Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ωχχχ τ0ο χειρότερο ... :( καλη αναπαυση να χει το παιδι...και εγώ τώρα κάνω μαθήματα οδήγησης και φοβάμαι πολύ:'(:'(
Δεν χρειαζεται να φοβασαι.Απλα να εισαι προσεκτικη.
Ειτε εχει πρασινο ειτε δεν εχει κοιτα δεξια-αριστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να φοβασαι.Απλα να εισαι προσεκτικη.
Ειτε εχει πρασινο ειτε δεν εχει κοιτα δεξια-αριστερα.

πάντα έτσι κάνω,ειδικά αν υπάρχουν στο δρόμο παιδιά ή μηχανάκια:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
"Στο δρομολογιο αυτο, δεν διαλεξα να ανεβω! Βαρεθικα σκουπιδια να μαζευω! Τι δουλεια εχω εγω μ'αυτα, τι γυρευω; Σταματιστε καπου εδω να κατευω!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
πάντα έτσι κάνω,ειδικά αν υπάρχουν στο δρόμο παιδιά ή μηχανάκια:iagree:
Ε ντξ.Καθαρη θα την βγαλεις εσυ.:P
Χωρις πλακα καλα κανεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πονάει η πλάτη μου το κρυο είναι πολύ και έχω υγρασία γιατί έξω βρέχει πάρα πολύ....
Τι λες τώρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
τελικά κάτι περίεργα συμβαίνουν στη ζωή ξαφνικά ,κι ενώ ψάχνεις το διαβατήριο σου στα πολύχρωμα κουτάκια που έχεις στη βιβλιοθήκη σου, να ανακαλύπτεις μέσα σε αυτά, μικρά θαύματα ή μικρές στάχτες....κομμάτια από το παρελθόν σου που νόμιζες ότι δεν υπήρχαν πια.......και ξαφνικά αντί να αναζητάς το διαβατήριο (θα πάω ταξιδάκι ναι!!!!!!) να χάνεσαι σε σκέψεις σκεψεις σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις, σκέψειιιιιιιιιςςς ιιιςςς!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να έχω χάσει τα δημητριακά μου?
..........στο ίδιο μου το σπίτι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Τροχαιο.
Πηγαινε σχολειο με το μηχανακι και σε μια στροφη τρακαρε με ενα αυτοκινητο.
Στην αρχη νομιζαν οτι ειχε σπασει το χερι του.
Τον πηγαν στο νοσοκομειο και απο εκει τον στειλανε σε ενα νοσοκομειο στην Χαλκιδα και πεθανε.
οχι ρε γαμωτο....στην ηλικια σου να φανταστω ε?... κριμα το παιδι....
-----------------------------------------
Είναι δυνατόν να έχω χάσει τα δημητριακά μου?
..........στο ίδιο μου το σπίτι?!
ειναι δυνατον να ειναι τοσο χαζη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γεια σου Papageorge.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι βρεχει πολυ.............και μ'αρεσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ναι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ρε Αλεξανδρα , μια απορια .
Γιατι το κανεις συνεχεια αυτο ?
Εισαι σε ενα τοπικ και βλεπεις οτι το παρακολουθει και καποιος αλλος .
Και λες για σου ταδε .:P
Λιγο ακυρο .
Δηλαδη τελειως οφφ αλλα και ακυρο , τεσπα στα @@ μας :P
Γεια σου λοιπον :P
Τι κανεις ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
οχι ρε γαμωτο....στην ηλικια σου να φανταστω ε?... κριμα το παιδι....
-----------------------------------------

ειναι δυνατον να ειναι τοσο χαζη?:P

τσου ρε! :P:P

έχω ψάξει μέχρι κ κάτω από το κρεβάτι... τζίφος!!

μηπως όντως είμαι? καλά με λένε κατάξανθη... (κι ας είμαι ΚΑΣΤΑΝΟξανθη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
τσου ρε! :P:P

έχω ψάξει μέχρι κ κάτω από το κρεβάτι... τζίφος!!

μηπως όντως είμαι? καλά με λένε κατάξανθη... (κι ας είμαι ΚΑΣΤΑΝΟξανθη...)
Ελα μου ντε ..γιατι ?:hmm: :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γιατί χαιρετώ κάποιον; Γιατί χαίρομαι που τον βλέπω. Εσύ πώς το εκλαμβάνεις;
Το ότι χαίρομαι όταν βλέπω κάποιον είναι το πιο "σχετικό" πράγμα. Εντύπωση σού κάνει; Κρίμα. Άκυρες είναι οι μαλακίες που λέγονται εδώ μέσα απλά για να περάσει η ώρα. :)
Αυτό σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τσου ρε! :P:P

έχω ψάξει μέχρι κ κάτω από το κρεβάτι... τζίφος!!

μηπως όντως είμαι? καλά με λένε κατάξανθη... (κι ας είμαι ΚΑΣΤΑΝΟξανθη...)
καταξανθη στην Ξανθη...:fss: υποπτο...
ταιριαζεις μια χαρα με τη πολη μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Γιατί χαιρετώ κάποιον; Γιατί χαίρομαι που τον βλέπω. Εσύ πώς το εκλαμβάνεις;
Το ότι χαίρομαι όταν βλέπω κάποιον είναι το πιο "σχετικό" πράγμα. Εντύπωση σού κάνει; Κρίμα. Άκυρες είναι οι μαλακίες που λέγονται εδώ μέσα απλά για να περάσει η ώρα. :)
Αυτό σκέφτομαι.
Σωστος ο συλλογισμος σου αλλα υπαρχουν και τα pm και τα μσν κτλ...
Υπαρχει και περιπτωση να μην το δω το μνμ στο τοπικ και να μην σου απαντησω και να φανεις ακυρη :P
Για σενα το κανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
καταξανθη στην Ξανθη...:fss: υποπτο...
ταιριαζεις μια χαρα με τη πολη μου...:P

ήταν τελικά καρμικό! :P
-----------------------------------------
Ελα μου ντε ..γιατι ?:hmm: :fss:

αυτό αναρωτιέμαι κ εγώ! :P:P

:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top