Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Confusius@ Ναιιιιι.
Μεσα εισαι!
Εχεις μπει στο θεμα..:P
Γρηγορης@ Αλλο του την πεφτω, κι αλλο του την μπαινω.:P
Δηλαδη ο Χριστος και η Παναγια αν οταν του την ελεγα φτιαχνοτανε, τοσο ανωμαλος πια?:P
Και με παιδια στο Δημοτικο.. τι παπαρας ρε πουστεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
τοσο ανωμαλος?:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν ξερω, αναρωτιεμαι κι εγω.:P
Παντως οτι ειναι ΓΚΡΗΚ ΛΟΒΕΡ, ΓΚΡΗΚ ΚΑΜΑΚΙ-ΔΑΤΣ ΓΟΥΑΗ ΓΟΥΗ ΛΑΒ ΓΚΡΗΣ ειναι.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ναι καταλαβα ντου γιου λαικ μαντμουαζελ δε γκρις -.-'
(γιατι δεν μπανεις στο μσν?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ε σκάσε κι εσύ μύτη με κανένα τσολιά στο ένα χέρι και τις Καρυάτιδες στο άλλο να συμπληρώσεις το σκηνικό!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μαλιστα λουκ

αλλα και εσυ σκετοσ πειρασμοσ εισαι μετα μινια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ναι καταλαβα ντου γιου λαικ μαντμουαζελ δε γκρις -.-'
(γιατι δεν μπανεις στο μσν?)

Ακριβωως.-.-
(βαριεμαι να το ανοιξω, να γρφω τον κωδικο, ΠΩ, σιχαθηκα μονο που το σκεφτηκα.:S :P)

μαλιστα λουκ

αλλα και εσυ σκετοσ πειρασμοσ εισαι μετα μινια σου
Μα δεν μπορω χωρις αυτα!
Ειναι τοσο ανετα!
Πως με καταλαβες αμεσως ρε γαμωτο..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΦΕΝΕΤΕ ΦΕΝΕΤΕ

απο μακρυα το κοριτσι που ειναι φρου φρου και αρωματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν κρυβομαι γαμωτο..=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
βαριεμαι:'(
σκ*τα καθηγητες πετυχα κ φετος:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μου εφελαν δωλακια...:zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα κανείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
μου εφελαν δωλακια...:zilia::zilia:



ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δώρα!!! Τί δώρα?? Μ αρέσουν τα δώρα!! :D






Εμένα κανείς.:P

Ωπ Vampi γιορτάζεις κι εσύ σήμερα?? Χρόνια σου πολλά!!!:jumpy::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
:zilia: :zilia: :zilia: :zilia:


σοφια ζηλευω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δώρα!!! Τί δώρα?? Μ αρέσουν τα δώρα!! :D

Και εμενα μου αρεσουν..
Vampi θα σου στειλω εγω ενα χαζο δωρακι το βραδυ..:PΕχω βγαλει ηδη την φωτο..:lol:

Ε...οχι και τοσα πολλα οσα στο εμοτικον αλλα ειναι καλα..:zilia:
:who: λεφτα κανεις ακομα...:P πως θα γεμισω το πορτοφολακι μου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Και εμενα μου αρεσουν..
Vampi θα σου στειλω εγω ενα χαζο δωρακι το βραδυ..:PΕχω βγαλει ηδη την φωτο..:lol:

Ε...οχι και τοσα πολλα οσα στο εμοτικον αλλα ειναι καλα..:zilia:
:who: λεφτα κανεις ακομα...:P πως θα γεμισω το πορτοφολακι μου..:D

Α! Λεφτά μου έδωσε ο πατέρας μου.:D
Η μάνα μου θέλει να με πάει έξω να φάμε. Δε θέλω όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:zilia: :zilia: :zilia: :zilia: :zilia: :zilia: :zilia:

σοφια ζηλευω:P
Θα σου φερουν πιο πολλα στην δικη σου γιορτη..;)

Παρε αυτο απο εμενα για να γλυκαθεις..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 3dbig.jpg
    3dbig.jpg
    258.6 KB · Εμφανίσεις: 47

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Θα σου φερουν πιο πολλα στην δικη σου γιορτη..;)

Παρε αυτο απο εμενα για να γλυκαθεις..:D

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks:

σοφια μου χρονια πολλα:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
να χαιρεσαι την γιορτη σου:P

Vampi επισης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top