Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μήπως φταίει το φεγγάρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Travel μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κι εγώ αυτές τις μέρες έχω φρικάρει από την έλλειψη παρέας εδώ. Προχθές μάλιστα μίλαγα msn με την κολλητή μου ενώ παράλληλα πλάνταζα στο κλάμα και της είπα "αν ψοφήσω δεν θα κάνει διαφορά σε κανέναν"! Φαντάζεσαι πόσο κλικ μου έκαναν τα λόγια σου!:hmm:

Αλλά ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ! Με το λίγο που σε ξέρω είσαι μια κοπέλα γεμάτη θετική ενέργεια και περιεχόμενο, μην μειώνεις τον εαυτό σου. Με λίγη προσπάθεια θα βρεις όχι μόνο παρέες, αλλά φίλους όλο όρεξη να μοιραστείτε πολλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
άραγε κάνει διαφορά στη ζωή οποιουδήποτε η ύπαρξη μου ή οχι;:( :'( :'(

Θα ήθελα να γράψω κάτι πιο ανάλαφρο, για να χαλαρώσει λίγο το κλίμα, αλλά δεν θα το κάνω... Θα σου πω μονό οτι είμαι σίγουρος οτι αυτό γίνεται απλά ίσως αυτή η περίοδος να είναι λιγουλάκι δύσκολη... Θα γυρίσει όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
παιδιά είστε όλοι καταπληκτικοί!:bigarmhug

μήπως απλά είμαι μούφα ψυχολόγος;:hmm::whistle:

ευχαριστώ, 1000 ευχαριστώ, αν κ δεν μπορείτε να καταλάβετε πόσο πολυ παρά μόνο αν το δείτε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
:bigarmhug Travel!

Αν και μου την σπάνε οι διαδικτυακές αγκαλιές για σένα κάνω μια εξαίρεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Aυτες οι μερες ειναι δυσκολες γενικα κι εγω δεν εχω ορεξη να βγω να διασκεδασω να γελασω γενικα.Ας ελπισουμε οτι θα περασουν ολα γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
this is not how I am.. but I have become unconfortably numb...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί έπρεπε να μου το κάνεις αυτό? Και ειδικά σήμερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τι ειστε εσεις ρε?
Παντου καυγαδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μακάρι να μην δουλέυουμε την Τετάρτη και να είμαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο νετ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
το ότι νιώθω καλύτερα είναι επειδή το έριξα στην τρελή ή ότι υποσυνείδητα καταλαβαίνω ότι τα μεγαλοποιώ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τα νευρα μου τα χαπια μου... και ενα αεροπλανο να φυγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τα νευρα μου τα χαπια μου... και ενα αεροπλανο να φυγω...

τι έπαθες evouli μου; ποιος σε πείραξε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε παιδιά, ποιός κατέβασε το κάρμα μου στα έγκατα;:worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Βρε παιδιά, ποιός κατέβασε το κάρμα μου στα έγκατα;:worry: :P

νομίζω κάποιος έπαιξε με όλα τα κάρμα προς τα κάτω...
δουλειά δεν είχε ο διάολος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πειναω και θελω να προλαβω πριν αρχισω τα μαθηματααααααααα!!!:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τι έπαθες evouli μου; ποιος σε πείραξε;:worry:

αστα βράστα.. χαλια η χθεσινη νυχτα, ακομα πιο χαλια η σημερινη μερα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
νομίζω κάποιος έπαιξε με όλα τα κάρμα προς τα κάτω...
δουλειά δεν είχε ο διάολος...:P

Ναι, τώρα που το λες έτσι μάλλον είναι!:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Για αυτο κι εγω το σβησα κι ησυχασα ,μην μπαινω μετα απο εναν μηνα κι δεν εχω γραψει τπτ κι αναρωτιεμαι τι επαθε ο καθενας κι με ψηφισε αρνητικα στο ασχετο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top