Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
όλα καλά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τόση νέκρα συναισθημάτων δεν την αντέχω ούτε εγώ που την νιώθω.. Που και που ανοίγουν οι βρύσες βέβαια, αλλά γενικά είναι σχεδόν σαν να μην έζησα ποτέ τίποτα και με ανησυχεί αυτό.. Είναι φυσιολογικό άραγε; :confused:

(..ακόμη και σήμερα που σε είδα για να πάρω το κλειδί σου.. πάλι κενό.. σε κοίταζα και ενώ σε ένιωθα οικείο, δεν ένιωθα ούτε αγάπη, ούτε μίσος, ούτε θυμό, ούτε τίποτα.. :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τι μου φταίει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
η αποστασιοποιηση ειναι κατι συνηθισμενο, καλο μου, νομιζω, ειδικα οταν μας συμβαινει κατι τελειως ανατρεπτικο...
ελπιζω να νιωσεις συντομα καλυτερα...
αν οχι, ελα σε καποιο μιτινκ ρε αδερφε!
η τελοσπαντων, μπες να δεις ποσο θεα-σεξι σε ανεβοκατεβαζουμε με την ιο ιο σε αλλο ποστ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Τελικά όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τελικά όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις...


Η ζωη ειναι απλη, καλο μου. Το μπερδεμα ειναι να το καταλαβεις.

:worry: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
η αποστασιοποιηση ειναι κατι συνηθισμενο, καλο μου, νομιζω, ειδικα οταν μας συμβαινει κατι τελειως ανατρεπτικο...
ελπιζω να νιωσεις συντομα καλυτερα...
αν οχι, ελα σε καποιο μιτινκ ρε αδερφε!
η τελοσπαντων, μπες να δεις ποσο θεα-σεξι σε ανεβοκατεβαζουμε με την ιο ιο σε αλλο ποστ! ;)

:bigarmhug :bigarmhug :kissing:

(Έναν νέο έρωτα φέρτε μου γρήγορα! :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το χαμογελο σου..
Εσυ αλλαξες.. Αυτο οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατι ρε παιδάκι μου οι μανάδες ειναι τόσο καταπιεστικές και δεν καταλαβένουν ότι ΄παντρέυτηκα για να ζώ με τον άντρα μου όπως θέλω και όχι όπως θα πεί εκείνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα σε δω;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ρε σεις...

Μηπως τελικα ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Ρε σεις...

Μηπως τελικα ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ;

μην ανησυχείς, με τον επόμενο έρωτα θα σου περάσει...:P


...αχ κ να'ξερες πόσο πολύ μου λείπεις...
εγώ πάλι γιατί παραείμαι ευαίσθητη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αμ δεν μιλαω μονο ερωτικως τραβελακι...

Τεσπα, θες να γινω η ζαχαρινη σου; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Αμ δεν μιλαω μονο ερωτικως τραβελακι...

Τεσπα, θες να γινω η ζαχαρινη σου; ;)

αν δεν είσαι η μετενσάρκωση του πρώην μου, y not?
θα μου δώσεις λίγη γενική αναισθησία, θα σου δώσω μια σταγόνα ευαισθησία κ όλα ισορροπούνται!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οι φιλοι ειναι πολυ σημαντικοι...
στεναχωριεμαι με τη στεναχωρια σου καλο μου, καταλαβαινω το μεταιχμιο σου και ειμαι κοντα σου...
σαγαπω πολυ πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τεσπα εγω εχω να πω:


ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΦΑΛΑ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΗΗΗ!!

Υ.Γ.: "Μετενσαρκωση"; Τονεσκοτωσες μαρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μιλησε μου.. Περιμενω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι θέλω να κάνω τώρα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω μια υποψία πως θέλω να θυμώσω με τις λαλακίες που γράφεις στο μσν κάτω από το ψευδώνυμό σου, αλλά και πάλι μόνο που το σκέφτομαι ..βαριέμαι! Και λέω μάλλον να γελάσω με τις γελοιότητές σου!

(..ή απλά να σε διαγράψω από το μσν μου, χωρίς να σε μπλοκάρω :D Ούτως ή άλλως, μόνο λαλακίες μπορεί να γράψεις επειδή νομίζεις πως και καλά συγχύζομαι όταν τις βλέπω.. Θυμάσαι κάποτε που σου είπα game over; Τώρα θα το καταλάβεις πολύ σύντομα πόσο over είναι όλα πια! Άντε, γιατί πολύ σε εκτίμησα και δεν σου άξιζε!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δεν εχω και πολλη ορεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top