Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πώς ανοίγουμε θέμα...ξέχασα...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Επιτέλους.'΄.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Σκέψη: Ευτυχώς, δεν είμαι ο μόνος που κοντεύω να σκάσω από τη μαμακία που βαράει τον κόσμο.... Δεν είμαι ο μόνος που λέω από μέσα μου "Βούλωσ' το βρωμόστωμα μια ώρα αρχύτερα ανθρωπάκι μου... Βλαμμένο υποκείμενο! Μπιρι μπιρι μπιρι μπιρι ε αει στον κόρακα πια!" κι όχι μόνο αυτό αλλά να κρώζει και μες τ' αυτί σου το όρνιο!

Ας όψεται που άμα μιλήσουμε μπορεί και να μας πάρει ο διάολος πριν τελειώσει το Ν-ωρο (ανάλογα πόσο φοιτά ή εργάζεται κανείς) γιατί δυστυχώς για κάθε συμμαθητή/συνεργάτη που θα σε χειροκροτήσει αν ξεσπάσεις, υπάρχουν άλλοι δέκα που θα σε θάψουν για την "αγένειά σου" στο διάλλειμα για τσιγάρο/καφέ.

Ρεζ... you have my wide open support!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σκέψη: Ευτυχώς, δεν είμαι ο μόνος που κοντεύω να σκάσω από τη μαμακία που βαράει τον κόσμο.... Δεν είμαι ο μόνος που λέω από μέσα μου "Βούλωσ' το βρωμόστωμα μια ώρα αρχύτερα ανθρωπάκι μου... Βλαμμένο υποκείμενο! Μπιρι μπιρι μπιρι μπιρι ε αει στον κόρακα πια!" κι όχι μόνο αυτό αλλά να κρώζει και μες τ' αυτί σου το όρνιο!

Ας όψεται που άμα μιλήσουμε μπορεί και να μας πάρει ο διάολος πριν τελειώσει το Ν-ωρο (ανάλογα πόσο φοιτά ή εργάζεται κανείς) γιατί δυστυχώς για κάθε συμμαθητή/συνεργάτη που θα σε χειροκροτήσει αν ξεσπάσεις, υπάρχουν άλλοι δέκα που θα σε θάψουν για την "αγένειά σου" στο διάλλειμα για τσιγάρο/καφέ.

Ρεζ... you have my wide open support!:)
Είμεθα και εμείς εδώ κύριε Valder!Σιγά να μην σε αφήναμε μόνο σου, πριτσ:teasing:

Σκέψη: 8 και σήμερα και θα δω τα μωράκια μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οτι θελω να τα παω πολυ καλα σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'


Βρε,βρε τον Σκανδαλίδη...

..Που χάθηκες εσύ;


- e-sofia, μπιφτέκια με πατάτες
στον φούρνο.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πότε θα βγάλει απο πάνω της αυτό το κολιέ η Τρέμη;;

Ανησυχίες που έχει ο κοσμος.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ανεμομαζωματα....ανεμοσκορπισματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Είναι η μουσική επένδυση του δράματος της ζωής σου
που επαναλαμβάνεται σαν κομμάτι του Ερίκ Σατί
κι όσο εσύ συνεχίζεις να προχωράς αδιαφορώντας γι΄ αυτήν
ζώντας άζωη ζωή
και παριστάνοντας τον κουφό
τόσο αυτή θα δυναμώνει θα δυναμώνει θα δυναμώνει
δυναμώνει δυναμώνει δυναμώνει
μέχρι να γίνει τόσο εκκωφαντική που θα πονέσεις.


Να πονέσω,
δε φοβάμαι να πονέσω.
Μη και δε την ακούσω φοβάμαι,
να μου θυμίζει πόσο μαλακοπίτουρας είμαι :redface:

Το θέμα δεν είναι να ακούσουμε την εσωτερική φωνή που δυναμώνει και ουρλιάζει...
Αλλά να αρχίσουμε να κοάζουμε συντονισμένα μήπως ακουστούμε στα πέρατα του σύμπαντος,
ακρόαση Θεού νομίζω το λένε...

Αστειότητες.

Και σταμάτα πια να διαβάζεις ζώδια. :P

υγ. θέλω να γίνω ο διάδοχος του γιούρι γκέλερ, μου το είπε η φωνή inside. :worry:

εξίσωση Σατί: Ζ = α χ F + Π (όπου Ζ ζωή, F δύναμη και Π πόνος)

εξίσωση δική μου: Ζ = α χ Φ (όπου Φ φυτρωτική ικανότητα, χιχι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
είναι πολύ έξυπνα παιδιά για να πιστεύουν κάτι τέτοιο....
ή τουλάχιστον εγώ τα είχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τελικα τι σκεφτεται η ολγα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι
αυριο εχω παρουσιαση ευχομαι να τα παω καλα
οτι ειναι και πολυ βλημμα ο....ξες
και τι θα γραψω στην εξεταστικη,αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Παιζει να εσπασε το μπουκαλι και να καταπια κανα γυαλι :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Παιζει να εσπασε το μπουκαλι και να καταπια κανα γυαλι :hmm: :P
:!:
να σε χτυπησω στην πλατη "νονος" να βγει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
:!:
να σε χτυπησω στην πλατη "νονος" να βγει?:P
Σκατα .:P
Παιρνω που λες την guinness την βαζω σε ενα πεζουλι(ξερεις , με την κλασσικη μεθοδο) για να την ανοιξω την βαρω τιποτα .
Την ξαναβαραω τιποτα .
Ε δεν ανοιγε η πουτ@ν@ :P νευριαζω βαραω μια το καπακι βγαινει αντε επιτελους .
Και υπαρχει περιπτωση να χτυπησε λιγο και να εσπασε λιγο και να καταπια κανα γυαλι και να πεθανω :P αλλα δεν νομιζω να εσπασε :hmm: δεν ξερω βασικα..
Ασε που απο το χτυπημα μελανιασε και το χερι μου ..
Και ολα αυτα για να πιω μια μπυρα :P
Δεν πειραζει , αξιζε:P(αρκει αν ζησω :who: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ακομα σε σκεφτομαι ρε γμτ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Σκατα .:P
Παιρνω που λες την guinness την βαζω σε ενα πεζουλι(ξερεις , με την κλασσικη μεθοδο) για να την ανοιξω την βαρω τιποτα .
Την ξαναβαραω τιποτα .
Ε δεν ανοιγε η πουτ@ν@ :P νευριαζω βαραω μια το καπακι βγαινει αντε επιτελους .
Και υπαρχει περιπτωση να χτυπησε λιγο και να εσπασε λιγο και να καταπια κανα γυαλι και να πεθανω :P αλλα δεν νομιζω να εσπασε :hmm: δεν ξερω βασικα..
Ασε που απο το χτυπημα μελανιασε και το χερι μου ..
Και ολα αυτα για να πιω μια μπυρα :P
Δεν πειραζει , αξιζε:P(αρκει αν ζησω :who: :P)
ρε μλκ για μια μπυρα..?:P
ουτε γκομενα να ταν...:P:P
αντε να ταν κανα θρυψαλακι απο γυαλι... οχι και ολκληρο κομματι...
εκτος αν ησουν τοσο πορωμενος και δεν καταλαβες τιποτα?:P
-----------------------------------------
ακομα σε σκεφτομαι ρε γμτ:(
αχ.... πανω σε μια μηχανη γιαμαχαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Κοιτάει τώρα πίσω και βλέπει εκκρεμότητες .... Ακρωτηριασμένες επιθυμίες ... Ατροφικές απόπειρες .... Προδοσίες ..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Παιζει να εσπασε το μπουκαλι και να καταπια κανα γυαλι :hmm: :P

Είσαι καλά ρε; :P

Σκατα .:P
Παιρνω που λες την guinness την βαζω σε ενα πεζουλι(ξερεις , με την κλασσικη μεθοδο) για να την ανοιξω την βαρω τιποτα .
Την ξαναβαραω τιποτα .
Ε δεν ανοιγε η πουτ@ν@ :P νευριαζω βαραω μια το καπακι βγαινει αντε επιτελους .
Και υπαρχει περιπτωση να χτυπησε λιγο και να εσπασε λιγο και να καταπια κανα γυαλι και να πεθανω :P αλλα δεν νομιζω να εσπασε :hmm: δεν ξερω βασικα..
Ασε που απο το χτυπημα μελανιασε και το χερι μου ..
Και ολα αυτα για να πιω μια μπυρα :P
Δεν πειραζει , αξιζε:P(αρκει αν ζησω :who: :P)

:!:

Είσαι χαζό. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αστα ρε θανο τι εχω παθει

χωσε μου κανα μπουκετο να συνελθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top