Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
αφου δεν γουσταρεις,γιατι εκτιθεσαι και φερνεις σε δυσκολη θεση και τους αλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι πρεπει να ΦΑΩ.
ΠΕΙΝΑΩ.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Ότι έχω αγγλικά 6-10 κ βαριέμαι απίστευτα να πάω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Από 16/9, λέει, θα χρεώνεται τέλος καρτοκινητής τηλεφωνίας 12% σε κάθε ανανέωση :confused:

Άρα χρεώνεται ήδη? Κι εγώ γιατί δε χαμπάριασα τπτ? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πρεπει να κανω δουλιες...


υποσχεθηκα να κανω δουλιες...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θεέ μου δώσε μου δύναμη να αντέξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Θέλω μια κρύα σοκολάτα, αλλά βαριέμαι να πάω να τη φτιάξω. :P
Επίσης, σκέφτομαι ότι κάνει κρύο. :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Να σου στείλω μια; :P
Καλά ρε, κρυώνεις και θες κρύα σοκολάτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ανωμαλιες.:P
Σκεφτομαι οτι θα κααααατσωωωω πολυ σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Να σου στείλω μια; :P
Καλά ρε, κρυώνεις και θες κρύα σοκολάτα;

Άλλο αυτό :P Μπορεί να κάνει κρύο αλλά εγώ θέλω κρύα σοκολάτα. :P Και η ζεστή δεν θα με χάλαγε αλλά βαριέμαι να φυσάω. :P

Τι σκέφτομαι: Πόσο θέλουμε μέχρι τα Χριστούγεννα;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δν σ λέω..:zilia:...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι επιτέλους θα χαλαρώσω λίγο και θα δω το καινούριο επεισοδιο του Grey's! Yay!! :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Άλλο αυτό :P Μπορεί να κάνει κρύο αλλά εγώ θέλω κρύα σοκολάτα. :P Και η ζεστή δεν θα με χάλαγε αλλά βαριέμαι να φυσάω. :P

Τι σκέφτομαι: Πόσο θέλουμε μέχρι τα Χριστούγεννα;; :D
Μου αρεσουν πολυυυυυ τα Χριστουγεννα...:xixi:
Γιαννη και εγω κρυωνω..:cold:...

Σκεφτομαι πως πρεπει να ετοιμαστω..-.-'
-----------------------------------------
δν σ λέω..:zilia:...:jumpy:
:zilia:...ελα...πες...:P
-----------------------------------------
Σκέφτομαι ότι επιτέλους θα χαλαρώσω λίγο και θα δω το καινούριο επεισοδιο του Grey's! Yay!! :jumpy::jumpy:
Ωραιααα..:xixi:Επιτελους...
Καλη παρακολουθηση...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:zilia:...ελα...πες...:P
-----------------------------------------
:nono:...:zilia::who:...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μου αρεσουν πολυυυυυ τα Χριστουγεννα...:xixi:
Γιαννη και εγω κρυωνω..:cold:...

Και εμένα μου αρέσουν πολύ.Αφού να φανταστείς, μπήκα σε μια ιστοσελίδα για να "κατεβάσω" φωτογραφίες με γατάκια/σκυλάκια/λογότυπα και βρέθηκα να "κατεβάζω" φωτογραφίες που λένε:"Merry Christmas". :P Επίσης, έψαχνα στο Youtube να βρω ένα παιδικό της Walt Disney και βρήκα ένα βίντεο με ένα χριστουγεννιάτικο τραγούδι από την παιδική ταινία:"Μια φορά κι έναν καιρό" και ένας έγραφε στα comments:
"Merry Christmas!!" και είδα δίπλα που έλεγε:"1 day ago".:lol:

Τι σκέφτομαι τώρα:Ότι τελικά ήπια ζεστή σοκολάτα και ήταν super.Αντί να βάλω σοκολατούχο ρόφημα έλιωσα κουβερτούρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
I need a hug.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
:hug:ορίστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Eυχαριστώ. :xixi: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγάλωσα κι εγώ.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σκέφτομαι πως αυτό το θέμα, το είχα αφήσει με 5 δημοσιεύσεις μόνο και τώρα κοντεύει να φτάσει τις 2000 δημοσιεύσεις...:P

Απίστευτο....

Τέσπα..Εκτός από αυτό, σκέφτομαι επίσης πως τη Δευτέρα αρχίζω Μαθήματα Κιθάρας....

Ευχειθείτε μου λοιπόν καλή αρχή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top