Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ενα τσιγαρο ρε παιδια!!!!!!!
αυριο που φευγει μαμα θα κανω ενα πακετο να στανιαρω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ενα τσιγαρο ρε παιδια!!!!!!!
αυριο που φευγει μαμα θα κανω ενα πακετο να στανιαρω!:redface:

Ντρέπεσαι να καπνίσεις μπροστά της ; Μια απόφαση ήταν, μια μέρα το έκανα στην ψύχρα και δεν αντέδρασε καθόλου αν και δεν καπνίζει η ίδια.

σκέψη ν. 2. μακάρι να διάβαζα τη σκέψη από μακρυά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ή ταν ή επί τας.

Μάλλον, ταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Χτυπημένες από κεραυνούς ήταν
οι μέρες
άστεγους άφησαν στα χαλάσματα
οι λέξεις
φθινοπωρινα ξεσπιτωμένα σωματα
θύματα των δαιμόνων
ψάχνουν ακόμα συγχώρεση
από τ'αστέρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πως χρησιμοποιεί με τόση ευκολία η κόρη μου το Touchpad κι εγώ δε μπορώ με τίποτα; :mad: Τόσο πολύ γέρασα;;; :mad:

Θέλω ένα ποντίκι επειγόντως!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι έχω μόνο 2 ασκήσεις στα αρχαία και μία άσκηση στα αγγλικά (:sick:) ....!! :D Επίσης, ότι αυτή τη στιγμή βρέχει και έχει 16 βαθμούς κελσίου...!! :cold:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Κάνει κρύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι^^ Και μ' αρέσει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Φοράς μάλλινο;
Πρέπει να κατεβάσω μια ζακέτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι, με το κοντομάνικο είμαι. :P

Σκάσε Γιώργο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πως χρησιμοποιεί με τόση ευκολία η κόρη μου το Touchpad κι εγώ δε μπορώ με τίποτα; :mad: Τόσο πολύ γέρασα;;; :mad:

Θέλω ένα ποντίκι επειγόντως!!!!!

Λοιπόν το ίδιο ακριβώς έλεγε χτες ένας συνάδελφος που είναι πάνω κάτω στην ηλικία σου για το γιο του (που βέβαια είναι πιο μικρός από την κόρη σου, 7 χρονών ή κάτι τέτοιο). :P

Αλλά νομίζω δεν έχει να κάνει με το αν γέρασες (που όχι δεν έχεις! :D) αλλά με το πώς έμαθες εσύ και το πώς έμαθε η μικρή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Γαμωτο, δεν μπορω να μεινω για πολυ τσακωμενη με καποιον.
Χωρις να του μιλαω.
Δεν ειμαι τοσο σκυλα ρε φιλε τελικα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Γαμωτο, δεν μπορω να μεινω για πολυ τσακωμενη με καποιον.
Χωρις να του μιλαω.
Δεν ειμαι τοσο σκυλα ρε φιλε τελικα.
:(
Χαιρομαι για αυτο :P

Λουκ , μου στελνεις το μσν σου ?:who::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
τα χάλια μου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εγω οχι ρε Αγγελικη, μακαρι να ημουν περισσοτερο, πφ. -.-
Δεν θα πληγωνομουν τοτε. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τελειωσα τα μα8ηματα μου.......:yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krisnamourti

Νεοφερμένος

Ο krisnamourti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η ζωή είναι παράλογη. Είναι ατίθαση. Στη ζωή, οι αντιφάσεις δεν είναι συμπληρωματικές. Η ζωή δεν πιστεύει στον διχασμό του ''είτε αυτό/είτε εκείνο''. Η μέρα γίνεται νύχτα, η νύχτα γίνεται μέρα. Λείωνουν και γίνονται ένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το γελιο της αρκουδας σημερα παλι... :lol: Καλα, 1 βδομαδα στη σχολη και εχουμε γινει η ατραξιον της πανεπιστημιουπολης, τα χαζοχαρουμενα του βιολογικου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Το γελιο της αρκουδας σημερα παλι... :lol: Καλα, 1 βδομαδα στη σχολη και εχουμε γινει η ατραξιον της πανεπιστημιουπολης, τα χαζοχαρουμενα του βιολογικου... :P
Ωραια περνατε δηλαδη :D:D

Χαιρομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top