Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Και η καρδια μου απ'την σκαλα να σε βρει ,
ανεβαινει :D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Είμαι στο τσακ, να πάω να βουτήξω το σουβλάκι που περίσσεψε και να το φάω. Αλλά θα κρατηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Kαληνυχτα χανουμακια!! Θα τα πουμε αυριο!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Α ρε πατρίδα τι βγάζεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σκεφτομαι ότι πρέπει να κάνω τα μαθήματα του σχολείου σήμερα(να μάθω την μετάφραση στα Αρχαία,να διαβάσω Χημεία,Να κάνω τα Αγγλικά)Και το απόγευμα θα κάνω το ένα pasado papel στα Ισπανικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Γηπεδο στις 16:00 να δουμε με τα φιλαρακια τη Χαλκιδα και μετα εξοδος να δουμε την Παναθα... επιτελους ειχα καιρο να το κανω αυτο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
1ον. Ευτυχώς που έχω διαβάσει ΟΛΑ τα μαθήματα -σχολείο και φροντιστήριο- ΟΛΗΣ της βδομάδας και θα έχω μια εντελώς ελεύθερη μέρα σήμερα.
2ον. Κάτι με έχει πιάσει τις τελευταίες μέρες. Πώς να το πω... Μία δίψα για μάθηση.
Αφού όταν τελείωσα το διάβασμα είπα από μέσα μου: "Τί, αυτό ήταν? Δεν έχει άλλο? Πφφ. Βαριέμαι"





(Μην πετάτε ντομάτες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω εχω να κανω τα μαθηματα για αυριο..επισης θα μαι μονη σημερα σπιτι κ σκεφτομαι το αν θα βγω ή οχι =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πωω μεσημεριασε, πρεπει να παω να διαβασω.:(
Και δεν με εμπνεει και ο καιρος..:(
Βρεξε ρε λιγο να μου ερθει η ορεξη να διαβασω Ιστορια και Αρχαια.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ διάβασα, μάζεψα και το σπίτι αλλά τώρα δεν έχω τι να κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ευτυχώς δν έχω σχολείο..(βλέπω τους απο πάνω κ απελπίζομαι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ευτυχώς δν έχω σχολείο..(βλέπω τους απο πάνω κ απελπίζομαι:P)

Σουτ, ζηλευω γαμωτο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πφφ το σπίτι είναι ένα μάτσο χάλια, η μαμά λείπει οπότε σε ποιον πέφτει ο κλήρος?
Δεν μπορώ να το βλέπω έτσι..Τα νεύρα μου.
Γιατί να είμαι τελειομανής?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πφφ το σπίτι είναι ένα μάτσο χάλια, η μαμά λείπει οπότε σε ποιον πέφτει ο κλήρος?
Δεν μπορώ να το βλέπω έτσι..Τα νεύρα μου.
Γιατί να είμαι τελειομανής?:(

Σκέψου κάτι άλλο. Και εγώ είμαι τελειομανής, αλλά ξεχνάω κάτι που με εκνευρίζει όταν κάνω κάτι άλλο. :P

Σκέφτομαι ότι το μάθημα "Αίγυπτος" στην ιστορία είναι εύκολο. Ελπίζω να μείνει έτσι η ιστορία και την υπόλοιπη χρονιά . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μάζεψε το σπίτι. Κι εγώ δεν μπορώ να το βλέπω πολύ ακατάστατο. Κάτι με πιάνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Σκέψου κάτι άλλο. Και εγώ είμαι τελειομανής, αλλά ξεχνάω κάτι που με εκνευρίζει όταν κάνω κάτι άλλο. :P

Σκέφτομαι ότι το μάθημα "Αίγυπτος" στην ιστορία είναι εύκολο. Ελπίζω να μείνει έτσι η ιστορία και την υπόλοιπη χρονιά . :P



Όταν έχεις όμως φάτσα κάρτα το δωμάτιο της αδερφής σου- που να μην πω τί γίνεται μέσα, πεταμένα ρούχα, βιβλία απο δω κι από κει, το σεντόνι πάνω στο γραφείο, το μαξιλάρι στη βιβλιοθήκη, επιτραπέζια πάνω στο κρεβάτι- είναι να μην εκνευρίζεσαι?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top