γλυτώσεις ,τώρα τρέξε αν σε πιάσω μπορεί να νιώσεις
πως η αγάπη δυναμώνει και έχει δύναμη που σκοτώνει τώρα
τρέξε αν φοβάσαι από τον έρωτα πιο μακριά πιο μακριά
τρέξε να γλυτώσεις ,τώρα τρέξε αν σε πιάσω μπορεί να νιώσεις
πως η αγάπη δυναμώνει και έχει δύναμη που σκοτώνει
τώρα τρέξε αν φοβάσαι από τον έρωτα πιο μακριά πιο μακριά
τρέξε από μένα πιο μακριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top