Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ο Pitt είναι αίσχος.
-----------------------------------------
Σημερα ολο να σκασω μου λες ..τι επαθες :P

Εγώ τίποτα.:P
Με προκαλείς ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α καλα,αποχωρω απο τη συζητηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
πωωω ελεος.ολοι σας ζηλευετε και λασπολογειτε.
για τον brad pitt εχεις να δηλωσεις κατι?:P
Ναι , ολοι λενε πως ο clooney ειναι καλυτερος , ΟΛΟΙ ομως .
Σιγα τον γιωργακη τον κλουνει .
Κωλογερος 963262 χρονων και δεν εχει τιποτα ιδιαιτερο .
Εκπεμπει μια γοητια θα μου πεις .
Αφριδια εκπεμπει , ο ρολος της ταινιας τον κανει ετσι και λογο της προπαγανδας της τηλεορασης ακους συνεχεια ειναι το ενα ειναι το αλλο ε στο τελος τα λες και συ .
Αφου ο κλουνει ειναι σκατα και ειναι πιο ομορφος απο τον μπραντ αρα φαντασου τι ειναι το ποζερι ο πιτ :fss: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Συμφωνω ρε λατρεία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ο Pitt είναι αίσχος.
-----------------------------------------


Εγώ τίποτα.:P
Με προκαλείς ρε. :P
Nα συμφωνει και μια γυναικα (?)
Αλλο που δεν θες εσυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γυναίκα είμαι ρε, ναι.
Στα διάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
κάποια ξεχωριστή...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι , ολοι λενε πως ο clooney ειναι καλυτερος , ΟΛΟΙ ομως .
Σιγα τον γιωργακη τον κλουνει .
Κωλογερος 963262 χρονων και δεν εχει τιποτα ιδιαιτερο .
Εκπεμπει μια γοητια θα μου πεις .
Αφριδια εκπεμπει , ο ρολος της ταινιας τον κανει ετσι και λογο της προπαγανδας της τηλεορασης ακους συνεχεια ειναι το ενα ειναι το αλλο ε στο τελος τα λες και συ .
Αφου ο κλουνει ειναι σκατα και ειναι πιο ομορφος απο τον μπραντ αρα φαντασου τι ειναι το ποζερι ο πιτ :fss: :P
:!: συμφωνω και εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
guess who....my irish man!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
shhh...ειναι στα μυαλλα....και εχει και θεια οποτε σσσσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
..οτι τελικα κανει κρυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
so take the money and run












αλλά κάποια μέρα θα σε τσακώσω παλιοκαθίκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Σημερα την ωρα της πληροφορικης ειχαμε βαλει μουσικη και ειχαμε σηκωθει ολοι και χορευαμε.
Συγκεκριμενα αυτο:[ame]https://www.youtube.com/watch?v=LU80l4PkHB8[/ame]

Η κυρια μολις ηρθε μας λεει:"Μπραβο παιδια μου το διασκεδαζετε!Ωραια υποδοχη μου κανετε.":lol:


Επισης σημερα γραφαμε μαθηματικα.
Επειδη ομως τελειωσα γρηγορα και βαριομουν εγραψα και την αλλη ομαδα.
40 θα πηρα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είσαι τρελή.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Αλεξάνδρα. :p

Και εμείς γράψαμε απροειδοποίητο τεστ στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης. Έγραψα τα δικά μου. :p Ύστερα έλυσε την άσκηση ο καθηγητής στον πίνακα και διαπίστωσα(λες και δεν το 'ξερα :p) ότι τα είχα όλα λάθος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Είσαι τρελή.:D

Συμφωνώ με την Αλεξάναδρα. :p

Και εμείς γράψαμε απροειδοποίητο τεστ στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης. Έγραψα τα δικά μου. :p Ύστερα έλυσε την άσκηση ο καθηγητής στον πίνακα και διαπίστωσα(λες και δεν το 'ξερα :p) ότι τα είχα όλα λάθος. :D
Σας ευχαριστω θερμα.:D

Εσυ Κωνασταντινε οτι να 'ναι.Σιγα μην τα ειχες σωστα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Συγγρού-Φιξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Τί ώρα είναι στην Ιαπωνία τώρα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
θέλω να ρθω αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top