Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι έχουμε διακοπές και θα ξεκουραστώ...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
...πως καποιος απο εδω μεσα με αδικει αφανταστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:jumpy::jumpy: λες να μπηκε η πραγματικη αδελφη μου και να εκανε και αυτη λογαριασμο με το ιδιο ονομα..?

:papas: ωχ.. ελπιζω να μην ειναι αυτη..:papas:

ειναι νεο μελος? :!:
πφφφφ -.-'
ναι και ειχε χθες γεννεθλια:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μικρά μαθήματα οδήγησης:

1. προς οδηγούς μεγάλων οχημάτων
Αγαπημένοι μου οδηγοί φορτηγατζήδες, λεοφοριατζήδες και λοιπα εις -ήδες. Όταν ένας δρόμος -επονομαζόμενος και "Εθνική Οδός" έχει 3 ή 4 λωρίδες κυκλοφορίας ανά κατεύθυνση αυτό ΔΕΝ σημαίνει ότι πρέπει να πηγαίνει ένας με 60km/h στη δεξιά, ένας με 65km/h στην αμέσως δίπλα, ένας με 75 στην παραδίπλα και στο τσακίρ κέφι ένας με 90κμ/h στην αριστερότερη.

Πηγαίνετε όόόόλοι σας στη δεξιά και άμα θέλετε να πάτε με 5Km/h περισσότερο από το μπροστινό σας βγείτε προσεκτικά [και όχι στη λογική του "είμαι πιο μεγάλος και θα με φοβηθείς"], προσπεράστε και ξαναμπείτε στη δεξιά να πάνε και οι υπόλοιποι στον προορισμό τους με ρυθμό ΙΧ και όχι με ρυθμό νταλίκας.

2. προς οδηγούς που οδηγούν στη βοηθητική

Αγαπημένοι οδηγοί. Σας έσκασε το λάστιχο? Ανέβασε θερμοκρασία η μηχανή? βλέπετε ότι χάνετε λάδια? Είστε ασθενοφόρο και σας μένει στα χέρια ο ασθενής? Είστε η αστυνομία και θέλετε να φτάσετε σε τόπο ατυχήματος?

Αν απαντήσατε αρνητικά στις παραπάνω ερωτήσεις ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ να χρησιμοποιείτε τη βοηθητική λουρίδα ως κύρια για να πάτε πιο γρήγορα ή για να "χωθείτε" σε περιπτώσεις κίνησης.
έέέέλα μάζι μου "βο-η-θή-τι-κη". το λέει και η λέξη. Όχι κύρια, βοηθητική.

3. προς "Ν" και λοιπούς "αργούς" οδηγούς
Είστε "Ν". Ευγε όλοι από εκεί ξεκινήσαμε. Ή πάτε τη βόλτα σας και θέλετε να παρατηρήσετε τα κτήρια και το τοπίο. Εύγε σας και πάλι, μη σας πω σας ζηλεύω και λίγο.

Οδηγείστε λοιπόν ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ! Η μεσαία λωρίδα ΔΕΝ είναι για αυτούς που επιθυμούν να πάνε τη βόλτα τους στην Εθνική. Λυπηθείτε αυτούς που πραγματικά χρειάζονται να οδηγήσουν στην μεσαία, ήτοι να πάνε στην ρημαδοδουλειά τους χωρίς να πρέπει να βγούν στην αριστερή και είτε
α) να πάνε με ταχύτητα πολύ μεγαλύτερη από αυτήν που θα θέλανε για να είναι νομοταγείς και να μη δημιοργήσουν πρόβλημα σε αυτούς που πάνε γρήγορα

β) να πάνε με την ταχύτητα που "αντέχουν" και να καταλήξουν να "κολλήσουν" και την αριστερή σε ταχύτητες μεσαίας.

Η "Εθνική Οδός" είναι αυτό που στα μαθήματα θεωρητικής εκπαίδευσης ονομάζεται "αυτοκινητόδρομος" ή "ταχείας κυκλοφορίας". Όχι επαρχιακός δρόμος, όχι δρόμος μέσα σε πόλη, όχι δρόμος πάνω στο βουνό.

4. προς μηχανάκια σε επικίνδυνες αποστολές

Ναι, το ξέρω ότι έχεις δύο ρόδες και πας πολύ πιο γρήγορα σε περίπτωση κίνησης. Προσπάθησε όμως να πάς και με ασφάλεια. Στη θεωρητική εκπαίδευση σου έμαθαν για τις "τυφλές γωνίες" στην ορατότητα του οδηγού αυτοκινήτου. Πρέπει να σου αποκαλύψω κάτι... ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΨΕΜΜΑΤΑ! Αλήθεια υπάρχουν γωνίες που δεν σε βλέπει. Μην πιστεύεις ότι θα τα καταφέρει ποτέ.

Αλλά και όταν σε βλέπει πρέπει να ξέρεις κάτι. Όταν περνάς ανάμεσα από 2 αυτοκίνητα που πάνε με 70km/h έκαστο το να τους κορνάρεις και να τους ενημερώσεις ότι περνάς ανάμεσά τους (οριακά χωρώντας) με 90km/h ΔΕΝ σου αυξάνει την ασφάλεια που (ΔΕΝ) έχεις με μια τέτοια ενέργεια. Προσπάθησε να αποφεύγεις τις επικίνδυνες αποστολές όταν όλοι τρέχουν για να μπορούμε να γυρνάμε με χαμόγελα όλοι στο σπίτι μας κάθε μέρα. Νι???


I know all of us can do it. Άντε και με λιγότερα νεύρα και ατυχήματα στους δρόμους.
Και με καλύτερους και ωριμότερους οδηγούς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Όχι από το 2010...από αυτό το λεπτό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τώρα πρέπει να δουλέψουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Αν μείνω ξύπνια μέχρι τις 5.00 - 5.30 ως συνήθως θα λιώσουν τελείως. Fuck.

δυστυχώς...
το κάνω κ εγώ αυτό...
τα περισσότερα χρήματα στα κεριά πανε! :!:
κ καλά οικονομία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δυστυχώς...
το κάνω κ εγώ αυτό...
τα περισσότερα χρήματα στα κεριά πανε! :!:
κ καλά οικονομία....

σπάταλη......δε σε παίρνω ρεεεε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:!:...χυλόπιτα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
να ρθω????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
...πως καποιος απο εδω μεσα με αδικει αφανταστα
μαλλον δικιο θα εχει :what:
:P
-----------------------------------------
μιλησε του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Τί είμαι εγώ ρε? Μηχάνημα, όποτε θέλουμε το χρησιμοποιούμε, όποτε δε θέλουμε πατάμε το off? Ε όχι ρε, δεν έρχομαι. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάτι με εκνευρίζει, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι! :mountza:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
που θα πας??????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τί είμαι εγώ ρε? Μηχάνημα, όποτε θέλουμε το χρησιμοποιούμε, όποτε δε θέλουμε πατάμε το off? Ε όχι ρε, δεν έρχομαι. :mad:
τι εχεις? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Κουρευτηκα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
στα άγρια όρη στα άγρια βουνά....:D

είσαι για επικίνδυνες αναζητήσεις???:lol::D

εννοείτε...δεν θυμάσαι τι έλεγε χθες για το όνομα μου???:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top