Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
oui!!

λεω να παω! εκτος απο χμ, ζαγοροχωρια κοντα, σε μερικες μερες, λεω να υποκυψω και στο ταξιδακι αυτο...

αφενος Κων/πολη, γιαακομα μια φορα! τη λατρευω αυτη την πολη!!!
και τους φιλους μου εκει! και το μεγαλο παζαρι, με τις τελειες belly dance στολες!!

Αλλα ειναι και η Barbora.. απο τη μια σκεφτομαι οτι Πραγα Βουδαπεστη τα χω φαει στη μαπα τοσες φορες που χω παει, ενω Κων/πολη οχι... ΑΛΛΑ απο την αλλη ειναι και οι δυο απιθανες πολεις και θελω πολυ να ξαναπαω-ειδικα και για αυτο το ατομο!
Και ειδικα τωρα, που μου εστειλε τον οδηγο!
ααααχ!

μωρε, να παω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αύριο είναι η χειροτερη μέρα... Ωωωωωχχχ.... ----==*==-----
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Υπάρχει τόσος κόσμος εκεί έξω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πρέπει να ανοίξω τα φτερά μου χωρίς να φοβάμαι... αλλά πως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 61 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
....άντε πάλι αύριο από την αρχή ...η ίδια ιστορία ....
.......μου αρέσει που αυτό είναι ...διαχρονικό ....

θα ταξιδεύσω και ας χαθώ σε ότι γιαλό κι ας λάχει ...
:hmm:



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
gmt γιατι δε μπορω να μπω στα μειλ μου στο yahoo?
τι σκ@τα, τους επεσε ο σερβερ νυχτιατικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Όσο πάει και καλύτερα... :):). Μάλλον... Ο καιρός είναι καλός δείκτης κι οδηγός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα γινει κατι καλο..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Tι πιο καλό από αυτόν τον υπέροχο καιρό σήμερα....
ευκαιρία για βόλτες και εκδρομές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί όλοι οι μεγάλοι δάσκαλοι και άνθρωποι "πρέπει" να φεύγουν νωρίς?

Καλό ταξίδι...

Να προσέχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κριμα βρε xrz μου... το ειδα κι εγω, κριμα τον ανθρωπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Να είναι όλοι καλά να τον θυμούνται......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε μπορω αλλο, παω να βγω...
καλα στειακια κανουμε αλλα με πλακωνουν οι τοιχοι,ειναι και τοσα που πρεπει να κανω...
εισαι πολυ σημαντικη για μενα, να το ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί όλοι οι μεγάλοι δάσκαλοι και άνθρωποι "πρέπει" να φεύγουν νωρίς?

Καλό ταξίδι...

Να προσέχεις...


Λυπάμαι.. :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
γιατι λεει το κεφαλι μου κατι και η καρδια μου ακριβως το αντιθετο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
After all these battles and the wars
I'm still the queen of my domain,
I'm feeling stronger now..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ναι με πληγώνεις αλλά σαγαπώ. κ σε πληγώνω κ γω. αλλά αυτό είναι το παιχνίδι που διάλεξες εσύ, κ αν υπάρχει γυρισμός δεν ξέρω. τι θες να μου πεις; όλο νομίζω ότι τα έχουμε καλύψει όλα κ όλο υπάρχουν διάφιρα. κ ανησυχείς. κ η μοναξία. κ εσύ εκεί με κοιτάς από μακρία...
ίσως ξανά κάπου, κάπως κάποτε...
αλλά όχι τώρα, μακάρι τότε να είμαι έδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
γιατι λεει το κεφαλι μου κατι και η καρδια μου ακριβως το αντιθετο;

Αχ βρε Hunter..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατί δουλέυουμε ατελείωτα και ο μισθός ειναι ο ίδιος και άμα δουλέψεις λιγότερο στον μειώνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.
ρε παιδια αμα πρεπει να σχολιασω τωρα εγω κατι πανω σε αυτο, ΔΕΝ μπορω να το κανω? και για ποιο λογο?
πρεπει να ρθω στις σκεψεις, να το εκφρασω σαν σκεψη, παρολο που ειναι φωνη? ΦΩΝΑΡΑ?
ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ?
το παρακαναν καποιοι ε.

https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=199600&postcount=16

ειλικρινη, ευγε, εχω ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

ΑΚΡΙΒΩΣ.


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top